Tüp Bebek Merkezleri Bursa Bahçeci Tüp bebek Merkezi'nde Tedavi Görenler

Anadolu Sağlık Merkezi-Joh Hopkins -İzmit 'e gitmeyi düşünenler dikkatli olsun. Bana ilk görüşme ücretsiz dediler ve görüşmede doktor muayene etmek istedi.Doktor ilk görüşmede muayene etti.Eğer o gün ilk görüşmede muayene olduğunda, ücretli olduğu iletilseydi. Kabul etmeyebilirdim. Ve uygulanacak paketin içeriğinden de bahsetmediler. Pakette muayene varmış. Ben bunu bilemem ve nitekim bilmiyordum. Şimdi paket iptal olunca benden muayene olmuşsunuz ödeme yapmalısınız diyorlar. Bu nedenle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Canım arkadaşlarım mide bulantımdan baş dönmeden asla yazamadım. Gebeliğim şükür iyi gidiyor ama midem bulanıyo, bahçeci Betül hocada tedavi gören arkadaşlarım ne durumda. Benim gibi hamişler var mı. Tedavide olan arkadaşlarıma güzel sonuçlar diliyorum. Kimler hangi aşamada???

Canım arkadaşlarım mide bulantımdan baş dönmeden asla yazamadım. Gebeliğim şükür iyi gidiyor ama midem bulanıyo, bahçeci Betül hocada tedavi gören arkadaşlarım ne durumda. Benim gibi hamişler var mı. Tedavide olan arkadaşlarıma güzel sonuçlar diliyorum. Kimler hangi aşamada???
merhaba ,
Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin..
ben şuan rahim dinlendirme aşamasındayım,gelecek olan adetimle transfer hazırlığımız başlayacak..
bu süreçte bize neler tavsiye edersin ? transfer sonrası için filan özel uyguladığın birşeyler var mı ?

Merhaba benim görüşmem salı günü oldu adet olmam için tarlusal verdi adetin 2. Günü yasmine başlıyorum diğer adette yani Haziran da ilaçlar verilip yumurta toplama işlemine geçilicek inşallah ek gıdalar verdi bolca kafa rahatlatmayı tavsiye etti:) şeninde inşallah hayırlısıyla sonuçlanır evladını alırsın kucağına

Bende pco var başka bir sorun yok ocakta kimyasal gebelik oldu eşimde problem yok çok şükür 1 seneyi geçti denedik belki daha denemeliyiz ama ben artık psikolojik olarak çok yoruldum
İnşallah ilk denemede sonuç alırsın canım salı günü gorusmem var demistin nasıl geçti

Ayy canım bebegini kucagina aldığında herşeyi unutursun inşallah ☺😘 birgün bende Gebelikten dolayi mide bulantilarindan şikayet ederim İnşallah 🙏👼dua et bizler icinde benim tedavim başlamadı henüz esimin tedavisi bitince basliyacak nasipse

Merhaba benim görüşmem salı günü oldu adet olmam için tarlusal verdi adetin 2. Günü yasmine başlıyorum diğer adette yani Haziran da ilaçlar verilip yumurta toplama işlemine geçilicek inşallah ek gıdalar verdi bolca kafa rahatlatmayı tavsiye etti:) şeninde inşallah hayırlısıyla sonuçlanır evladını alırsın kucağına
ek gıda olarak ne verdi

merhaba ,
ben şuan rahim dinlendirme aşamasındayım,gelecek olan adetimle transfer hazırlığımız başlayacak..
bu süreçte bize neler tavsiye edersin ? transfer sonrası için filan özel uyguladığın birşeyler var mı ?
Rahim dinlendirmede vitamin vitamin takviyesi kullanıyor musun

Kac haftalık oldu hamileliğin

ek gıda olarak ne verdi
Bana da Gülcan arkaşımızla aynılarını verdi doktorumuzda aynı zaten stromega ve maxijuno öncedende inofolıc kullanıyordum devam et dedi görüşmem çok güzel geçti Betül hanım çok tatlı dilli konuşkan ve başından hemen savmıyor adet olamıyordum pco dolayı tarlusal yazdı 3 gündür kullanıyorum ama daha gelen giden de yok bakalım

merhaba ,
Arkadaşım seninde dondurulmuş olucak dimi transferin

X