Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Biz 2 aydır deniyoruz. Esimde bir sorun var mi bilmiyorum. Yine de kalitetisini artirir diye yedirmek istedim

Canim hic beklemeyin.esini incitmeden bi urolojiye gotur ve sperm testi yaptir.birde esine bi sor yumurtaliklarinda agri veya buyukluk acisindan aralarinda fark varmi cunku yumurtaliklarda kitle varsa sperm hareketsizlgine ve sifirlanmasina sebep olur.doktor esimde kitle tesbit etti hemen ameliiyat dedi ama ben izin vermedim.uc ay spermler icin ilac kullandi gene faydasi olmadi ama keciboynuzu pekmezi yemeye basladi ve tam bir ay sonra hamileydim ama kaybettim.her ne olursa olsun onu bi cocuk gibi sevdim.moral verip motive ettim.hatta anne olmak seninde hakkin benimle evli kalmaya zorlayamam dedi aglayarak ama ben hep destek oldum ve sende oyle yap tabi ins.boyle bisey yoktur.ama suda bi gercek sen tedbir al takdir. Allahin.

Biz 2 aydır deniyoruz. Esimde bir sorun var mi bilmiyorum. Yine de kalitetisini artirir diye yedirmek istedim

Bir de unutmadan.yarim litre suyu kaynatin ve 6 adet keciboynuzunu kucuk parcalara elimizde kirarak kaynayan suya atin ve tam 3 dakika kaynatin .sakin 3 dk yi gecnesin .altini kapattiktan sonra 20 dk.demlendirip sabah ac aksam ac 1 bardak icilecek.bir hafta boyunca sabah aksam bir haftadan sonra 3 ay sadece aksam icilecek.

selam hanımlar..
bir oğlum var ona da iki yıl uğraşıp hamile kalamayınca soğan kürüyle hamile kalmıştım iki yıldan fazla zamandır bir kardeşi olsun diye uğraşıyoruz ama olmuyor çok düzenli bir ilişkimiz olduğu söylenemez ama doktorada gittim bir şey yok dedi ben de gene bu ay soğan kürünü denedim onda da ilk hafta sadece sabah yapmışım şimdi yarın bat... ve belimde karnımda ağrı var biliyorum adet olacağım genelde adet tarihlerim pek şaşmaz bu ay da incir kürünü deneyeyim diyorum bu arada yaşım 35 yani geç kalıyorum ama bu kürü de denemeden bir daha dr a gitmek istemiyorum üstelik buralarda maalesef iyi bir kadın doğumcu da yok olsaydı çoktan giderdim biliyorum bir tane yavrum var belki de şansımı çok zorluyorum Allahım hiç olmayanlara da nasip etsin bu duyguyu diyorum ama oğlum kardş istiyor ve artık bunu her yerde söylemeye başladı ben de bir dayanağı olsun istiyorum artık psikolojim bozulmaya başladı eşim de pek bir şey söylemese de üzülüyor. ne oalcak bu halim bilmiyorum sadece içimi dökmek istedim((

Mrb cnm öncelikle Allah oğlunu sana bağışlasın.ikinciye gelincede normalde zaten kolay hamile kalan birisi değilsin sanırım söylediğine göre bir problemde yoksa yine kendince uygulayabileceğin kürler sayesinde hızlandırabilirsin yada yumurta takibi altında da yapabilirsin daha yardımcı olur diye düşünüyorum.

aynen canım hayırlısı olsun .....yakı beli sıcak tutar ve bebişn tutunmasına yardımcı olur dşiye duydum tabi herşey Allahtan önce ol dicek yakı ve tarifler vesile ......

Merhaba herkese kocamannn gunaydın. Mutlu huzurlu bir hafta geçirmenizi diliyorum. Rabbim hastalara şifa dertlilere deva versin inşallah. Her günümüz bir diğerinden daha mutlu geçsin. Bugun p.tesi klasik temizlik günü. Adetimin 3. Günü hala kasıklarım ağrıyor. O yüzden teferruatlı temizlik yapamayacağım. Benim rahım terslıgı nedenıyle kasıklarım çok ağrır adet dönemi. Ve brl ağrım da çok olur.

Çalışan anne adaylarımız var mı içimizde? Onlara da hayırlı işler diliyelim.

Şekercik merhaba, seni eskilerden hatırlıyorum sanki ama emin olamadım canım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah bu ay hamiş kalırsın cnm. Sabahları ada çayını da dene istersen o da yumurtaya iyi geliyormuş. Eğer istersen uğurlu listemize ekleyebilirim seni de.

aynen canım hayırlısı olsun .....yakı beli sıcak tutar ve bebişn tutunmasına yardımcı olur dşiye duydum tabi herşey Allahtan önce ol dicek yakı ve tarifler vesile ......

Canım gunaydın, bende yakı iyi geliyor diye duydum zararı yok ne de olsa denemelı. Ama ne zaman yapıştırcaz kı onu? Bende folık asıt bırakmıstım ona baslıcam bugun yıne.

Listeye eklemediğim gözümden kaçan var mı acaba?

Canım gunaydın, bende yakı iyi geliyor diye duydum zararı yok ne de olsa denemelı. Ama ne zaman yapıştırcaz kı onu? Bende folık asıt bırakmıstım ona baslıcam bugun yıne.

günaydın cnm yakıyı adetten sonra yapıştır dediler ve hiç çıkarma dediler amcamızın hanımı 60 lı yaşlarda öyle hamile kalmış 3 çocuğu var yani çok eskiden bir yöntemmiş kadınlar için.....

Aaa adetten sonra oldugunu bilmiyordum yapistiriyim bende bari. Bir de banyo yaparken felan cikmiyor mu peki hic yapistirmadim da ben

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benide ekleyebilirsiniz ben nisan sonunda düşük yaptım regl tarihim tahminim 1 mayısta geldi...1 haziran olarak benide ekleyebilirsiniz...hepimize bol çalışmalar

Aaa adetten sonra oldugunu bilmiyordum yapistiriyim bende bari. Bir de banyo yaparken felan cikmiyor mu peki hic yapistirmadim da ben

cnm banyolarda çıkarıyorum ben su değmemeli hadi hayırlısı sende dene inşallah vesile olur....

cnm banyolarda çıkarıyorum ben su değmemeli hadi hayırlısı sende dene inşallah vesile olur....

Cikartinca tekrar aynisini mi yapistiricaz yeni mi canim? Kusura bakma cnm cok sorfum bilmedigim icin.

benide ekleyebilirsiniz ben nisan sonunda düşük yaptım regl tarihim tahminim 1 mayısta geldi...1 haziran olarak benide ekleyebilirsiniz...hepimize bol çalışmalar

Merhaba canim dusuk icin uzuldun burda dusuk yapan arkadasimiz cok bendeviki ya onxe dusuk yasadim. Hakkimizda hayirlisi insallah bu topik sanada ugur getirir cnm. Guzel paylasimlarimiz olsun insallah. Kac yasindasin cnm ve ilk bdbek mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…