Camdaki Kız

Haaa ondan ayrılmış demekkii bende diyorum noldu bunlara

Evet onu biliyorumm ama genede onda yasıycakmış 2 bolüm daha gectimi kesin görecez
Rafetle gülcihanın evlilik yıldönümünde barkovizyon gösterisi yaoacaktı selen,cana ve sedatın öpüşme sahneleri çıktı.
Levent yapmış bunuda,selende duyunca söyledi.

Evet hayri hep kendi evinde kaldı zaten.

Rafetle gülcihanın evlilik yıldönümünde barkovizyon gösterisi yaoacaktı selen,cana ve sedatın öpüşme sahneleri çıktı.
Levent yapmış bunuda,selende duyunca söyledi.

Evet hayri hep kendi evinde kaldı zaten.
Aaaaa leventmiymiş ben hayri sandım ohaaaa ama hayride gördü nasıl oluyorr da o birşey demedi onuda unutmuşum sormaya oda ne söyluyo manyakk kocasını korumuyorr ondan adam evden çekti gittii

hayri daha rezil bi adam. Bir de sulu . itici ya :)
Kesinlikle rezil biradam zaten..
Aaaaa leventmiymiş ben hayri sandım ohaaaa ama hayride gördü nasıl oluyorr da o birşey demedi onuda unutmuşum sormaya oda ne söyluyo manyakk kocasını korumuyorr ondan adam evden çekti gittii
Sırf yönetim kurulu başkanı selen olsun diye yapmış söyledi zaten selenede bunu,selen bu yüzden terk etti hemen.
Hayri sonra muzoya itiraf etti,hayri bir anda kapattı laptopu o sıradada levennt koştu flaş belleği çıkardı hayride gördü bunu.

Kesinlikle rezil biradam zaten..

Sırf yönetim kurulu başkanı selen olsun diye yapmış söyledi zaten selenede bunu,selen bu yüzden terk etti hemen.
Hayri sonra muzoya itiraf etti,hayri bir anda kapattı laptopu o sıradada levennt koştu flaş belleği çıkardı hayride gördü bunu.
Hayır Levent yaptığını Selene itiraf etti Selen hiç birnsey söylemedi ama biraz kızdı sonra babası bir şekilde öğrenmiş i yuzden Selene leventten ayrılacaksın dedi Selen de ayrılmam dedi kocasıyla otelde kaldılar falan sonra Selen ağzından kaçırdı babam bu sefer bizi kesin boşatır gibi bsy çıktı ağzından leventte nasıl yani falan dedi Selen geçiştirdi sonra levent gitti Rafete sorduRafette bı güzel azarladi kızımı seninle beraber olmasına izin vermem artık vs konuştu bunun uzerine levent Selene sen babandan ayrı olamazsın bunu ben istemem zaten deyip terk etti

Hayır Levent yaptığını Selene itiraf etti Selen hiç birnsey söylemedi ama biraz kızdı sonra babası bir şekilde öğrenmiş i yuzden Selene leventten ayrılacaksın dedi Selen de ayrılmam dedi kocasıyla otelde kaldılar falan sonra Selen ağzından kaçırdı babam bu sefer bizi kesin boşatır gibi bsy çıktı ağzından leventte nasıl yani falan dedi Selen geçiştirdi sonra levent gitti Rafete sorduRafette bı güzel azarladi kızımı seninle beraber olmasına izin vermem artık vs konuştu bunun uzerine levent Selene sen babandan ayrı olamazsın bunu ben istemem zaten deyip terk etti
Ayyyy levent ne harika bi insan 😔

Ah Nalan, üzümlü kekim🥺
Üzülecek nalan gene.
Hayri evli3 de çocuğu var karısını Nalanla aldatacak Nalani da Karadenizli bı kızla aldatacak
Laz kızıda hayrinin canına okuyacak.
Levent söyledi zaten selene bunu.
Üzüldü tabi beklemiyordu bunu kocasından.
Rafette çok ağır konuşuyordu damadına bişi olsa yerin dibine sokuyordu hemen.
Selenin gitme sebeblerinden biride buydu bana göre.

Ah Nalan, üzümlü kekim🥺
Üzülecek nalan gene.
Hayri evli3 de çocuğu var karısını Nalanla aldatacak Nalani da Karadenizli bı kızla aldatacak
Laz kızıda hayrinin canına okuyacak.
Levent söyledi zaten selene bunu.
Üzüldü tabi beklemiyordu bunu kocasından.
Rafette çok ağır konuşuyordu damadına bişi olsa yerin dibine sokuyordu hemen.
Selenin gitme sebeblerinden biride buydu bana göre.

Abboovvvvvvvvv nasıl oluyor bu ya cana sedata msj attı bekliyorum dedii bunasıl oldu oyunamı gelmediler acaba can a bilerekmi yaptı böyle nee anlamadımm resmen babasıyla görüştü anaaaaa:eek::eek:

X