Aile Planlaması Bursada göbek çeken ebe varmı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Evet tip varsa alternatif tıpta var ikisi de inkar edilemez ikisinden birini komple inkar etmek asıl cahillik
Boş umutlar vermeyin insanlara. Bende oldu canım sen de yaptır ne kadar etik. Şu çocuk için yanıp tutulan insanlara verdiğiniz tavsiylere bakın yazık

Boş umutlar vermeyin insanlara. Bende oldu canım sen de yaptır ne kadar etik. Şu çocuk için yanıp tutulan insanlara verdiğiniz tavsiylere bakın yazık
Ben kimseye tavsiye vermedim önce yazılanı doğru okuyun Ben post sahibine bir öneride bile bulunmadım sadece sen gibilerin kibirle insanları cahillikle yaftalamariniza yazdım önce bunu idrak et sonra konuşalım

Ben kimseye tavsiye vermedim önce yazılanı doğru okuyun Ben post sahibine bir öneride bile bulunmadım sadece sen gibilerin kibirle insanları cahillikle yaftalamariniza yazdım önce bunu idrak et sonra konuşalım
Nefret kusmaya geldiniz yani. Konu sahibinin konusunu kendi çıkarlarınız doğrultusunda kullandınız. Tebrikler

Neden tiye alıyorsunuz yani amaç ne kadının yaşadığını bılıyor musunuz yanında miydiniz 7 24 gözlemledinizmi bu milleti cahilce görmeye calismalariniz dışarıdan çok komik gözüküyor bilin istedim
Yo bayada bizim burda bı kadın var kırık çıkık yapiyo kadın denedim hemen hamile kaldım bayada kadına gelen var başka şehirden bile kadın ebeymis zamanında çokta iyi anliyo

Evet evet aynen öyle oldu belki had bilirsiniz diye ama pek umudum da yok 😁😁
Cahillerle uğraşmaya hiç vaktim yok bellii ki ıssız fesatlar herkese atliyar boş boş yorum yapiyolar bı bildikleri yok boş insan diye buna denir

Kendisini birsey sanıyor Hee postta var bir bu bir de lotus mu ne öyle biri her posta da yorum yapılır mı ya bu kadar mı bilgesin 😁2 aylık bebegim var diyor buradaki yorumlara atilcagina gidip uyusa daha iyi 😁
Hayirdir bu ne kuyruk acısı? Hangi bilgisiz yorumunuzu bozdum da siniriniz bitmemiş?🤣

Fikrim olan her konuya yazarim, bu hiç kimseyi alakadar etmez.

Basit bir konuda bir fikrim olmasının "bilgelik" oldugunu sanmanız ne kadar yetersiz bir bilgi birikiminiz oldugunu gosteriyor.😘🙋🏻‍♀️

Canım burda salak saçma yorum yapmışlar sana ama benim annem de zamanında göbeğini cektirmeden hamile kalamadigini söylemişti 3 çocuğuda göbeğini çektirdikten sonra olmuş. Ama bunu dikkatli ve bilen birine yaptr hani farklı sorunlar ortaya çıkmasın diye.
Evet bunlar yüzünden hesaptan çıktım ve uzun süre girmedim. Ne kadar çok bilmiş insan var! Benimde kaynanam öyleymiş o dedi ve bi postta okumuştum kimse ona öyle ön yargılı davranmamış bize gelince herkes çok bilmiş. Bi tane eski ebe varmış kaynanamın tanıdığı ona çektirdim.son haftalarda kasık ağrım batmalar yoğun akıntı göğüs hassasiyeti yorgunluk vs var. İnşallah olmuştur inşallah psikolojik değildir ama bu kadar kasık ağrısıda psikolojik olamaz heralde.

İnşallah canım bende çektirdim ümitli bu ay bata 2 gün var 5 gün kala yaptığımda silik çizgi vardı ama emin olamadım bekliyorum.
Valla ben inanıyorum o çekme işine ya baya kalan var o şekilde rahim düşmesi demişti kadın bana çektiği ay kaldim

X