Callanetics Egzersizleri

kızlarrrr 57 kilo olmuşummmmmm:sm_cool:kaldı 2 kilocuk:dance:
görenlerrr yeter artık bu ne zayıflık diooo.
ve ben 18 günlük callı bitirdikten sora süpere geçmiştim ya.çok dikkatli devam edemedim.
bi gün yaptım 2 gün yapmadım.sora tekrar yaptım gibi.
pazar günü yine başlıcam.aklıma geldikçe ve yorgun olmadığım sürece yapıom.
kendimde çok farkediom değişikliği.
karın kaslarımı hissedebiliom.öle vücütçular gibi değilde hani yumoş yumoş diil artık sıkı fittt:lepi:
kızlar şiddetle tavsieeee ediommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmşakkıdı

kızlarrrr 57 kilo olmuşummmmmm:sm_cool:kaldı 2 kilocuk:dance:
görenlerrr yeter artık bu ne zayıflık diooo.
ve ben 18 günlük callı bitirdikten sora süpere geçmiştim ya.çok dikkatli devam edemedim.
bi gün yaptım 2 gün yapmadım.sora tekrar yaptım gibi.
pazar günü yine başlıcam.aklıma geldikçe ve yorgun olmadığım sürece yapıom.
kendimde çok farkediom değişikliği.
karın kaslarımı hissedebiliom.öle vücütçular gibi değilde hani yumoş yumoş diil artık sıkı fittt:lepi:
kızlar şiddetle tavsieeee ediommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmşakkıdı

bende zayıfladığım günleri görebilecekmiyim acaba.
henüz başlamadım kendime program yaptım. Yarından itibaren başlıyorum 15 gün yapıcam sonrasında yıllık izine ayrılıyorum 15 gün yapamayacağım döndükten sonra yeniden başlayacağım.
Çok tutarsızım psiqo geçen hafta başlayacaktım düğünlerden ve şehir dışından gelen misafilerden dolayı erteledim hep bu arada yemeyi daha aza indirdim tek yapabildiğim o oldu.

tubiş kendine söz ver şu 15 gün hiç ara vermeden yap.farkı görcen.
sonra ara versende hemen salmıo vücut kendini.dönünce tekrar yaparsın.
ben iyice zayıflayınca haftada 3 kere falan yapıcam

tubiş kendine söz ver şu 15 gün hiç ara vermeden yap.farkı görcen.
sonra ara versende hemen salmıo vücut kendini.dönünce tekrar yaparsın.
ben iyice zayıflayınca haftada 3 kere falan yapıcam

bende öyle düşünmüştüm istediğim gibi olduktan sonra arada yaparım diye.
birde yürüyüş prog. varya arada da onu yaparım diyorum.
Calle bir başlayayımda gerisi gelecek eminim başlamak mühim olan.

'psiqo' tebrikler :)

bende 2 hafta ara verdikten sonra bu hafta tekrar başladım bugun 5. günüm olucak 3 millik yürüyüş programıyla beraber yapıyorum.
daha once sadece 10 saat yapabilmiştim ama fark ortadaydı.
kollarım vücuduma göre çok zayıfken kollarımda hafif bi genişleme ve arka omuzda kendini belli eden kaslar çıkmaya başladı.
bacaklarda da 2 cm ve göbekte 4 cm gitti.

pearl, daha önce diyet falan yaptınmı kilo çizelgendeki düşüş görüntüsü süper

'psiqo' tebrikler :)

bende 2 hafta ara verdikten sonra bu hafta tekrar başladım bugun 5. günüm olucak 3 millik yürüyüş programıyla beraber yapıyorum.
daha once sadece 10 saat yapabilmiştim ama fark ortadaydı.
kollarım vücuduma göre çok zayıfken kollarımda hafif bi genişleme ve arka omuzda kendini belli eden kaslar çıkmaya başladı.
bacaklarda da 2 cm ve göbekte 4 cm gitti.

canım bende seni tebrik ederimkaydirigubbakcemile5
hem yürüyüş hem call sen bendende çok fit olursunşakkıdı

pearl, daha önce diyet falan yaptınmı kilo çizelgendeki düşüş görüntüsü süper

yaklaşık 3,5 aydır uğraşıyorum canım ben kilo vermekle
adet düzensizliği yüzünden 1 yıl hastaneleri arşınladım
3,5 ay once bol hormanlu bir tedaviye başladı doktorum ve kilo vermemi soyledi
eskiden 55 ten fazla olmayan kilom geçen yıl kullandığım ilaçlardan d.kontrol haplarından 65 olmuştu
3,5 aydır hem hormon ilacı kullanıyorum hem diyet yapıyorum kilo vermem her insana göre daha zor oluyo ama azimliyim :hooray:

yaklaşık 3,5 aydır uğraşıyorum canım ben kilo vermekle
adet düzensizliği yüzünden 1 yıl hastaneleri arşınladım
3,5 ay once bol hormanlu bir tedaviye başladı doktorum ve kilo vermemi soyledi
eskiden 55 ten fazla olmayan kilom geçen yıl kullandığım ilaçlardan d.kontrol haplarından 65 olmuştu
3,5 aydır hem hormon ilacı kullanıyorum hem diyet yapıyorum kilo vermem her insana göre daha zor oluyo ama azimliyim :hooray:

walla süpersin ya ne kadar azimlisin.
psiqo ve sana yetişicem kilo olarak umarım 60 kiloyu geçmemişimdir.
Akşama tartılıcam ve ölçülerimi alıcam.

walla süpersin ya ne kadar azimlisin.
psiqo ve sana yetişicem kilo olarak umarım 60 kiloyu geçmemişimdir.
Akşama tartılıcam ve ölçülerimi alıcam.

Callan ablanın dediği gibi ayna olan bi oda da kendine bakarak hareketleri yaparsan emin ol devam etmek için azimli olursun yani benim oyle oldu :eek:

mesela 'yerde bacaklar acık one eğilme hareketi' yaparken aynada pırtlamış yağlı göbek ve yağlı bacaklar acayip bir görüntü kirliliği oyleki rüyaları bile kaçırıyo :roflol:

Callan ablanın dediği gibi ayna olan bi oda da kendine bakarak hareketleri yaparsan emin ol devam etmek için azimli olursun yani benim oyle oldu :eek:

mesela 'yerde bacaklar acık one eğilme hareketi' yaparken aynada pırtlamış yağlı göbek ve yağlı bacaklar acayip bir görüntü kirliliği oyleki rüyaları bile kaçırıyo :roflol:

evetttt yaaa onedir öle demiiiiiiiiiiiiii:roflol:
ama ama şu masaya tutunup bacağı arkaya verdiğin harekette de yan kaslarının sıkılığını görünce
hele bide elinle beline dokunup taş gibi hissedinceee 100 değil 200 bile yaparsuınsırnaşık şey

bende salonumda konsolun önünde yapıcam zaten orada aynada var.
altyazısını yapamadık. eşimin kuzeni geliyor ayrıca başka bir cdsini aldı bana o tercüme edip analtıcak bir güzel bana ne olduğunuda anlarım.

ama çok zor bu hareketler ya etkisini kaç günde göstermeye başlıyo bide bende göbek hiç yok sırf basen karın hareketlerini yapmasam olmazmı ne yapıyım tembelim işte ne kadar kırpsam o bana kar geliyo

ama çok zor bu hareketler ya etkisini kaç günde göstermeye başlıyo bide bende göbek hiç yok sırf basen karın hareketlerini yapmasam olmazmı ne yapıyım tembelim işte ne kadar kırpsam o bana kar geliyo

canım aslında zor değil.ilkinde öyle geliyor insana.
ben okadar alıştımki bakmadan yapabiliyorum.
çok zorlandığın hareketleri az sayıda yap.ama kırpmadan dene derimyerimseniben

sağolcanım ne kadar sürede etkisini gördün benim bugün ilk günümdü serildim resmen

zorlananlar için kitabında callan ablamız diyoki 100 kere yapılan hareketleri 20 şer 20 şer yaparak tamamlayın , belli bir süre sonra sayıları ve bekleme süresini kısaltın 10 seanstan sonra rahatlıkla yapabillirsiniz diyo.
ilk yaptığımda etkisini 10 gün sonunda gördüm ben ilk 4 gün her tarafım ağrıdı sonra yok oldu ağrılar

buarada benim 5/21 oldu bu akşam 6. akşamım olucak. Leslie ilede yürüyüş yapmaya bayılıyorum keyfimi acayip yerine getiriyo :)

Bende yeni basladim daha önce böyle biseyden nasil haberim olmadi diye hayiflaniyorum
4/21 günümdeyim ama hem diyet hemde leslienin videolarini uyguluyorum bunada baslayinca
iyice gözle görülür bi fark cikti ortaya... düsünün yani babalar bile bu tür seylere dikkat etmezken
sen zayifladin diyor.. :)

X