Callanetics Egzersizleri

Valla canim kalcamdan bir eksilme olmadi henüz, ama aslinda pekte eksilecek birsey yok kalcamda. Ama bacaklarimdan ve kollarimdanda cok memnunum simdi, sepsert oldular, resmen kas olustu. Ben cok memnunum valla. alkisalkisalkis.

Valla canim kalcamdan bir eksilme olmadi henüz, ama aslinda pekte eksilecek birsey yok kalcamda. Ama bacaklarimdan ve kollarimdanda cok memnunum simdi, sepsert oldular, resmen kas olustu. Ben cok memnunum valla. alkisalkisalkis.

ay çok sevindim cnm ..walla senin mesajı okuyunca daha bi yapma isteği oldu içimde sabredip devam edersem sonuç alacağımı biliyorum böylecezemuszemus ilerleyen zamanlarda gelişme olursa yazarsan sevinirizalkisalkisalkis

ben bugün 21 günlük call bitirdim kızlar.. özellikle basenlerim çok inceldi ve selülitlerim nerdeyse yok oldu.. ama ben de bel kısmında incelemedim yaa...

ben bugün 21 günlük call bitirdim kızlar.. özellikle basenlerim çok inceldi ve selülitlerim nerdeyse yok oldu.. ama ben de bel kısmında incelemedim yaa...

ay ne güzel haberler duyuyorum böle opuyorumnanaktan peki sen uygulamayı hergün mü yaptın yoksa 6 günde bir ara vererek mi yaptın ??

kızlar bende 3/21 i yaptım bugün. İlk gün olan ağrılar artık yok ve daha rahat yapıorum. Umarım bende incelirim bikaç cm..

ay ne güzel haberler duyuyorum böle opuyorumnanaktan peki sen uygulamayı hergün mü yaptın yoksa 6 günde bir ara vererek mi yaptın ??

ben 6 günde 1 yaptım canım... ama bazen 6 gün dolmadan yapamadığım günler oldu. o zaman tekrar 6 gün yapıp öyle ara verdim...yani üstüste 2 gün yapmadığım olmadı. zaten 2 egzersiz arasının 48 saati geçmemesi gerekiyor.

ben 6 günde 1 yaptım canım... ama bazen 6 gün dolmadan yapamadığım günler oldu. o zaman tekrar 6 gün yapıp öyle ara verdim...yani üstüste 2 gün yapmadığım olmadı. zaten 2 egzersiz arasının 48 saati geçmemesi gerekiyor.

çok saol cnm ..bende 3ü tamamladım bugün 4 ü yapıcam.. incelme haberlerini duyunca daha da heves yapıyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kızlar bende başladım 3/21 oldu şimdiden karın ve kalça bölgem sıklaştı sertleşti 21.gün ne olacak çok merak ediyorum=)

kızlar bende başladım 3/21 oldu şimdiden karın ve kalça bölgem sıklaştı sertleşti 21.gün ne olacak çok merak ediyorum=)

ben bi gün tembellik ettim:mymeka::eek: düzenli yapmam lazımdı mafoldumben gelişmeleri paylaş sık sık:gitme:

selam
dikkatimi çekti topik biraz araştırma yaptım oldukça etkileyici yazılanlar ayrıca başka bir sitede de benzer şeyler yazılmış artık takibimdedir topik :)) umarım zorlanmadan hareketleri yaparım ama önce videoya erişeceğim:))

merhaba arkadaşlar;

başlık yeni dikkatii çekti takipteyim ben de :eek:

videolara ve kitaba nasıl ulaşabilirim?? yardımcı olursanız sevinirim.

dört gözle bekliyorum başlamak için. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... zemuszemus

merhaba bayanlar
nasıl gidiyo callanetics?
kimse giden ölçülerden bahsetmiyo :)
benim yine başlayıp arada boşluk yapmamdan dolayı albaşa yapmak zorunda kaldım
şuan 6/21 im yarın tatil günü

merhaba bayanlar
nasıl gidiyo callanetics?
kimse giden ölçülerden bahsetmiyo :)
benim yine başlayıp arada boşluk yapmamdan dolayı albaşa yapmak zorunda kaldım
şuan 6/21 im yarın tatil günü

merhaba senin yazdıklarını okudum banada yollarmısın adresi zahmet olacak ama lütfen yeni gördüm ben yapmak istiyorum.bir soru fayasını gördünmü benim göbeksorunum var etkilimi teşekkürler

Selam hanımlar
Burayı yeni gördüm

dietle 16 kilo verdim fakat sıkılaşmam lazım programı+alt yazıyı ve kitabı indirdim en kıza zamanda başlayacagımm inşallah dahada incelirimmmmmmmmmm

kızlar günaydın. 7/21 bitti benim.ama kitapta 6 gün ara vermeden yapılacak. 48 saatten fazla ara verilmeyecek gibi bir şey okumadım. ben mi atladım acaba. okuyanlar varsa bana yerini söyleyebilirler mi? ben 3 .den sonra 2 gün ara verdim. bazende 1 günlük aralarım oldu. ama sonuç inanılmaz. bacak çevresinden (basenden), kalçadan, göğüs altından 3 cm inceldim. ama malesef bel çevrem 1 cm kalınlaştı. diğer her yerim aynı kaldı.zaten sorunlu bölgem basenler , bacaklar ve kalça. yani kendinizi sıkmayın ara vedim diye. ama öyle çokçada ara vermeyin. şimdi çok rahat yapıyorum hareketleri. 35 dk da bitiyo ve bir çok hareketi daha fazla sayıda yapıyorum. çok rahatladı eklemlerim. uykum düzenlendi. kendimi hafif esnek sağlıklı hissediyorum.bence mutlaka yapın bu sporu. eşim uzun zamandır yanımda değildi. beni görünce şok oldu. kapıdan girir girmez ne oldu sana dedi wallaa. 21 i bitirince ne olacak çok merak ediyorum..

kızlar günaydın. 7/21 bitti benim.ama kitapta 6 gün ara vermeden yapılacak. 48 saatten fazla ara verilmeyecek gibi bir şey okumadım. ben mi atladım acaba. okuyanlar varsa bana yerini söyleyebilirler mi? ben 3 .den sonra 2 gün ara verdim. bazende 1 günlük aralarım oldu. ama sonuç inanılmaz. bacak çevresinden (basenden), kalçadan, göğüs altından 3 cm inceldim. ama malesef bel çevrem 1 cm kalınlaştı. diğer her yerim aynı kaldı.zaten sorunlu bölgem basenler , bacaklar ve kalça. yani kendinizi sıkmayın ara vedim diye. ama öyle çokçada ara vermeyin. şimdi çok rahat yapıyorum hareketleri. 35 dk da bitiyo ve bir çok hareketi daha fazla sayıda yapıyorum. çok rahatladı eklemlerim. uykum düzenlendi. kendimi hafif esnek sağlıklı hissediyorum.bence mutlaka yapın bu sporu. eşim uzun zamandır yanımda değildi. beni görünce şok oldu. kapıdan girir girmez ne oldu sana dedi wallaa. 21 i bitirince ne olacak çok merak ediyorum..

meraba.ara vermeden yapılcak diye biliyorum bende.ben 18 gün hiç ara vermeden yaptım.
sadece 6 günün sonunda 1 gün ara vermiştim.öyle sonuç daha dehşet güzel oluyor.
1 gün araylada olur.ama zamanı uzatmış olursun.
değişilkil olmasına çok sevindim.
ramazan bitsin bende başlıcam yine.
çok seviyorum bu egsersizleri:):lepi:

merhaba senin yazdıklarını okudum banada yollarmısın adresi zahmet olacak ama lütfen yeni gördüm ben yapmak istiyorum.bir soru fayasını gördünmü benim göbeksorunum var etkilimi teşekkürler

yazılanları okuduysan bu egzersizler yukarıdan aşağa doğru etkisini gösteriyo
benim mesela kollarım çok zayıftı hatta hayatım boyunca kollarımda kas kütlesi görmemiştim fakat egzersizlerden sonra şimdi bilek güreşi için kafa tutabillirim :smiley-cool:
benimde göbek kalça ve bacak sorunum vardı ki hala olduğunu düşünüyorum kaydirigubbakcemile2 ilk başlarda göbek hareketlerini çok az yapabiliyodum. kalça hareketlerini yaptığım halde 4 gün popomun üstüne ağrıdan oturamadım :kedi:
diyeceğim şu ki eğer çok kilolu olduğunuzu düşünüyosanız az diyet+1 saat tempolu yürüyüş + callan yapmanızda yarar var inanın çok hızlı etkisi görülüyo
ben şuan diyet yapmıyorum yürüyüşte sadece 2 günde bir yapıyorum kilo 57 ve 56 arasında gün içinde değişiyo....

Selam hanımlar
Burayı yeni gördüm

dietle 16 kilo verdim fakat sıkılaşmam lazım programı+alt yazıyı ve kitabı indirdim en kıza zamanda başlayacagımm inşallah dahada incelirimmmmmmmmmm

tebrik ederim 16 kilo vermek büyük başarı umarım istediğin foruma kavuşursun a.s.

seninde dediğin gibi benim okul iş ev arası yoğunluğum yüzünden aralarım albaşalarım çok oldu bence önemli olan ilk bir hafta ondan sonrası zaten vucut alışıyo 1-2 gün ara versende bir sorun olmuyo ama sistemli yapmak bence daha doğru olur
Ayrıca tebrik ederim canım senide 3 cm çok güzel bir sonuç a.s.

meraba.ara vermeden yapılcak diye biliyorum bende.ben 18 gün hiç ara vermeden yaptım.
sadece 6 günün sonunda 1 gün ara vermiştim.öyle sonuç daha dehşet güzel oluyor.
1 gün araylada olur.ama zamanı uzatmış olursun.
değişilkil olmasına çok sevindim.
ramazan bitsin bende başlıcam yine.
çok seviyorum bu egsersizleri:):lepi:

fıstık opuyorumnanaktan

ara vermek dedinizde hiç ara vermesek nasıl olur diye düşünüyorum ben
bugun mesela ara günüm ama yapmak için müsaitim
hiç ara vermeden yapan var mı aramızda?

pearl cım meraba.nasılsın tatlım.illa ilgimizi çekio burası demi:)
canım ara ver bence vücut arada dinlensin.hem ozaman spora bağışıklık yapar klio vermen yada sıkılaşman durabilir.bu benim fikrim

X