Burun Ameliyati Sonrasi Gözde Kayma Şaşılık

ggggiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
7
2
36
Merhaba 35 gun once burun ameliyati oldum. Morluklar gectigi andan itibaren gozlerimde bakislarimda farklilik hissettim ama sislikten diye onemsemedim. Daha sonra cokme yada goz yapim degisti diye dusundum. Suan sisliklerim indikce farkediyorum ki bir gozum sehla sasi gibi. Makyaji ayni yapiyorum iki gozumde cok farkli gorunuyor fotograflarda cok belli. Acaba bu sislik mi yoksa gozume zarar mi verdi ameliyat. Bu sekilde bir olay yasayan var mi acaba? Yoksa goz doktoruna mi gitmeliym

Belki eskiden de öyledir ama burun sırtı onu dengeliyordur. Mesela benim önceden burun sırtımdan dolayı gözlerim geri plandayken şişlerim indikçe gözlerim ilk daha öne çıkıyor. Işık ve bölge oyunu gibi. Foto yükleyebilirsiniz daha net görürüz sanırım. Ama ameliyatta gözle alakalı bir sinir ve damara dokunulmaz diye biliyorum. Kaş ortasından da giriş yapılmış mı ?

Şişlikten kaynaklı olabilir sanmıyorum burun ameliytatı göze zarar versin ama içinizi rahatlatmak adına gidin bence doktora

Şişlikten kaynaklı olabilir sanmıyorum burun ameliytatı göze zarar versin ama içinizi rahatlatmak adına gidin bence doktora
Belki eskiden de öyledir ama burun sırtı onu dengeliyordur. Mesela benim önceden burun sırtımdan dolayı gözlerim geri plandayken şişlerim indikçe gözlerim ilk daha öne çıkıyor. Işık ve bölge oyunu gibi. Foto yükleyebilirsiniz daha net görürüz sanırım. Ama ameliyatta gözle alakalı bir sinir ve damara dokunulmaz diye biliyorum. Kaş ortasından da giriş yapılmış mı ?

Eklentiler

• 3099E484-E616-4439-9782-246263290DD3.png
    3099E484-E616-4439-9782-246263290DD3.png
    93,7 KB · Görüntüleme: 203
  • 9D894073-65FB-473A-9DC6-72AD8986B038.png
    9D894073-65FB-473A-9DC6-72AD8986B038.png
    87,1 KB · Görüntüleme: 200
  • 295E5066-2FC5-44C2-BCFE-678767D70CAF.png
    295E5066-2FC5-44C2-BCFE-678767D70CAF.png
    146,8 KB · Görüntüleme: 200
Ilki ameliyatsiz halim sonrakileri gordugunux gbi ameliyattan sonra cok bariz bir goruntu degisikligi var degil mii

Çok ciddi bir fark göremedim ufak bi fark var ama iki fotoya dikkatli bakarsan burun sırtında hala ödem var onun etkisi olabilir bence biraz sabret ödem geçmesini bekle bu ameliyatın gözüne zarar vereceğini sanmıyorum ama için rahat etsin diye doktoruna sor muhakkak

Burun sırtında hala ödem var. Ben çok bariz bir fark göremedim 😅

Çok ciddi bir fark göremedim ufak bi fark var ama iki fotoya dikkatli bakarsan burun sırtında hala ödem var onun etkisi olabilir bence biraz sabret ödem geçmesini bekle bu ameliyatın gözüne zarar vereceğini sanmıyorum ama için rahat etsin diye doktoruna sor muhakkak
Tamamdir biraz daha sabretmek lazim sanirim. Tesekkurler

Benim de başta öyleydi göz doktoruna gitmeyi düşünüyordum. Ama düzeliyor merak etmeyin şişliklerden kaynaklı diye düşünüyorum

X