Aile Planlaması Bursada göbek çeken ebe varmı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Merhaba kızlar. Biz uzun süredir çocuk istiyoruz tüm kontrol ve tahlillerimiz temiz ve gebelik için elverişli çıktı. Dün topiklere bakarken göbek düşüklüğünün engel olduğunu gördüm. Benim bekarlıktan beri sürekli düşer. Bursada bu işi yapan birileri varmı ? Yada böyle hamile kalamayıpta öyle ebeler vardırya masaj veya bitkilerle yardımcı olan onları bilen? Lütfen benimle paylaşın.
Canım burda salak saçma yorum yapmışlar sana ama benim annem de zamanında göbeğini cektirmeden hamile kalamadigini söylemişti 3 çocuğuda göbeğini çektirdikten sonra olmuş. Ama bunu dikkatli ve bilen birine yaptr hani farklı sorunlar ortaya çıkmasın diye.

Canım burda salak saçma yorum yapmışlar sana ama benim annem de zamanında göbeğini cektirmeden hamile kalamadigini söylemişti 3 çocuğuda göbeğini çektirdikten sonra olmuş. Ama bunu dikkatli ve bilen birine yaptr hani farklı sorunlar ortaya çıkmasın diye.
Siz bize salak saçma mı dediniz yani şu an? Doğru mu anladım?

Çok insan gördüm ben yanlış tedavi yanlış ilaçlardan zarar görmüş. Onlardan biri olduğunuz zaman görürüm ben sizi. Hoş siz bizi anlamazsınız çocuğunuz olmuş sorununuz yok yukardan konuşması kolay olur. Ben 1.5 yıldır doktorlarda geziyorum sorunun yoktan başka bi laf duymadım adetim düzensiz her ay adet söktürücü veriyorlar gönderiyorlar.
Canım bence bu Merve'ye cevap bile atma herkese böyle yapiyo çok bilmis resmen banada hep dalga geçer gbi gülücük attı

Ya sizin gibi çok bilmişlerle uğraşamam kendi işinize bakın. Hemşireyim ben senin kadar tıpa güvenmiyorum bu basıl bi ön yargı. Bi ton insan var birsürü tedavi alıpta çocuğu olmayıp göbeğini çektirdikten sonra hamile kalan. Her türlü yoruma öneriye açığım. Şu çok bilmişlikleriniz ve yanlış üsluplarınız dışında.
Ben öyle kaldım kizima tahmini çekmişti ebe o ay kaldım

Canım bence bu Merve'ye cevap bile atma herkese böyle yapiyo çok bilmis resmen banada hep dalga geçer gbi gülücük attı
Kendisini birsey sanıyor Hee postta var bir bu bir de lotus mu ne öyle biri her posta da yorum yapılır mı ya bu kadar mı bilgesin 😁2 aylık bebegim var diyor buradaki yorumlara atilcagina gidip uyusa daha iyi 😁

Neden tiye alıyorsunuz yani amaç ne kadının yaşadığını bılıyor musunuz yanında miydiniz 7 24 gözlemledinizmi bu milleti cahilce görmeye calismalariniz dışarıdan çok komik gözüküyor bilin istedim
Cahillik mi? Göbek çekme nedir tıp varken. Doktorlar boşuna var bu ülkede zaten. Cahillik derken insanları boş umutlarla avutmayın

Kendisini birsey sanıyor Hee postta var bir bu bir de lotus mu ne öyle biri her posta da yorum yapılır mı ya bu kadar mı bilgesin 😁2 aylık bebegim var diyor buradaki yorumlara atilcagina gidip uyusa daha iyi 😁
Gözardı et rahatsızsan bu ne kin? 2 aylık bebemin derdini yanmıyorum. Iki aylık bebeğim var demiyorum. pamuk musun nesin pamuk musun nesin

Cahillik mi? Göbek çekme nedir tıp varken. Doktorlar boşuna var bu ülkede zaten. Cahillik derken insanları boş umutlarla avutmayın
Evet tip varsa alternatif tıpta var ikisi de inkar edilemez ikisinden birini komple inkar etmek asıl cahillik

X