Callanetics Egzersizleri

4. saaten sonra ağrı sızı kalmıyo canım , o kürek kemiklerinin felan ağrıması hareketlerin bel ve sırt esnetmede çok büyük rol oynamasından
dediğim gibi 4. saaten sonra genellikle hiç bişeyin kalmaz ama 10. saaten sonra hala daha ağrın varsa yanlış yapıyosundur....
bende senin gibi leslie ile birlikte ilk başlamıştım bende çok işe yaradı , leslie ile yürümek çok zevkli kadının acayip bir enerjisi var :)

seninle ölçülerimiz yakın..boy kısmını saymıyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bakalım spor sonucunda kimin ölçüleri daha çok değişicek:lepi:

yarışıyozmu kıss sırnaşık şey
tamam ben varım kaydirigubbakcemile5
durmak yok callane devam :roflol:

Benimde bugün 5/21 oldu ölçtüm ama hiç değişiklik yok acaba daha erken mi ben dayanamadım ölçenler arkadaşlar kaç gün sonra değişiklik oldu

10. günden sonra değişimi görürsün canım...

buarada benim 4/21 (bir defa şu 21 eksiksiz tamamlasam gam yemiycem )

benim 3/21 oldu da dun ölçtüm kendimi fazla çıktım. çok moralim bozuldu. ama bırakmadım. hatta üstüne bide lesli 3 mil yaptım. çok hoşuma gitti ve acaip terledim . bence baya faydalı ona da devam edicem. callanın quick stomach'le mi devam etsem acaba 2 saat çok uzun surecek callan+lesli . benim o kadar vaktim yok. ne diosunuz?

merhaba arkadaşlar bu egzersiz nereden indiriliyor özelden msj atabilirmisiniz lütfennn::))

quick stomach ı bilmiyorum canım ama neden olmasın? bence olur kaydirigubbakcemile2

buarada psiqo melekimsi kayboldunuz ortalıktan...
ben her geldiğimde kayboluyosunuz vala ğzerşme alınıcam laelaelaelaelae

neyse gün itibariyle 5/21

buarada psiqo melekimsi kayboldunuz ortalıktan...
ben her geldiğimde kayboluyosunuz vala ğzerşme alınıcam laelaelaelaelae

neyse gün itibariyle 5/21
burdayım cnm :lepi::lepi: psiqo en son kaplıcalara gittiydi dönmedi heraldekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben yarışa varım da daha başlayamadım.. büyük ihtimal haftaya çarşamba başlıcam..bak sana önceden avans da veriyorum o güne kadar incel incelebildiğin kadar:roflol::roflol::roflol:

kızlar fenalardayım 4/21 oldu ama dün quick stomach egzersini yaptım . sanırım ters bi hareket yaptım sağ kürek kemiğimin oldugu yer acıyo, boynumu ceviremiyorum kolumu kaldıramıyorum. bu arada quick stomach egzersizi 10hourstaki mide hareketlerini kapsıyor. 20dakika sürüyor. leslie'le fast 3 mil yapıorum ilk defa spor yaparken sıkılmıyorum. tavsye ederim daha sonuclarını görmek için 5gun daha yapmm gerekio. bakalım 1 hafta sonunnda ne değişiklik olucak görücez.

YOK CANIM BAŞKA BİŞEY YAPMA.DENEMEYE ÇALIŞ.EMİNİM YpCAKSIN.yeni döndüğüm için cvp gecikti kusura bakmaa.s.

ben 5/21 oldummm
etkisine inanaıyorumm çok güsll olduu her yerim
alkisalkisalkis
kız anca geldimmmmopuyorumnanaktantermalde mayıştım sıcak sıcak:kedi:

merhaba kızlar 2 günlük kaybolmadan sonra geldim yine
ama bırakmadım callanı

7/21

melekimsi ne zaman başlıycan fıstık

merhaba kızlar 2 günlük kaybolmadan sonra geldim yine
ama bırakmadım callanı

7/21

melekimsi ne zaman başlıycan fıstık

ben yarından sonra başlıyorum cicim.çünkü mola günlerimin salı günleri olmasını istiyorum.salı günü okulum çok yoğun geçiyo da:kedi: buarada zaten benim biraz sıkıntıdan dolayı ölçülerimde değişme oldu.belden 2cm kalçadan 1 cm.basenden 1cm göbekten de 1 cm şeklinde kafamçokkarıştı

ben bıraktım callan 'ı yapamıyorum artık kolumu sakatladım. leslie'yle devam yürüyüşlere. belki belli bi kiloya gelince yine başlarım callan'a toparlanmak için

ben bıraktım callan 'ı yapamıyorum artık kolumu sakatladım. leslie'yle devam yürüyüşlere. belki belli bi kiloya gelince yine başlarım callan'a toparlanmak için

geçmiş olsun.spor yaparken mi sakatladın yoksa başka bi şey mi..??

böhühüh arkadaşlar bana da yardım edinnn yaa kilom normal ama göbeğim var ve gitmiyo hiçç..
bu egzersizler nasıl yapılır özellikle göbek ağırlıklı çalışmak istiyorum bi yardım ediverin banaa

videoyu indridin mi.. egzersizleri gördün mü yani..kaydirigubbakcemile3sanırım karın hareketleri etkili olacaktır..tabi yediklerine de dikkat etmen gerekiyo bu anlamda

arkadaşlar bılıyorsunu yapıyordum ama elımden olmayan nedenlerle hep takıldım sımdı sorunum yok akşamda baslıyorum tekrar gorusmek uzere

1

merhaba kizlar mesajlarim silinmis bana tekrar linkleri gonderebilirmisiniz
cok tesekkur ederim

merhaba kizlar mesajlarim silinmis bana tekrar linkleri gonderebilirmisiniz
cok tesekkur ederim

şuan gönderemeyiz cnm çünkü sitede bi aksaklıktan dolayı geçici olarak özel mesajları kaldırmışlar.. o yüzden mesaj atamıyoruz.. açıldığında tekrardan yardımcı oluruz:1hug::1hug:

kızlar benim pazar günü 21 bitiyor.hiç aksatmadan yaptım tabi pazara kadarda bi aksilik olmassa:)ee ondan sonra napçamm:)yardımcı olurmusunuz.bu arada kalçadan 2 cm.gögüslerden 4 cm gitti.gönül isterdi kalçadan daha çok gitsin ama...ha bide göbişim accık kaldııı.en çokta ona seviniorum.ewt bundan sonra napmam gerektigi konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.hepimizee kolay gelsinopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…