Callanetics Egzersizleri

arkadaşlar bende bişey sorucaktım bu callanetics selülitlerede fayda ediyomu birde bacaklarda sıkılıaşma sağlıyomu genelde sanki göbekte daha faydalı gibi geldi bilen biri cevaplayabilirmi teşekkürler a.s.

Merhaba kızlar bende başlamak istiyorum.Videoları nerden indireceğiz yardımcı olursanız sevinirim

merhaba kızlar ben de indirmek istiyorum yardımcı olun lütfennn delikafadulden

indirmek isteyen arkadaşlar için; googleda " callenetics" yaz.ilk çıkan linki tıkla.callenetics yapanlar kulübü diye bişi yazıyo ordaki "CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR" yazanın altını tıkla .sonra da alt yazıyı indir.. bukadar kızlar .

arkadaşlar bende bişey sorucaktım bu callanetics selülitlerede fayda ediyomu birde bacaklarda sıkılıaşma sağlıyomu genelde sanki göbekte daha faydalı gibi geldi bilen biri cevaplayabilirmi teşekkürler a.s.

selülitlerede iyi geliyodur bence çünkü bacakları çalıştırıyo kan dolaşımı oluyo kesinlikle etki eder uzun süreli yapışta

cnm ya bende indirmek istiyorum ama senin dediğin gibi yaptığımda callanetics ana sayfası çıkıyo ve orda CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR yazan yeri bulamadım

cnm ya bende indirmek istiyorum ama senin dediğin gibi yaptığımda callanetics ana sayfası çıkıyo ve orda CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR yazan yeri bulamadım

canım google a callanetics yapanlar kulubü yaz çıkan sayfada 3.sıradaki siteye giriyosun.zayıflama ile ilgili bir site ordan indirebilirsin.

cnm şimdi baktım var nasıl göremedinki.. callenetics yazınca arama motoruna ilk başlığa tıklıcaksın zaten başlıkta callenetics yapanlar kulübü diyo onu tıklayınca açılan sayfada(arkaplanı yeşil olan bi sayfa açılıyo) link vermişler ordan girip indirceksin cnm a.s.

ok saolun kızlar.buldum şimdi..daha önceden denediğimde ilk linkte callanetics ana sayfası çıkmıştı..bu yeşil sayfa deil.ondan bulamamışım

kimse sonuç yazmıyoooo...ben bi türlü devamını sağlayamadım .ama yaptığımda özellikle bel ve bacaklarımda etkisini görüyodum .bi mayo almıştım giydiğimde ne kadar kalınlaştığımı görüp üzülmüştüm.10 gün call ile bel oyuntum iyice belirmişti süperdi eşim bile şaşırdı.ama tatile gidince orda devam edemedim.2defa 21 seans tamamlamayla süper sonuçlar elde ediliyo. indirdiğimiz yerdeki yorumları sonuna kadar okudum .kaç sayfaydı ben de hatırlamıyorum ama sonuna kadar inat ettim .platesten filan daha etkilil diyorlar ve doğru .ama azimli olmak gerek.herkes sonucu da yazarsa motivasyonumuz artar kızlar .yapanlar lütfen yazmayı ihmal etmesin.

merhaba kizlar,

o bahs ettiginiz siteden indirdim bende ama sadece ses ges geliyor görüntü yok.
Sizdede öylemi yoksa sizde görüntüdemi var?
Yazarsaniz cok sevinirim. Okadarda heveslenmistim yaaaa.

merhaba kizlar,

o bahs ettiginiz siteden indirdim bende ama sadece ses ges geliyor görüntü yok.
Sizdede öylemi yoksa sizde görüntüdemi var?
Yazarsaniz cok sevinirim. Okadarda heveslenmistim yaaaa.
canim bazi programlar calistirmiyor. gom player yada VLC player ile acarsan calisir

ewet bazı programlarla açılmıyo.. ben açmak için gom player indirmiştim ondan sonra izledim rahatça

Evet kizlar öyleymis, program yokmus bende. Nisanlimi cagirdim o yükledi. Simdi izleyebiliyorum. Oleyyyyyyyyyysositososito

bende kitabın fotoları var ama çok zor okunuyor, sizlerden rica etsem bana yada şu videolarla ilgili siteyi söylermisiniz :))

kızlar bişi sorcam..ben programı indirdim..alt yazıyı da indirdim..videoyu mediaplayerda açabiliyorum ama altyazıyla beraber olmuyo...gom playerda bu ay indirmek istemiyorum..kotayı aştım da birazcık..ama calle dde hemen başlamak istiyorum.şu alt yazı için başka bi seçenek biliyormusunuz

kızlar bişi sorcam..ben programı indirdim..alt yazıyı da indirdim..videoyu mediaplayerda açabiliyorum ama altyazıyla beraber olmuyo...gom playerda bu ay indirmek istemiyorum..kotayı aştım da birazcık..ama calle dde hemen başlamak istiyorum.şu alt yazı için başka bi seçenek biliyormusunuz

VLC media player indirirseniz onunla alt yazılı olarak çalıştırabilirsiniz.Yükledikten sonra önce programı çalıştırın ordan dosya- dosya aç-gözat dan videoyu seçiyosunuz daha sonra altındaki -use a subtitle files- yazan kutucuğu işaretleyip alt yazıyı ekleyip çalıştırıyosunuz

not:video ile alt yazının adı aynı olmalı aksi takdirde program okumaz.kolay gelsina.s.

X