Buyrun...Terapi Grubumuz :))

Selamlar Atlantis keşke tekrar toparlanıp muhabbet edebilsek burada :)

selamlar cecenn seni görmek ne güzel :) sanırım en son ayrılmıştın buradan hafızam beni yanıltmıyorsa :))

en zor zamanları birlikte atlatmışız geçti mi geçmedi mi geçerken neler götürdü sanırım bundan sonraki süreç gösterecek artık.

hiçbir faydası olmayacağını bilsem de aşk acısı taze olanlara naçizane tavsiyem "beklemeyin". hiçbir şey beklemeyin, beklenti, umut kadar insanı yoran kendinden götüren bir şey olamaz. 2 yılda öğrendiğim tek gerçek bu oldu hayata dair, oysa 1 ayda da bu aşamaya gelmek mümkündü ah şu inat ve umut olmasaydı :)

2 yıl sonra hayatıma biri girdi, bu kadar uzun zaman yalnız kalmanın bende ilişkiye adapte sorunu yaşattığını fark ettim sadece. en çok tartışma bundan çıkıyor nitekim:) mutlu muyum bilmiyorum, sanırım yalnızlığıma alışmışım arafta gibiyim şimdilik, ama su akar elbet yatağını bulur.

aşk acısı çeken hanımlar :) geçiyor, sahiden geçiyor, yine aynı hataları yapıyorsunuz, yine başkasını seviyorsunuz ki bunu söyleyen emin olun ki acısını en çok sahiplenen ve kutsayan, unutmamak için direnen biri. hatırlayanlar bilirler ne günler geçirdik ama an geliyor yüzü, sesi, yaşadığınız en muhteşem an bile geçmişin karanlığına gömülüp gidiyor, izi elbet kalıyor bir yara izi ama o yaranın nasıl açıldığı bile unutuluyor...

selamlar cecenn seni görmek ne güzel :) sanırım en son ayrılmıştın buradan hafızam beni yanıltmıyorsa :))

en zor zamanları birlikte atlatmışız geçti mi geçmedi mi geçerken neler götürdü sanırım bundan sonraki süreç gösterecek artık.

hiçbir faydası olmayacağını bilsem de aşk acısı taze olanlara naçizane tavsiyem "beklemeyin". hiçbir şey beklemeyin, beklenti, umut kadar insanı yoran kendinden götüren bir şey olamaz. 2 yılda öğrendiğim tek gerçek bu oldu hayata dair, oysa 1 ayda da bu aşamaya gelmek mümkündü ah şu inat ve umut olmasaydı :)

2 yıl sonra hayatıma biri girdi, bu kadar uzun zaman yalnız kalmanın bende ilişkiye adapte sorunu yaşattığını fark ettim sadece. en çok tartışma bundan çıkıyor nitekim:) mutlu muyum bilmiyorum, sanırım yalnızlığıma alışmışım arafta gibiyim şimdilik, ama su akar elbet yatağını bulur.

aşk acısı çeken hanımlar :) geçiyor, sahiden geçiyor, yine aynı hataları yapıyorsunuz, yine başkasını seviyorsunuz ki bunu söyleyen emin olun ki acısını en çok sahiplenen ve kutsayan, unutmamak için direnen biri. hatırlayanlar bilirler ne günler geçirdik ama an geliyor yüzü, sesi, yaşadığınız en muhteşem an bile geçmişin karanlığına gömülüp gidiyor, izi elbet kalıyor bir yara izi ama o yaranın nasıl açıldığı bile unutuluyor...

Ahh evet atlantis doğru hatırlıyorsun bir süre ara vermiştim kendimi toparlayabilmek adına
İşe de yaradı çok şükür...

Söylediklerine harfi harfine katılıyorum ayrıca yeni bir ilişkin var galiba çok sevindim senin adına :)
Ben hala korkuyorum bir ilişkiye başlamaktan birine güvenmekten
Eski duyguları hissedememekten fazlaca şey var yani korktuğum
Bi yerden başlamak lazım biliyorum ama şuan ki huzurum da bozulsun istemiyorum
Emek vermek istemiyorum açıkcası önceki gibi olur tarzı korkularım var

Şu kısacık yazımda bile kaç kere korku kelimisini kullandım bilmiyorum :KK53:
Bu sorunu aşmak en büyük sıkıntı benim için geldiğim şu noktada

Son düzenleme:
Ahh evet atlantis doğru hatırlıyorsun bir süre ara vermiştim kendimi toparlayabilmek adına
İşe de yaradı çok şükür...

Söylediklerine harfi harfine katılıyorum ayrıca yeni bir ilişkin var galiba çok sevindim senin adına :)
Ben hala korkuyorum bir ilişkiye başlamaktan birine güvenmekten
Eski duyguları hissedememekten fazlaca şey var yani korktuğum
Bi yerden başlamak lazım biliyorum ama şuan ki huzurum da bozulsun istemiyorum
Emek vermek istemiyorum açıkcası önceki gibi olur tarzı korkularım var

Şu kısacık yazımda bile kaç kere korku kelimisini kullandım bilmiyorum :KK53:
Bu sorunu aşmak en büyük sıkıntı benim için geldiğim şu noktada

korkma:) ama zaten o geldiğinde istesen de engel olamıyorsun. asla ilişki düşünmediğim bir dönemde karşıma çıktı nedense hayır da diyemedim. 1 ay oluyor, neredeyse her gün tartışma ile geçiyor ben korkularımdan ziyade rahata alışmışım en çok duyduğum söz artık hayatında biri var ona göre davran oluyor, sanırım en büyük sıkıntı uzun süren yalnızlığın ardından başlayan ilişkide bu. onun dışında seviyorsun yeniden, benim için en büyük handikap buydu birine ısınamamak, yakın hissedememek vs. yokmuş öyle bir şey :) doğru insan da yokmuş, beklediğinde hayalindeki biri gibi de gelmiyormuş ya da bana denk gelmedi bilemiyorum. ne istesem yine tam aksi biri çıktı karşıma. yoruluyorum, tartışıyorum ama eskinin izlerini taşıyor muyum? en azından bir acım kalmadı, o kutsadığım uğruna geceler boyu göz yaşı akıttığım ilişkinin de aslında ne kadar sıradan olduğunu fark ettim.

korkularına kurban etme yaşayacağın güzellikleri, ben sürekli kendimi teskin ediyorum bazen ben de korkup herşeyi bırakmak istiyorum ama geçici bir his zamanla o da azalacak biliyorum. :)

korkma:) ama zaten o geldiğinde istesen de engel olamıyorsun. asla ilişki düşünmediğim bir dönemde karşıma çıktı nedense hayır da diyemedim. 1 ay oluyor, neredeyse her gün tartışma ile geçiyor ben korkularımdan ziyade rahata alışmışım en çok duyduğum söz artık hayatında biri var ona göre davran oluyor, sanırım en büyük sıkıntı uzun süren yalnızlığın ardından başlayan ilişkide bu. onun dışında seviyorsun yeniden, benim için en büyük handikap buydu birine ısınamamak, yakın hissedememek vs. yokmuş öyle bir şey :) doğru insan da yokmuş, beklediğinde hayalindeki biri gibi de gelmiyormuş ya da bana denk gelmedi bilemiyorum. ne istesem yine tam aksi biri çıktı karşıma. yoruluyorum, tartışıyorum ama eskinin izlerini taşıyor muyum? en azından bir acım kalmadı, o kutsadığım uğruna geceler boyu göz yaşı akıttığım ilişkinin de aslında ne kadar sıradan olduğunu fark ettim.

korkularına kurban etme yaşayacağın güzellikleri, ben sürekli kendimi teskin ediyorum bazen ben de korkup herşeyi bırakmak istiyorum ama geçici bir his zamanla o da azalacak biliyorum. :)

Çok güzel ya . Şimdi bunları okuyunca içimde bir umut yeşerdi
Her şey bizlerin elinde aslında biz istersek olur istemezsek olmaz
Bakalım bundan sonra umarım hepimiz için hayırlı şeyler olsun
Beklediğimize üzüldüğümüze yaşadığımız şeylerle değsin yani
Bunu da yaşadık ama bir sebebi varmış diyebiliriz umarım bunu da zaman göstericek zaten :)

Ben terk edildikten 1.5 sene sonra suna inaniyorum ki, bana en cok koyan terk edilmekti. Kavga sirasinda falan degil, oyle dusunulmus ve benim gibi bir insanla hayatina devam edemeyecegine verdigi karardi ayrilik. Cirkinlesmedi, guzel guzel yurumuyor bence falan dedi ve gitti. Ben bunu kendime yediremedim. Bazen hala yediremiyorum. Kendime guvenimi mahvetti o terk edilme. Kendime kiziyorum o iliskiye niye basladim diye. Ben o iliski baslamadan 1 (evet dogru okudunuz BiR!!!) gun oncesinde baskasiyla beraberdim, baskasina asiktim. Ondan ayrilir ayrilmaz bu kisiyle "sevgili" oldum. Hata ustune hata. Ona cok kotu davrandim sonunda da terk edildim. Onu sevdigim yalan. Digerini unutttursun diye ciktigim kisinin bana boyle kazik atmasina nasil zemin hazirlayacak kadar aptalim diye kendime kizdim hep. Cunku bana ilk sevgilim ol falan dediginde cok emindim asla olmayacagina ve ona da demistim "yapamayiz biz cok farkliyiz" diye. sonra bile bile lades oldum iste. Aptalligima yandim hep.

Icimde hep kendimi rezsil ettim dusuncesi var. Suan bile gecmisi hatirladigimda ben ben gibi degildim o zamanlar, yanlis tanittim kendimi, saygi deger bir insan gibi degildim gibi dusunuyorum. Hep ego.. hep... Ego savasina girdim resmen. Ne sacma Allah im Yarabbim..

Simdi niye ondan bahsediyorum? Gecenlerde ortak bi tanidik bunun fotosunu yuklemis face e, bende onun profiline baktim oyle. Sonra dun gece ruyama girdi hayvan herif. Ruyamda suanki erkek arkadasim bana cok soguk davraniyordu, bu da uzaktan goruyordu. Sinir oldum. Actim telefon erkek arkadasima anlattim niye ruyamda soguk davrandin len bana diye :KK70::KK70:

Hersyin ilki zor iste. Bir dahha terk edilsem (Allah korusun) hic bu kadar etkilenmezdim. Farkindalik da guzel tabi..

Simdi baktigimda sevgiden uzak duygularla o ayrilik donemini gecirdigimi dusunuyorum. Daha cok bi ego savasiydi benim icin, ozguvenimi yitirmenin verdigi aciydi. Simdi ki erkek arkadasima hissettiklerimi eskisiyle karsilastiramiyorum bile.

Neyse oyle iste :KK37:

Gunaydin kizlar, konuya aboneydim takip ediyordum ama sadece yazilanlari okuyordum,yazmiyordum. Artik vakti geldi galiba cok cok mutsuzum bu aralar kizlar, bir dakika bile bir saat , okula gitmek hic icimden gelmiyor, en ufak bir olayda hemen duygusala bagliyorum.

ben ayrılalı 25 gün oldu :KK5: ne ben mesaj attım nede o taki düne kadar bundan sonra gelecekle ilgili benimle planların olmasın demiş hiçbir şey yazmadım aynı mesajı 5 saat arayla yolladı ne demeye çalıştı kafam karıştı ama şundan eminim ki olmuyosa zorlamıcaksın hayırlısı deyip allaha tevekkül ediceksin :) işin zor tarafı tam alışıyosun yokluğuna o birden kendini hatırlatıveriyor :KK50::KK50:

ben ayrılalı 25 gün oldu :KK5: ne ben mesaj attım nede o taki düne kadar bundan sonra gelecekle ilgili benimle planların olmasın demiş hiçbir şey yazmadım aynı mesajı 5 saat arayla yolladı ne demeye çalıştı kafam karıştı ama şundan eminim ki olmuyosa zorlamıcaksın hayırlısı deyip allaha tevekkül ediceksin :) işin zor tarafı tam alışıyosun yokluğuna o birden kendini hatırlatıveriyor :KK50::KK50:

Cevap gelmeyince mesaj sana ulasmadi sanip yeniden atmistir. Guya sana sekil yapacak.. Cevapsiz kaldigin iyi olmus

selam kızlar.. ben tamda bugün yeni bir sayfa açtım kendime.. sorunlu bi ilişki yaşadığım ve 1 ay kadar önce ayrıldığım kişi pişman olduğunu benimle yüzyüze görüşmek istediğini söyledi hatta yalvardı.. (ayrı şehirlerdeyiz) bende kabul ettim ama etmez olaydım katettiğim bütün yolları sil baştan yapmışım bunu yaparak.. ama noldu kadir kıymet bilindi mi hayır.. görüşmek için benim değil kendisinin müsait olduğu günü tutturdu kendisi, olmaz dedim olacak dedi ısrarla.. ama olmadı.. ve bende hadi yoluna dedim.. 2 saat kadar önce ve normalde takıntılı olan ben, hemen sinirlendiğim kişiyi mesaj yağmuruna tutan ben.. ona tek kötü laf etmedim bana pişman olacaksın demesine karşın.. "neden" diye sormayı da bıraktım ve onsuzluğu göze aldım.. onada "senden vageçiyorum" dedim.. ve bitirdim kafamda da..
uzun oldu ama böyle işte.. :)

Arial Black]SIZE=2]selam..karşılıklı vazgeçmeler ile biter tamamen ilişkiler..iki kişiden birisi diretmeye devam ederse ne kendisi unutur ne de sana unutturur canm..allah kolaylık versin

aşıkmı olmak istiyoruz maşukmu ,,ona karar vermek gerek ,,,konu aşık aramaksa salla gitsin ama maşuk arıyosan zaten bırakamassın...:KK47:

Ben terk edildikten 1.5 sene sonra suna inaniyorum ki, bana en cok koyan terk edilmekti. Kavga sirasinda falan degil, oyle dusunulmus ve benim gibi bir insanla hayatina devam edemeyecegine verdigi karardi ayrilik. Cirkinlesmedi, guzel guzel yurumuyor bence falan dedi ve gitti. Ben bunu kendime yediremedim. Bazen hala yediremiyorum. Kendime guvenimi mahvetti o terk edilme. Kendime kiziyorum o iliskiye niye basladim diye. Ben o iliski baslamadan 1 (evet dogru okudunuz BiR!!!) gun oncesinde baskasiyla beraberdim, baskasina asiktim. Ondan ayrilir ayrilmaz bu kisiyle "sevgili" oldum. Hata ustune hata. Ona cok kotu davrandim sonunda da terk edildim. Onu sevdigim yalan. Digerini unutttursun diye ciktigim kisinin bana boyle kazik atmasina nasil zemin hazirlayacak kadar aptalim diye kendime kizdim hep. Cunku bana ilk sevgilim ol falan dediginde cok emindim asla olmayacagina ve ona da demistim "yapamayiz biz cok farkliyiz" diye. sonra bile bile lades oldum iste. Aptalligima yandim hep.

Icimde hep kendimi rezsil ettim dusuncesi var. Suan bile gecmisi hatirladigimda ben ben gibi degildim o zamanlar, yanlis tanittim kendimi, saygi deger bir insan gibi degildim gibi dusunuyorum. Hep ego.. hep... Ego savasina girdim resmen. Ne sacma Allah im Yarabbim..

Simdi niye ondan bahsediyorum? Gecenlerde ortak bi tanidik bunun fotosunu yuklemis face e, bende onun profiline baktim oyle. Sonra dun gece ruyama girdi hayvan herif. Ruyamda suanki erkek arkadasim bana cok soguk davraniyordu, bu da uzaktan goruyordu. Sinir oldum. Actim telefon erkek arkadasima anlattim niye ruyamda soguk davrandin len bana diye :KK70::KK70:

Hersyin ilki zor iste. Bir dahha terk edilsem (Allah korusun) hic bu kadar etkilenmezdim. Farkindalik da guzel tabi..

Simdi baktigimda sevgiden uzak duygularla o ayrilik donemini gecirdigimi dusunuyorum. Daha cok bi ego savasiydi benim icin, ozguvenimi yitirmenin verdigi aciydi. Simdi ki erkek arkadasima hissettiklerimi eskisiyle karsilastiramiyorum bile.

Neyse oyle iste :KK37:

1,5 Sene olmuş vay be. Bugün gayet iyiydim herşeyi bırakmıştım tertemizdim ruhum berrak zihnim harika. Zaten sosyal yaşantım gayet güzel gidiyor. Neyse bu adamın takıldıgı bir forum var yazmış oraya evleneceğim iki ay sonra şu muhit nasıl olur diye orda olanlar fikir versin ve sordugu yer benim yaşadığım mahalle. Yuh dedim koca İstanbulda bula bula benim mahalleyi mi buldun yerleşecek. Ve onun alakası yok benim bu semtle normalde çok uzakta. Bir de hep duygusal şarkılar filan paylaşıyor şu aralar. Uzak olsun görmek istemiyorum gerçi görsem sorun degil dombili bişey olmuş dana gibi.

1,5 Sene olmuş vay be. Bugün gayet iyiydim herşeyi bırakmıştım tertemizdim ruhum berrak zihnim harika. Zaten sosyal yaşantım gayet güzel gidiyor. Neyse bu adamın takıldıgı bir forum var yazmış oraya evleneceğim iki ay sonra şu muhit nasıl olur diye orda olanlar fikir versin ve sordugu yer benim yaşadığım mahalle. Yuh dedim koca İstanbulda bula bula benim mahalleyi mi buldun yerleşecek. Ve onun alakası yok benim bu semtle normalde çok uzakta. Bir de hep duygusal şarkılar filan paylaşıyor şu aralar. Uzak olsun görmek istemiyorum gerçi görsem sorun degil dombili bişey olmuş dana gibi.

Sevmedigin ot basinda bitermis. Git kotule berbat bi ilce asla tasinma yaz :))

Senin suanda hayatinda biri varmi?

Sevmedigin ot basinda bitermis. Git kotule berbat bi ilce asla tasinma yaz :))

Senin suanda hayatinda biri varmi?

Yok ya bulsun belasını benden uzak olsun. Kimse yok hayatımda ama hayatıma girmeye çalışan biri var. Ama içim ısınmıyor şu ara boşta kalmayı dinlenmeyi kendi içime çekilmeyi bol bol gezip dolaşıp sosyalleşmeyi tercih ediyorum :)

Bugun az biraz bende tuhaflastim hayatim dolu dolu gecerken farkina varmiyorum da yanliz kendimle basbasa kaldigimda canim acimiyo degil aslinda sadece kendime acidigimdan oluyo onu da farkettim.. Bugun cok yakin kiz arkadasim yillardir gelgitli suren iliskisinde evlilik karari aldiklarini soyledi yaz sonunda kismetse evlenecekler... Nasil yipranmis bi iliskiyi bu kadar toparlayipta bu yola getirdiler merak ediyorum...seviniyorum onun icin ama icimde bi burukluk olustu istemeden de olsa icten ice dokundu bana.. Benim sorunum ne diye düsünmeden edemedim... Birazda hala yanliz olusum böyle zamanlarda cok dokunuyo yeniden hayaller kurabilmek sevebilmek ne güzel.. Ama bi yanimda kimseyi istemiyo... Boyle arafta kaldim

Nasılız neler yapıyoruz kızlar :)
Wala ayin ayni zamanlarinda ayni seyleri dusunmeye basladigimiza inanmaya basladim artik. Dun butun gun evdeydim yine hep hayatimi sorguladim durdum :KK70: Annemle de sabah terk edilme uzerine konusmustuk zaten. Aklima geldi olanlar yine sinirlerim oynadi :KK70: Yani nasil desem sinir olmadim da o zamanlarim aklima geldi. Dedim bir salak ugruna dustugum hallere bak. Sonra o zamanlar konustugum bi arkadasim aklima geldi. Bi erkek arkadasimla dertlesip duruyordum sonar bu kisiyle gecen mart ayinda kusmustuk kavga edip. Neyse dur dedim suna mesaj atayim. “barisalim mi?” diye mesaj attim. Okumus cevap vermemis Allah in mali :d Neden onun gibi bi hiyari hayatimdan cikardigimi yine hatirladim. Oyle kotu bi gun gecirdim dun :d

Senden naber?

Nasılız neler yapıyoruz kızlar :)

iki haftadir is okul hersey uste uste geldi birde regl donemindeyim patlamak uzereydim.. Ama Allahtan dün spora gitmisim cok iyi geldi sonrasinda bi kahve aldim gunesli havada yapayanliz kafa dinledim biraz gecen zamani dusundum ne zor gunler gecti :) biraz genel anlamda hayatimi gozden gecirdim ve artik yeni bi iliskiye en azindan arkadaslik uzerine kurulmus bi iliskiye hazir oldugumu hissettim.. Eskisi gibi degilim onceden onu unutturacak birisini istiyordum ama simdi tamamen kafa dengi beraber gezip eglenebilecek birisini istiyorum hayatimda ve yasim artik 28e dogru giderken yavastan ciddi bi iliskiye adim atmak istiyorum... Eski iliskimi de gozden gecirdim biz herhangi biseyler yasamisiz aslinda sadece aramizdaki cekim Ya da ask herneyse ona kapilip gitmisiz cok yanlis cok körükörüne biseyler iste simdi olsa onunla bi gelecegi planlamayi birak hayatima dahi sokmazdim... Pisman degilim o Zaman oyle hissediyordum oyle yasadim ama hayata ve aska bakis acimin tamamen degistigini hissediyorum ilkkez buyudugumu hissediyorum :)

Ben de iyiyim kızlar hayatımdaki eski yeni tüm parazitleri çıkarınca şimdi boştayım ama bilinçli seçtigim bir boşluk arınma sürecindeyim :) Gökyüzü de bunu destekleyen konumda Mars ve Satürn retro hareketine başladı bi içe çekiliş kendine dönme süreci hazirana kadar ölcüp bicip ne istediğimizi neleri temizlememiz gerektiğini bir çıkaracağız listesini :) Bu süreçte yeni ilişkiye başlamak uygun kabul edilmiyor.

Bende terk edildim. Bir gun cok iyiyim kurtuldum diyorum baska bir gun kocami cok ozledim diyorum. Ne zaman unutucam :KK43: iskence gibi...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X