Tüp Bebek Merkezleri Bursa Acıbadem Şahin Tezeroğlu Hastaları Buraya

Bana da böyle bir yaklaşımı oldu 🙀
Düşük vs yapmadım ama genel yaklaşımı takdir ilahi nasip vb gibiydi

E zaten bunları ben biliyorum bunu kabullenmişim sen bana hekim olarak nasıl bir bilim sunacaksın
siz hangi aşamadasınız
Bana da böyle bir yaklaşımı oldu 🙀
Düşük vs yapmadım ama genel yaklaşımı takdir ilahi nasip vb gibiydi

E zaten bunları ben biliyorum bunu kabullenmişim sen bana hekim olarak nasıl bir bilim sunacaksın?. Bunu konuşmadı.

Ben şahin hoca da tedavi oldum 3. Transferimde tuttu. Gitmedigim doktor kalmamıştı bende sirf yaklasimindan dolayı kendisini tercih ettim. Yine gidecek olsam kendisine giderdim. Keske hastane biraz daha ucuz olsaydi ki doguma kadar şahin hoca ile devam edebilseydim. Bence inanilmaz pozitif bir doktor ben zaten normalde de stresli bir yapıya sahip olduğum için beni daha cok strese sokan değil rahatlatan hekime ihtiyacim vardi. Gece 2 de bile kendisine WhatsApptan yazsam en gec 5-10 dakikaya cevap aldim. Hiçbir hekim hiç bir hastane %100 tutma garantisi vermiyor sonuçta bir yerden sonrada tabiki de takdir allahin. Bu arada ayni segmentte olan yerlerin hemeb hemen fiyatlari hep ayni zaten. Ben acibadem pahali diye fiyat bile sormak istememistim ama bahceciden daha ucuz mesela.

2 yıllık tedaviden sonra tüp bebek yaptırmaya karar verdik. yanlış veya eksik tedavi ile 3 kere düşük yaşadım. başka doktora geçip kan pıhtılaşma testi yapana kadar bende takdiri ilahi sanıyordum kendisinin açıklaması buydu çünkü. hiç bi tetkit yapılmadı hiç bir değerime bakılmadan ezbere tedavi uygulanıp şansa bırakıldı. hormon testi veya bi histe katil hücre testi pıhtılaşma testi hiç bir şekilde araştırma yok kendi araştırmalarım doğrultusunda öğrendim. tamamen para tuzağı olan. işi şansa bırakan bi kurumdur. bir değil iki değil 6 genim de pıhtı çıktı nasıl göz ardı etti bunları aklım ermiyor. şahin beye gidecekseniz bile lütfen bu testleri baştan yapmasını söyleyin. doktorun istemesi gerekenleri siz akıl edin yaptırın. emeklerim umutlarım çabalarım. maddi manevi bizi zarara uğrattılar...
ben de şahin hocada tüp bebekle hamile kaldım ilk deneme negatif olunca ikincide pıhtılaşma testlerini direkt istedi, bir genimde mutasyon vardı o nedenle ilaç başladık ilk üç ay kullandırdı, şaşırdım o yüzden böyle bir durumla karşılşmanıza

Sahin beyde ilk denememi yaptim ilk baska bana hic bir sorun yokmus gibi konusma yapti hatta onerdigimiz kanda pihtilasma ve kromozom testini gereksiz gördü buna ragmen icime sinmeyip gittim kanda pihtilasma yaptirdim iyikide yaptirmisim bir gende mutasyon saptandi ama coraspinin yeterli oldugunu soyledi ayrica opu gunu verdigim progesteron testine bakma geregi bile gormeden transger icin ilaclari kullanmam soylendi transfer gununden 1-2 gun once aranip degerin yuksek oldugu yinede ilaclari kullanmam gerektigi doktorla gorusecegim soylendi gittigimde yine net bir cevap alamayip transferi yapip yapmama konusunu bana bıraktı bende riske girmeyelim diye dondurulmasini kabul ettim miyomum oldugunu biliyordu bizde zaten miyomum kucukken ameliyat olmaya gerek olmadan hamile kalmak istedigim icin acele etmistik bunu en basta biz soylemistik hic bir sorun gormemisti ancak bunun bebegin yerlesme yerine yakin oldugunu ameliyat olmami istedi ozelde yaptirmak cok maliyetli olacagi icin fakultede bunun icin ugrastim ancak mesafenin yeterli boyutun kucuk oldugu icin alinamayacagi soylendi hic gerek yok dediler Sahin bey surekli bunu sorun olarak gordu her muayenede miyom duruyor miyom var baska hic bir bilgi verme geregi duymadi 2 transfer oldum ikinci transferim sirasinda bana onca stres yasatim moralimi bozduktan sonra islem sirasinda aslinma miyom okadar yerlesme yerine yakin degil boyutu kucuk dedi ben kac ay bunun stresini yasadim yanlismi yapiyorum diye sonuc olarak tutmadi tliki transferimde bana tek yorumu kismet normal deneyin belki olur demek oldu simdi baska bir doktora gidiyorum doktorum senin transferden doguma kadar kan sulandirici igne kullanman gerekir dedi miyomun sorun cikarmaz dedi keske en basta Sahin beyi secmeseydim normalde 7-8 adet yumurta oldugunu soyledi onceki gittigim doktorlarim simdiki doktorumda ancak sahin beyde sadece 4 tane toplandi onca ilac kullandigim halde bunlarla ilgili hic bir bilgi alamadim

Sahin beyde ilk denememi yaptim ilk baska bana hic bir sorun yokmus gibi konusma yapti hatta onerdigimiz kanda pihtilasma ve kromozom testini gereksiz gördü buna ragmen icime sinmeyip gittim kanda pihtilasma yaptirdim iyikide yaptirmisim bir gende mutasyon saptandi ama coraspinin yeterli oldugunu soyledi ayrica opu gunu verdigim progesteron testine bakma geregi bile gormeden transger icin ilaclari kullanmam soylendi transfer gununden 1-2 gun once aranip degerin yuksek oldugu yinede ilaclari kullanmam gerektigi doktorla gorusecegim soylendi gittigimde yine net bir cevap alamayip transferi yapip yapmama konusunu bana bıraktı bende riske girmeyelim diye dondurulmasini kabul ettim miyomum oldugunu biliyordu bizde zaten miyomum kucukken ameliyat olmaya gerek olmadan hamile kalmak istedigim icin acele etmistik bunu en basta biz soylemistik hic bir sorun gormemisti ancak bunun bebegin yerlesme yerine yakin oldugunu ameliyat olmami istedi ozelde yaptirmak cok maliyetli olacagi icin fakultede bunun icin ugrastim ancak mesafenin yeterli boyutun kucuk oldugu icin alinamayacagi soylendi hic gerek yok dediler Sahin bey surekli bunu sorun olarak gordu her muayenede miyom duruyor miyom var baska hic bir bilgi verme geregi duymadi 2 transfer oldum ikinci transferim sirasinda bana onca stres yasatim moralimi bozduktan sonra islem sirasinda aslinma miyom okadar yerlesme yerine yakin degil boyutu kucuk dedi ben kac ay bunun stresini yasadim yanlismi yapiyorum diye sonuc olarak tutmadi tliki transferimde bana tek yorumu kismet normal deneyin belki olur demek oldu simdi baska bir doktora gidiyorum doktorum senin transferden doguma kadar kan sulandirici igne kullanman gerekir dedi miyomun sorun cikarmaz dedi keske en basta Sahin beyi secmeseydim normalde 7-8 adet yumurta oldugunu soyledi onceki gittigim doktorlarim simdiki doktorumda ancak sahin beyde sadece 4 tane toplandi onca ilac kullandigim halde bunlarla ilgili hic bir bilgi alamadim
herşeyi gereksiz gören kendi bildiğini okuyan bi doktor. yazdıklarınızı okurken o günlere gittim. hakkımı asla helal etmiyorum. kişiliğe göre mi muammele uyguluyor anlamıyorum. 6aylık hamileyim hala iğneye devam ediyorum

ben de şahin hocada tüp bebekle hamile kaldım ilk deneme negatif olunca ikincide pıhtılaşma testlerini direkt istedi, bir genimde mutasyon vardı o nedenle ilaç başladık ilk üç ay kullandırdı, şaşırdım o yüzden böyle bir durumla karşılşmanıza
gerçekten şaşırıyorum... ısrarla bu testler üzerinde durmama rağmen gerek duymamıştı. 3 denemem maddi manevi mahvetti bizi. kan sulandırıcı ile tek denemeden 6 ylık hamileyim.

gerçekten şaşırıyorum... ısrarla bu testler üzerinde durmama rağmen gerek duymamıştı. 3 denemem maddi manevi mahvetti bizi. kan sulandırıcı ile tek denemeden 6 ylık hamileyim.

çok sevindim sizin adınıza, kayıplar olsa da neticeniz güzel olmuş Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavrunuza. Uzun yıllar istedikten sonra cocuk sahibi olunca insan cok mutlu oluyor benzer hikayelerdeki boyle güzel haberlere

çok sevindim sizin adınıza, kayıplar olsa da neticeniz güzel olmuş Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavrunuza. Uzun yıllar istedikten sonra cocuk sahibi olunca insan cok mutlu oluyor benzer hikayelerdeki boyle güzel haberlere
korku, heyecan , mutluluk , endişe hepsi bir arada yaşanıyor. rabbim herkese nasip etsin. kimse pes etmesin. duanın açamayacağı kapı yok.

Uzak durulması gerekilen bir hekim bence şahin beyde 3 düşüğüm var hepside kimyasal dendi.herkese uyguladığı tedavi aynı ilaçlar dahi aynı tamamen bir ticarethane gitmeden önce iyi düşünün.histeroskopi yaptı çizik attım dedi meğer atılmamış bunu başka bir doktordan duydum hakkım haram olsun kendisine

Merhabalar acaba kime gittiniz doktor olarak şahin beyi düşünüyorum bende ama yazdıklarınız beni düşündürdü

X