Callanetics Egzersizleri

esnemeleri atlamıyorum, ama onların yaptığı kadar tam yapamıyorum her seferinde biraz daha iyi oluyor ama tam değil. Evet şu kalça bol bacak oturması sorunu bende çok var :/ çok mesaj okudum önceki sayfalardan ama onu görmedim hemen bakıcam teşekkür ederim :)

Bir de sanırım bacak için yaptığımız hareket şu sandalyeye ya da herhangi bir yere tutunarak aşağı inip yukarı kalktığımız hareket parmak ucunda -pek anlatamadım ama anlarsınız umarım :/ - orada bacağımı sıkmam gerekiyor mu ? kalçayı sıkın diyor ama

Son düzenleme:
Merhabalar herkese, eylülün 2. haftası nişanım var bende basenlerim ve baldırlarımdan çok rahatsızım. 2 ay gibi bir sürem var tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum gerçekten

basen baldırlarda değişiklik oldumu ciddi anlamda? 2 ay gibi bir sürede yeterli olur mu? yoksa günde 2 kere falan mı yapmalıyım?

merhaba herkese

bende basen bölgemden şikayetçiyim.Bu yüzden denemeye karar verdim callanetics egzersizlerini :)
fakat nereden bulabileceğimi hiç bilmiyorum.
Yapan arkadaşlar link paylaşabilir mi acaba? ?

Kızlar bu Callanetics toplam kaç gün yapılıyor? 10 mu 21 mi? Bu süre tamamlandıktan sonra tekrar ediliyor mu yoksa başka egzersizlere mi geçiliyor? Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?
21 günlük setler halinde yapılıyor 6 gün yap 1 gün dinlen ama bu sadece takip amaçlı vücudun istediğin ölçüye gelene kadar devam ediyorsun sonra günde 15dklık koruma programı var.. aynı videoyu yapabilirsin, tüm hareketleri çok iyi yapar hale gelince ki bu biraz zaman alıyor, ozaman istersen ileri seviyeler için yeniden konuşuruz..

Bende indirdim yarın baslıyorum
Videoyu tamamen izledim nekadarda kolay gorunuyor
Ama ilk bastaki 2 karın egzersizini deneyim dedim cayır cayır yaktı yaaa kalça hareketlerinde napcam bakalımm
:)) ısınmadan yapma canım hem sakatlanma riski var hem de ısınmalar hareketi daha iyi yapmak için gerekli esnekliği sağlıyor ayrıca sadece ısınma değil aynı zamanda kolları, beli vs.. incelten egzersizler..
ben indireli çok oldu canım, linkler bende yok yeni indiren arkadaşlar gönderiri sanırım..

yok orda bacağı sık demiyor ama ister istemez o pozisyonu sağlamak için sıkıyorsun ama en sondaki yapılan sandalye bacağı sıkılan harekette iç bacağı sıkmak gerekiyor..
evolotiondaki bacak hareketlerindede bacağı sıkmak gerekiyor.
oldu canım. ilk yaptığımda 6 seansda kalçadan 3cm incelmiştim(belden ve kalçadan 4cm incelme 1 beden incelmek demektir düşün artık) üstelik öncesinde 1 senedir pilates, yüzme ve step yapıyordum zaten oldukça sıkıydım.
hiç spor geçmişi olmayan kız kardeşim sıksık yarım bırakarak ilk hafta sayıları 50de falan bırakarak yaptığı, 15 seans sonunda belden 4cm, göbekten 7cm kalçadan 3cm, bacaktan 3cm incelmişti. sonra bıraktı üşengeçtir biraz:)) ve diyete başladı 5ay sonra tekrar ölçülerini aldım 5,5 kilo vermiş ve kalçası 3cm incelmişti ama call yaptığı zamanki gibi kalkık güzel durmuyordu. yani call 15 günde 5 kiloyu saklamıştı ve çok güzel şekillendirmişti...

yaaa ben okuyorum okuyorum hiç bişey anlayamıyorum biraz geç geldim sanırım

benim bikaç sorum olacaktı ben kalçalarımın küçülmesini degil şekillenmesini istiyorum işe yararmı? zaten 34 bedenim popom cok büyük değil dahada küçülmesin ya:s bide biraz üst bacak sorunum var aşırı fastfoodtan selülitlenmeye başlıyorum sanırım kabus gibiiiiiiii işe yarıyormu ve nasıl indiriyoruz?

Cevapladığın için çok teşekkür ederim canım :)

Acaba özelden bana da link gönderebilir misin?

oldu canım. ilk yaptığımda 6 seansda kalçadan 3cm incelmiştim(belden ve kalçadan 4cm incelme 1 beden incelmek demektir düşün artık) üstelik öncesinde 1 senedir pilates, yüzme ve step yapıyordum zaten oldukça sıkıydım.
hiç spor geçmişi olmayan kız kardeşim sıksık yarım bırakarak ilk hafta sayıları 50de falan bırakarak yaptığı, 15 seans sonunda belden 4cm, göbekten 7cm kalçadan 3cm, bacaktan 3cm incelmişti. sonra bıraktı üşengeçtir biraz:)) ve diyete başladı 5ay sonra tekrar ölçülerini aldım 5,5 kilo vermiş ve kalçası 3cm incelmişti ama call yaptığı zamanki gibi kalkık güzel durmuyordu. yani call 15 günde 5 kiloyu saklamıştı ve çok güzel şekillendirmişti...[/QUOTE]

Teşekkürediyorum biraz önce başladım bende sizin gibi yazıyım o zaman :) 1/21 :)) inşallah devamını getirebilirimm :)

5/21 kizlar olcu almadim aptallik ettim ama sirtimda gobegimde we simitlerimde incelme war,bgn gectigimiz aya denedigim beni simiki sarip gobegimi falan firlatipdu,bgn giydim hic ole olmadi.burdan anladim

34.yaptım bugün okadar sıcak ki çok terledim ama bitirdim... 3.hareketten hala nefret ediyorum neden böyle oluyor anlamıyorum ama neredeyse kalbim sıkışıyor sıkıntıdan biliyorum çok basit ama sevemedim bir türlü...Hergün bu sefer az yapacağım diyorum ama emeğime kıyamayıp yine 100e tamamlıyorum:)))

canım selülitlerine ve şekillenmene çok faydası olacaktır. sende fazla yağ olmadığına göre fazla bir incelme olmayacaktır. burda genelde hepimizin az çok kilo fazlası vardı zaten zayıf olarak başlayan sadece duygu01 arkaşadımızı biliyorum, şimdi eski yazdıklarına baktım yarımşar 1er cm falan inceldiğini ve çok sıkılaştığını şekillendiğini yazmış.

Cevapladığın için çok teşekkür ederim canım :)

Acaba özelden bana da link gönderebilir misin?
malesef canım bende linkler yok.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende afedersiniz ama kabızlık gibi bir sorun cıkmaya basladı ve wcye cıkamıyorum adam akıllı call yapıcam birazdan 3. ama kendimi şişko hissediyorum 1 haftadırda güzel spor yapıyodum her hangi videoyu acıp etki ettiklerini düsünüyorum bacaklarım cok ağrıyo yürüyemiyorum bile ama çok şişkin hissediyorum kendimi ve belim çok kalın çıkıyo ölçünce 66 küsür falan :/ oysa 64 falan olması lazım normalde bu kabızlıktan dolayımıdır????​

Son düzenleme:

Kabızlıktan veya regl yakınsa vücudun su toplayabilir... Kabızlık benimde en büyük problemdir ama hergün keten tohumu yiyorum yoğurla çok iyi geliyor...

ben de aynı dertten muzdaribim,sürekli şişkinlik olduğu için bazen işe yaramıyo mu yanlış mı yaptım bişeyi diye düşünüyorum.ayrıca egzersizleri de zorlanarak ve sinir olarak yapıyorum huzursuz olduğum için.tuvalete çıkınca anlayabiliyorum karnımın inceldiğini:s

3. hareket dediği ısınmadaki bel hareketlerimi sağa sola eğildiğimiz? onda bende çok zorlanıyorum scolyozumdan dolayı özellikle bir tarafa doğru eğilirken nefes alamıyordum ama gittikçe daha kolay olmaya başladı o hareket. sandranın facebookdaki video linklerini göndermiştim daha önce orada bu hareketi anlatıyor daha fazla yukarıya doğru yükselip sütyen hizasından bükülür gibi falan yaptırıyor o şekilde yapınca nefes alması daha kolay geliyor bana birde öyle dene istersen.
Waist Stretch - Traditional | Facebook

bir sürede şu beli çok ince poposu geniş ablanın videosunda gösterdiği şekilde yaptım o halde yapması çok kolay oluyor ama o şekilde yapıncada kalça hareketinden itibaren yanlara esnememenin eksikliğini hissediyorum, içim rahat etmiyor diye vazgeçtim sandranın gösterdiği gibi yapıyorum

spor genel olarak sindirime iyi gelir hatta yoga ile kolik sorunundan kurtulan çok kişiyi okumuştum. bende spor düzenini bozmazsam düzenlidir ve reflü sorununu da daha az yaşarım. şişkinlik tabiiki ölçülerede yansır, karınını çekerek yaparsan daha rahatlatıcı olur en azından gaz konusunda..

Hanimlar ben ist bacaklarimdan cok sikayetciyim we lop lop yag ama sekillenmio gibi gelio.bana su hareket ust bacak oc bacak icon harika diebiloceoniz bi hareket war mi?warsa o harwketi extradan gun icinde de yapmak istiorm

Evet o hareket bu şekilde yaptı belim inceldi kalça üstümde sıkışıyor ama sevemedim faydasını gördüğüm içinde bırakmak istemiyorum önerin için teşekkür ederim...

ya bende dıet yapıyorum ve bu spooru cok duydum ama lınk bulamıyorum ozelden yardımcı olabılırmısınız bana

Hanimlar ben ist bacaklarimdan cok sikayetciyim we lop lop yag ama sekillenmio gibi gelio.bana su hareket ust bacak oc bacak icon harika diebiloceoniz bi hareket war mi?warsa o harwketi extradan gun icinde de yapmak istiorm

canım çok yazım hatası var anlayamadım yazdıklarını(

canım çok yazım hatası var anlayamadım yazdıklarını(

pardon cnm cok haklisin dokunmatikle yaziorum tekrar pardon
ust ve ic bacaklarimdan cok sikayetciyim,ust bolgemin inceldigini farkediorum ama bacaklarimda bi ilerleme farketmiorum.diorum ki bu ust bacak bolgesi icin su hareketler harika diyebileceginiz bi hareket warsa onu gun icinde extradan yapmak istiorum.inglizcem cok ii deil,pek anlamiorum o yuzden wideoda soleniosa kusura bakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…