Çatlaklar Çatlak da Neymiş Torunum?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

ne kullanıyorsun zahmetli olan

Kızlar bende bugün başladım bakalım hayırlısı inşallah geçer. . Geçerse kesinlikle yazarım

Bu tarifi bir kez uyguladım zahmetli geldi bıraktım ama tekrar başlamalıyım :)

ben geçen yaz birkaç hafta yapmıştım. azalır gibi olmuştu. hatta fotoğrafını çekmiştim, azaldığını görünce biraz daha yapıp buraya değişimi gösteren fotoğrafları atacaktım. ama üşengeçlik işte. devam edemedim. dün tekrar başladım. umutluyum bu formülden.

Aaaa inanamıyorum. Ben kahve telvesi+limon+zeytinyagı karışımını yüzüme uyguluyordum. Çok memnundum. O zaman artık karnım ve basenlerimdeki çatlaklara da uygularımm :)

Kizlar at kili fircasi catlaklar icinde iyi geliyormu.? Ben .................. dan siparis verdim hem at kili fircasi hem selulit yagi veriolarmis yaninda? Siz denedinizmi iyi gelirmi?

krem ismini yazarmısın yasak değilki isim vermek lutfen

keratosis pilaris için arkadaşlar ilaç ismi sormuş özelden yazamıyorum doktor bana ürederm lipo %10 verdi birde dermovate merhem günde 3 kere sürdüm arkadaşlar 1 haftada % 80 geçti benimkiler

çatlakların için mi bu

kahve limon karışımını yapmaya devam eden var mı? benim çatlaklarım beyaz ve en az 4 senelik var. işe yarar mı ki

in
a

ya bende hiç soyulma falan olmadıı?? ama uyguladığım yer kızarıyo yani öyle hafifçe sürmüyorum. nerde yanlış yapıyorumki??

Brn yuzume uyguladigim maya maskesini surdum 30 dk beklettim karnimda.. sonucta hucre yenileyeci ozelligi var, bu kurden daha iyi geldi devam edecegim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…