Saç Uzatma Yöntemleri Çam terebentin esansını saça uygulamak

venussel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
489
266
Arkadaşlar saç uzatma kürlerime cam terebentinide eklemeye karar verdim. Daha önce şampuanıma biraz katıp oldukça faydasını gördüm çam terebentinin. Bugün yağ kürümü yapmak yerine sadece çam terebentin ve kayısı yağı sürdüm saçıma ve yine yağ kürüm gibi bir gece bekletmek istiyorum. Genelde şampuana kullanılan bir ürün olunca direk kullanımda sıkıntı olurmu diye evham oldum. Kullananlar varsa tavsıye verırse cok memnun olurum.

Ben kullanıyordum hafta içi yağ bakımımda, 1 yemek kaşığı zeytinyağın içine 2 damla çam terabentin sadece diplere sürüp bu karışımı, uçlar içinde sadece zeytinyağı.. Şimdiki rutinimde haftasonu kullandığım karışık yağın içeriğinde çam terabentin olduğundan, hafta içleri yaptığım bakıma eklemiyorum. Daha önce şampuanıma ekleyerekte kullanmışlığım var, ama uçlara değince kuruttuğu için normalde şampuanı sadece dibine sürsem bile belki gelir diye çekiniyorum eklemeye. Genel olarak memnunum, kepeğe ve dökülmeye etki ediyor, miktarını abartmadıkça yararlı bir yağdır kendileri :KK73:

Ben kullanıyordum hafta içi yağ bakımımda, 1 yemek kaşığı zeytinyağın içine 2 damla çam terabentin sadece diplere sürüp bu karışımı, uçlar içinde sadece zeytinyağı.. Şimdiki rutinimde haftasonu kullandığım karışık yağın içeriğinde çam terabentin olduğundan, hafta içleri yaptığım bakıma eklemiyorum. Daha önce şampuanıma ekleyerekte kullanmışlığım var, ama uçlara değince kuruttuğu için normalde şampuanı sadece dibine sürsem bile belki gelir diye çekiniyorum eklemeye. Genel olarak memnunum, kepeğe ve dökülmeye etki ediyor, miktarını abartmadıkça yararlı bir yağdır kendileri :KK73:
2 damla cok az degil mi ki:KK64:

Ben bir kapağı komple sürmüştüm saçıma yorum gelene kadar korkudan yıkadım. Şampuanıma kattım şuan o şekilde kullanıcam. Teşekkür ederim yorum için :)

Büyük boy şampuana 60 damla eklendiği için ortalama bir hesapla 2 damla yeterli geldi bana ama başka kullananlarada sormak lazım
bence yeterlidir. Başında yanma yara olanların yorumlarını okuduktan sonra hemen yıkadım ben ve uzun bır sure keskın bır methol etkısı bıraktı basımda kısa süre tutmama rağmen. Tek basına surecek gıbı olursm bende oyle yaparım

Merhaba ben de kullanıyorum şampuanıma katarak yalnız çok kuruttu saç uçlarımı keza saç diplerimi de öyle. 650 ml şampuana kaç kapak dökmek lazım ben 2 döktüm çok mu olmuş?

Merhaba ben de kullanıyorum şampuanıma katarak yalnız çok kuruttu saç uçlarımı keza saç diplerimi de öyle. 650 ml şampuana kaç kapak dökmek lazım ben 2 döktüm çok mu olmuş?
ya inanırmısın şuan aynada onu düşünüyordum saçlarım gür gözüküyor ama inanılmaz kurudu gibi.Normelde düzleştirilmiş gibi olan saçım baya tel tel kabarık filan :KK70: muhtelen bende fazla kattım esası. Birde içinde çam terebenti olan yağ karısımı kullanıyorum fazla geldi sanırım banada.

X