Burun ucum top gibi(resimli)

Beren3419

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
20
5
Hanımlar merhaba. 1 ay önce burun estetiği ameliyatı oldum. Burun ucum düşüktü çok az da kemer vardı burun ucu kaldırıldı. Kalkıklığından memnunum ama ucu top gibi çok yapay duruyor. Bende hiç morarma olmamıştı. Alçı çıktıktan sonra bi tık burnum küçüldü oturdu. ince deriliyim zaten yaralar da çabuk iyileşir normalde. Burnumun diğer bölgelerinde Ödem varmış gibi gelmiyor ama burun ucundn rahatsızım biraz. Özellikle dışarıda çekilen fotolarda top gibi duruyor. sizce nasıl olmuş

Bimr de 1ay olmasına rağmen burnumun boyutu iyi daha fazla küçüksün istemiyorum. Çok küçülür mu acaba

Çok teşekkür ederim. Ama alışamadım sanıırm bilmiyorum. Estetik olduğu belli olsun demiştim doktoruma yani bu benim için sorun değildi. Ama dışarıda herkes burnuma bakıyor. Ucu top gibi diye sanırım yapay duruyor. Bu durum geçiyor mu. Zamanla. Aynı durumu yaşayan var mı

Ben de hiçbir topluk göremedim aksine bir aya göre ne kadar küçük ve ödemesiz bir burun diyecektim 🤭 benim de bir ayı geçti asıl ödem ben de 😂

Ben de hiçbir topluk göremedim aksine bir aya göre ne kadar küçük ve ödemesiz bir burun diyecektim 🤭 benim de bir ayı geçti asıl ödem ben de 😂
Evet hiç ödem yok gibi geldi bana da ama 1 aya göre boyutu iyi inşallah daha da küçülmez. Yüüzm de küçük normalde

Çok teşekkür ederim. Ama alışamadım sanıırm bilmiyorum. Estetik olduğu belli olsun demiştim doktoruma yani bu benim için sorun değildi. Ama dışarıda herkes burnuma bakıyor. Ucu top gibi diye sanırım yapay duruyor. Bu durum geçiyor mu. Zamanla. Aynı durumu yaşayan var mı
Bence bakma sebepleri estetik olduğu zaten belli ama güzel olmuş diye bakıyor olabilirler. Benim eşimde estetik oldu onun ki hiç belli değil o yüzden çok bakan olmuyor. Ama şahsen kendi adıma söyleyim sizi dışarda görsem bende bakarım estetik ama güzel olmuş diye.

Bence bakma sebepleri estetik olduğu zaten belli ama güzel olmuş diye bakıyor olabilirler. Benim eşimde estetik oldu onun ki hiç belli değil o yüzden çok bakan olmuyor. Ama şahsen kendi adıma söyleyim sizi dışarda görsem bende bakarım estetik ama güzel olmuş diye.
Çok teşekkür ederim hiç bu açıdan düşünmemiştim gerçekten mutlu oldum şuan. Ama kaç gündür dışarı çıkınca moralim bozuluyordu. Ama en son bakanlara soracaktım niye bakıyorsunuz diye 😁 kafaya koymuştum

Burnunuzun eski halini atar mısınız?
Zarif kibar bir burnunuz olmuş.
Yüzünüze de yakışmış.
Kavis de var.

Çok teşekkür ederim hiç bu açıdan düşünmemiştim gerçekten mutlu oldum şuan. Ama kaç gündür dışarı çıkınca moralim bozuluyordu. Ama en son bakanlara soracaktım niye bakıyorsunuz diye 😁 kafaya koymuştum
Valla psikolojik de olabilir çünkü ilk bandajlarımı çıkardığım da şapkayla geziyordum herkes bana bakıyormuş gibi geliyordu. Şimdi bile biraz var ama ilk zamanlardaki gibi değil. Herkes birbirine yürürken göz ucuylada olsa bakabiliyor burnuma bakıyorlar demek değil bu aslında :)

Yeni ameliyat olanlara sorularim var.

Bir aylık süreçte neler yaptınız?

Güneşe çıktınız mı?
Burun deriniz soyuldu mu?
Rahat gulebildiniz mi?
Ağrı ,sancı ,uyku durumu nasıl?

Çalışıyor musunuz?

Ben hala yaptırıp yaptırmamakta araftayim.
Bir ay sonra okul açılacak ne yapacağım bilmiyorum.

Valla psikolojik de olabilir çünkü ilk bandajlarımı çıkardığım da şapkayla geziyordum herkes bana bakıyormuş gibi geliyordu. Şimdi bile biraz var ama ilk zamanlardaki gibi değil. Herkes birbirine yürürken göz ucuylada olsa bakabiliyor burnuma bakıyorlar demek değil bu aslında :)
Evet öyle aslında ama bi kaç kere bana bakıp yanındaki kişiye birşey söylediler. Bu insanın moralini bozuyor. Ama belki de iyi birşey demişlerdir

Bence bozulmasın gerek yok 😁 sorsanız da aynı cevabı alırsınız estetik olduğu için farklı geldi diye bakıyoruz derler. Güzel olmuş takmayın kafaya 😁

Yeni ameliyat olanlara sorularim var.

Bir aylık süreçte neler yaptınız?

Güneşe çıktınız mı?
Burun deriniz soyuldu mu?
Rahat gulebildiniz mi?
Ağrı ,sancı ,uyku durumu nasıl?

Çalışıyor musunuz?

Ben hala yaptırıp yaptırmamakta araftayim.
Bir ay sonra okul açılacak ne yapacağım bilmiyorum.
İlk 2 gün ağrı oluyor ama ağrı kesiciyle geçiyor. Tampon çıkana kadar nefes sıkıntısı olabildiği için uyku zorlaşıyor. Güneşe çıkarken güneş kremi sürerek çıkıyorum. Benim 2. Haftada gülüşüm düzeldi. Burun derim soyulmadı.

X