Piercing, Hızma Burnumu deldirdim kizlar var mi yardimci olabilecek

Cleopatry

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
77
0
Kizlaaar iki gun once burnumu deldirdim kadin iki gun dursun cikarip baskasini takabilirsin dedi dun gece cikarmaya calistim canim cok acidi cikarmadim bu sabah uyandigimda kanamisti bayagi cikaramiyorum suan aranizda yardimci olabilecek biri var mi napmaliyim :KK43:

Bi de bazilari on gun durmasi gerekiyo falan demis napicam ben simdi burnumda kocaman hizma var :KK43:

Son düzenleme:
Kizlaaar iki gun once burnumu deldirdim kadin iki gun dursun cikarip baskasini takabilirsin dedi dun gece cikarmaya calistim canim cok acidi cikarmadim bu sabah uyandigimda kanamisti bayagi cikaramiyorum suan aranizda yardimci olabilecek biri var mi napmaliyim :KK43:

Bi de bazilari on gun durmasi gerekiyo falan demis napicam ben simdi burnumda kocaman hizma var :KK43:

Öncellikle kolonya ile temizleyip Teramisin diye bi krem var etrafına içerden ve dışardan sürerseniz yumuşatır daha kolay çıkar. Diğer hızmayı taktığnız da da aynı işlemleri tekrarlayın teramisin yara iyileştirir

Tabancayla deldirdiniz sanırım. Ben iğneyle deldirmiştim ve piercing takılmıştı, 10 gün çıkarma dedi bana.

Ama bakım yapmanız gerekiyor, size bir şey önermedi mi? Aksi takdirde sizde olduğu gibi yapışıyor hızma. Ben deldireli 9 sene olduğu için açıkçası hatırlamıyorum ne kullandığımı ama deldirdiğiniz yeri arayıp sorun. Çok fazla zorlamayın ne kullanacağınızı öğrenmeden, yara yapabilirsiniz.

2 gün sonra çıkarılır mı yahu? Ben 2 hafta çıkarmaya çalışmıştım da yine de zorlanmıştım.
Sonra komple çıkardım kapandı zaten. Feci bişey..

Bana da öyle demişlerdi ben 1 hafta küpe gibi hızmayla dolaştım canım. hiç çıkarmaya çalışma mikrop kaptırırsın. Kremlerini kullan. Biraz alışsın sonra değiştirirsin, zaten çok hızlı kapanıyor, tekrar deldirmek zorunda kalırsın. Bekle biraz daha.

Ilk baslarda cilesini cekersin ama 2 gun erken en az 1 hafta dursun o buyuk kupe ellerini temizledikten sonra arada bi cevir aklina geldikce yapismasin kupe.. banyo yapsrken deri yumusuyor en kokay o zaman cikarip yenisini takarsinda dikkat et mikrop kapmasin cikarmak zorunda kalirsin sonrada yeniden deldirmek :KK23: 6 senedir takiyorum hala bazen bazi hizmalari takip cikarirken aciyor :KK14:

ben kulağıma 2.deliği deldirdim ama acıdan küpeyi çıkaramamıştım.zor bela annem çıkarmıştı.ondan sonra asla 2.deliğimi kullanmadım ve kapandı gitti.canımı çok acıtmıştı.baya baya iltihaplanmıştı.inşallah sizde çıkarırsınız.arkadaş söylemiş krem sür diye.bencede öyle yap.yumuşadığında çıkar herhalde.:44:

Ay bende cok istiyorummm, ama burnum cok akar benim gunde en az10 keresilerim, yaz kis. Bitek ondan korkuyorum. Birde igne ile deldirince acisi nasil oluyor, tabancayla aynimi?

Ilk baslarda cilesini cekersin ama 2 gun erken en az 1 hafta dursun o buyuk kupe ellerini temizledikten sonra arada bi cevir aklina geldikce yapismasin kupe.. banyo yapsrken deri yumusuyor en kokay o zaman cikarip yenisini takarsinda dikkat et mikrop kapmasin cikarmak zorunda kalirsin sonrada yeniden deldirmek :KK23: 6 senedir takiyorum hala bazen bazi hizmalari takip cikarirken aciyor :KK14:

Aynen.
2 hafta dokunmadan gerekiyor.
Krem sur bolca iltihap karsiti

Ay bende cok istiyorummm, ama burnum cok akar benim gunde en az10 keresilerim, yaz kis. Bitek ondan korkuyorum. Birde igne ile deldirince acisi nasil oluyor, tabancayla aynimi?

Tabanca acitmiyor çok.
Kikirdagimi deldirdim yeni.
Hic aci olmadi .
Tabi sonra agri oldu 2-3 gün kadar

Iyilestikten sonra burnunu rahatlikla silebiliyorsun bi problem olmuyor :) ama ilk zamanlar biraz cilesini cekersiniz:KK34:

Ben 1 hafta cikarmamistim ve hergun teramisin sürmüştüm
Ayrica surekli degistirirsen düşer
Kendine güzel bi hizma al ve hep onu kullan bir tak birdaha cikarma

Ben kuyumcudan 25 tlye igne topu kadar hizma aldim. 2 yildir burnumda
Varligini unuttum neredeyse hic acimiyor, ilk 1 2 hafta enfekte oluyor tabi ama geciyor teramisinle

2 günde olmaz..
Benim arkadaşıma da 3 gün demişlerdi, kız da babasının iş seyahatine denk getirdi kızmasın diye; deldirdi, 3. günde ağlaya bağıra çıkarttı. Kapandı.. ://
Meğersem baya durması gerekiyormuş..

cok sagolun kizlar yorumlariniz icin dorduncu gun cikarmak zorunda kaldim ilk takilan hizmanin ucu cok kalindi cikarirken cok zorlandim ama cikardim sonra daha ince bi hizma taktim delik kuculdu saniyorum, simdi de bunu cikaramiyorum hosuma gitmedi cunku cok sikintili biseymis ya...

Çıkartamamanın sebebi sürekli çevirmen yapışmasını önlemen gerekiyor, onu yapmamış olabilirsin. Ben sürekli oynuyordum çeviriyordum hafif çıkartıp geri takıyordum o yüzden şuan sıkıntı yaşamıyorum. Tabancayla deldirdim ve bir hafta çıkarmadım. Denildiği gibi krem ya da kolonya ile yumuşatabilirsin. Burun acısı fena oluyor ama gerçekten çok canı yanıyor insanın.

kızlaaar bende dün deldirdim burnumu bakım için neler kullanabilirm ??? :KK16:

10 gun diyorlar ama ben 2 hafta cikarmadim delik genisliyo ve takip cikarmak daha kolau oluyo canin daha az yaniyo ve piercingin etrafindan temizle birde agri kesici krem kullan ayrica takip cikarirken yeni takicagin hizmayi kremle $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396295157.653711.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bende 3.5 senedir kullanıyorum hızmayı. tabanca ile eczanede deldirmiştim. ben o günün akşamında çıkarıp hızmayı takmıştım zorlandım baya kanadı ama bi cesaretle taktım çünkü diğeri kocamandı :KK43: neyse normal elimize yüzümüze kullandığımız nemlendiriciden sürdüm sürekli arada kolonya döktüm elime burnuma sürdüm. başlarda çok iltihaplanıp şişerdi burundan çok iltihap akarmış zaten. sonradan o da geçti. sadece sürekli çıkartıp takma oynama hızmayla. burnuna yapışmaması için arada çevir. eger hızmayı çıkarmak istersen bolca kremle o zaman hızma rahatca kayıyo acıyo biraz ama onada sabret :) takarken de aynı krem işlemini uygula :) güle güle kullan canım :)

10 sene önce bende kaşıma piercing yaptırmıştım.1 hafta büyük piercing dursun çıkarma demişlerdi.bi krem vermişlerdi onu sürdüm hep 1 hafta boyunca.1 hafta sonunda çıkardım küçük piercing takmıştım.hiç sorun olmamıştı.şimdi olsa cesaret edemem:KK52:

Arkadaşlar ben açıkçası burun deldirenler burunlarını nasıl temizliyorlar buna bulaşmıyor mu sürekli tak çıkar resmen düşünmek bile istemiyorum ve herkese de yakışmıyor.. Hatta nefret ederim burun delme işleminden ve burun takılarından,pis birşey en başta...Yapışkanlı olsa da aynı..Çok bayrampaşalı duruyor ayrıca bilginize....

X