Çatlaklar Çatlaklara savaş açmaya ne dersiniz

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

game over

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2016
56
3
29
benim eskiden kalma cildim hassa olduğu için ergenlikten kalma beyaz izler var ve araştırdığım kadarıyla en iyi gelenler lierac urunleri kakaoyağı hodan yağı dermaroller lazer vs yada contractubex jel ve birde zeki gündüz ü duydum kremini ve birde hodan yağı kapsülü babe çatlak kremi ve bazı yerlerdede bio oil duşunceleriniz neler tecrublelerinizi paylaşabilir misiniz?

Malesef beyazlamış çatlaklar için yapılacak birşey yok.dermapen ve lazer henüz mor olan doğum çatlaklarında iyi sonuç veriyor tabii ki.Ama demekki cildiniz çatlamaya müsait bundan sonra yenilerin oluşmaması için önlem alabilirsiniz.Lierac tansa mustela daha iyi fiat olarakta daha uygun kakao yağıda iyi hamilelik dönemi için.Ama normalde her banyodan sonra cildinizi iyice nemlendirin bebek yağı olabilir ama kıl köklerini besleme durumu var.Yada bio oil kullanabilirsiniz.Burda önemli olan ürün değil aslında cildi nemlendirmek kurumasını engellemek

Daha önce varolan çatlakları geçiren maalesef bir ürün yok, en fazla lazerle görünümü azaltabilirsiniz.
Ama çatlak önleyici olarak gebeliğim süresince bio oil kullandım, vücudum çatlamaya müsait olmasına rağmen bir tane bile olmadı.
Önlem olarak kullanılabilir, tavsiye ederim.

Aynen doğum sonrası liposuction yada karın germe yapıldığında bile çatlaklar duruyor malesef.Yapılması gereken oluşmadan önlem almak yada doğumdan sonra rengi beyazlamadan önce tedaviye başlamak.Bende gebelik boyunca mustela kullandım hiç çatlamadım şükür

Merhaba arkadaşlar
LR markasını duydunuz mu bilmiyorum.. İyileştirici özelliği olan çok güzel ürünleri mevcut.. Fotoğrafta doğumda oluşan çatlakları azaltmış bir üyemiz var.. Ben de kendime başka ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum ☺️

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 835
Merhaba arkadaşlar
LR markasını duydunuz mu bilmiyorum.. İyileştirici özelliği olan çok güzel ürünleri mevcut.. Fotoğrafta doğumda oluşan çatlakları azaltmış bir üyemiz var.. Ben de kendime başka ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum ☺️
aman LR ürünleri heryerde reklam :KK34:

yoksa çoktan haberimiz olurdu bu kadar paylaşmazdık

X