Çanta olarak kediler için hangileri daha konforludur?

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
Kızlar size bir kaç görsel koyucam sizce hangileri daha kullanışlıdır? Görsel olarak şeffaflı modeller çok hoşuma gidiyor ama kaliteli olanlarda biraz pahalı çokta pahalıya kaçmak istemiyorum başka şeylerinide alıyorum ilk etapta olmaz yani bu yüzden çok kararsızım illaki kullananlarınız vardır hangi tarzları önerirsiniz? Yürürken kullanmalık arabada vs kullanışlı olan?
C67D346F-B5B5-4BC2-84C6-DEECDA26A443.png

8759872D-D65C-488F-BBFD-6169EE510CE9.png
95276FEC-F5CF-413A-8DA8-073D0E824222.png

Kedi için rahati en alttaki canta ama sizin icin en konforsuz olan o olur. 2 dakika mesafeye elimde taşisam dahi elim kolum kopuyor o cantayla kedi 5,5 kilo. Eşime tasitiyorum genelde.

En ustteki cantadan da var bizde, sizin için konforlu olur ama kedi için konforsuz olur uzun mesafede cunku canta asagi dogru cokme yapiyor haliyle hayvan icinde tikis fikis kaliyor ama yavru kediler için ideal.

Ortadakinden almadim onlar baya dar oluyor genelde, yine yavruysa rahat olur.

Kedi için rahati en alttaki canta ama sizin icin en konforsuz olan o olur. 2 dakika mesafeye elimde taşisam dahi elim kolum kopuyor o cantayla kedi 5,5 kilo. Eşime tasitiyorum genelde.

En ustteki cantadan da var bizde, sizin için konforlu olur ama kedi için konforsuz olur uzun mesafede cunku canta asagi dogru cokme yapiyor haliyle hayvan icinde tikis fikis kaliyor ama yavru kediler için ideal.

Ortadakinden almadim onlar baya dar oluyor genelde, yine yavruysa rahat olur.
Şu anlık yavru 3 aylıkmış bu yüzden çok kalitesizlere kaçmadığım sürece hepsinde rahat eder diye düşünüyorum ama bilemiyorum işte.. çok uzun yola gitmem her halde en fazla anneme gidip gelirim o da yakın sayılır yürüyerek 10 dakika falan veterinerimde yakınımda sayılır 5 dakikalık mesafede yaklaşık birde hamileyim eğer en altaki ağırsa biraz zor taşırım diye düşünüyorum ama bebek doğunca kolay olur onuda bebek arabasının altına koyarım çantasıyla😅 şimdi size kalsa hem benim açımdan hem yavru kedimin rahatlığı açısından hangi tipi önerirsiniz? Birde şeyden korkuyorum ben çok ya bizim burada sokak köpekleri dolu ve geçtiğim yollar çok kalabalık değil tenha ana caddeye çıkana kadar kedimle çıkarsam peşime takılırlar diye😅 araba olmadığı zaman kedimle asla çıkmaya cesaret edemiyorum ki şu an zaten çantasıda yok istesemde zor çıkartırım kucağımdan kaçar eder diye

Şu anlık yavru 3 aylıkmış bu yüzden çok kalitesizlere kaçmadığım sürece hepsinde rahat eder diye düşünüyorum ama bilemiyorum işte.. çok uzun yola gitmem her halde en fazla anneme gidip gelirim o da yakın sayılır yürüyerek 10 dakika falan veterinerimde yakınımda sayılır 5 dakikalık mesafede yaklaşık birde hamileyim eğer en altaki ağırsa biraz zor taşırım diye düşünüyorum ama bebek doğunca kolay olur onuda bebek arabasının altına koyarım çantasıyla😅 şimdi size kalsa hem benim açımdan hem yavru kedimin rahatlığı açısından hangi tipi önerirsiniz? Birde şeyden korkuyorum ben çok ya bizim burada sokak köpekleri dolu ve geçtiğim yollar çok kalabalık değil tenha ana caddeye çıkana kadar kedimle çıkarsam peşime takılırlar diye😅 araba olmadığı zaman kedimle asla çıkmaya cesaret edemiyorum ki şu an zaten çantasıda yok istesemde zor çıkartırım kucağımdan kaçar eder diye

Yavru kedi ve sizin acinizdan en rahati en ustteki ve ortadaki olur.

Rahat edememe olayi kedi çok buyudugunde oluyor malesef. 🙄🙄 Kopeklerle hiç sorun yaşamadim simdiye kadar oyle pesime takilan denk gelmedi.

Sırt çantası diyorum ben. Hem kedi hem sizin için ennnn rahatı o. Fotoğrafını koyduğunuz model de sırt çantaları arasında en uygun fiyatlılardan biri. "Astronot kedi taşıma çantası" diye aratırsanız o da çok güzel bir model.
Ortadakinde ağırlık sadece tek omuza biniyor ve yorucu. Ayrıca yürürken sağ/sol belinizde sürekli kıpırdanacak.
En alttaki ise taşıma kafesi. En nefret ettiğim. İki dakika bile taşıyamam elim kopar.

Bende sırt çantası ve taşıma kafesinden var.
Sırt çantası bende daha büyük ve tekerlekli bir model.
Ama hiç bir zaman kullanmak nasip olmadı sığmıyor içine. Kırma olduğu için uzun boylu bir çocuk 😂 Kedi değil köpek bu arada🤷🏻‍♀️

üsttekini önermem benim kedilerim 5 kiloyu geçti ve ciddi ağırlar.sonuncuda en rahat ederler ama onla taşımakta dert kolunuz kopar.araba yoksa yürünecekse 15-20 dakikada belim kopuyor.çareyi pazar arabasına kedileri kutu ile bağlamakta buldum.bebek arabası gibi taşıyorum sizde bir hayvan varsa çekçekli modelleri tercih ederdim.

X