Canm Kzm Miya(`)

iclo

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2006
179
1
Çok canım sıkın arkadaşlar ,morelim sıfır.Canım kızım miyanın gözünde korneasında çarpmadan dolayı yırtık oluşmuş.Vette götürdüm damla ve krem verdi ama çok umutlanmayın dedi.Yırtık büyürse amaliyat etmemiz lazım dedi.canım ya çok korkuyorum gözüne birşey olacak diye.Dmlayı damlatana kadar akla karayı seçiyorum hiç istemiyo.Arkadaşlar dua edinde yırtık büyümesin kızım iyileşsin.senağlama

Çok geçmiş olsun:çok üzgünüm:

İnşallah tez zamanda şifasını bulsun miyacıksenağlama

Dualarım da onunla:çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım
korkma birşey olmaz inşallah iyileşir miyacıgın :içelim:

Geçmiş olsun..Merak etme kediler çok dayanıklı hayvanlardır.Bende tattoo'mun bir keresinde kuyrugunu kapıya sıkıstırdım az kalsın kopuyordu kanadı cok ama 2 haftada iyileşti.İnşallah hemencik iyileşir miya.Öpüyorum onu burnundan.

Geçmiş olsun.. İnşallah bir an önce iyileşir. Daha önce paylaştıysanız eğer, kusura bakmayın lütfen, haberim olmadığı için soruyorum.

Kedi mi köpek mi acaba?

Eğer köpekse, damla kullanımı ile ilgili pratik yöntemler geliştirdim, paylaşabilirim.

Geçmiş olsun ...Rabbim sağlığına kavuştursun miya yı....

çok saol gurbaa prenses,püsküüt ve birtek hepinize temenileriniz için teşekkürler.miyacığım uyurken damlayı damlatıyorum hemen uyanıp kaçıyor ama hiç yoktan bir damla damlatmış oluyorum,inşallah düzelirsenağlama

Çok sağol asliciğim ya azda olsa yüreğime su serptin,benim kızımın gözünde görüntüde birşey yok ,iltaplanma falan yok,içten yırtık sadece gözde bulanıklık var,loş ışıkta o gözü farklı görülüyor yoksa dışardan hiç birşeyi yok

çok sağol arkadaşım ya ,gerçektende ilk güne nazaran çok iyi inşallah geçecek.Buyurun gelin beklerim canım nede olsa kız eviyiz:içelim:

X