Çatlatma iğnesi ile hamile kalabilecekmiyiz beraber takip edelim.

M_Lina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
37
9
29
Arkadaşlar bu ayın 7 regl oldum regl'min üçüncü günü alttan ultrasona girdim sonrasında kloment kullandım 1 haftada kadar koloment kullanımından sonra belirli periyotlarda kontrole gittim yumurtamın 1 tanesinin 20cm kadar büyüdüğünü söyledi doktorum ve çatlatma iğnesini o gün vuruldum 2 gün boyunca dersimize güzel çalışmamızı istedi bu testleri yapmamın sebebi gün gün neler olacak çatlatma iğnesinden sonra bereber takip edelim sizlerinde kafasında ki oluşan bir çok soru işaretini beraber giderelim istiyorum bir çok yorum var ilk görmüş olduğunuz test çatlatma iğnesinden sonra 3 gün yapmış olduğum test ve bugün 6 günüm test pozitif olarak ilerlemeye devam ediyor bu konuda yaşadığım aşamalara göre sizleri bilgilendireceğim yine bu konuda bilgisi olan herkesi yorumlara bekliyorum ALLAH İSTİYEN HERKESE NASİP ETSİN İÇİNDE BANADA İNŞALLAH. :emir_bebek:
testt.png

Eklentiler

• test 2.png
    test 2.png
    625,2 KB · Görüntüleme: 1.139
  • test 3.png
    test 3.png
    648,8 KB · Görüntüleme: 1.102
  • test 4.png
    test 4.png
    862,9 KB · Görüntüleme: 1.088
Merhaba arkadaşlar. Ben 30 aralık çatlatma iğnesi oldum. 9.günü evde test yaptım negatifti. Sonra 12.günü yaptım silik çizgi çıktı, hastaneye gittim kan verdim beta hcg değerim 25,84 çıktı sizce hamilemiyim ?

Merhaba arkadaşlar. Ben 30 aralık çatlatma iğnesi oldum. 9.günü evde test yaptım negatifti. Sonra 12.günü yaptım silik çizgi çıktı, hastaneye gittim kan verdim beta hcg değerim 25,84 çıktı sizce hamilemiyim
Canım hamilesin ama önemli olan sağlıklı bir gebelik mi ? 2 gün sonra tekrar testi yinele eğer ki 2 kat ve daha fazla artış varsa sağlıklı bir gebelik ☺️

Ben şimdi gittim geldim tekrar doktora hormonların dengesiz yine yumurtaların düzene girmemiş dediş sonuçlara göre bi tane ilaç verdi cylo-Progynova diye iyice canım sıkıldı benim bu hormonlar yumurtalar düzene girmiyor yok 😔😔

Kızlar merhaba 7 ocak perşembe günü çatlatma iğnesi yaptım bende belirtileriniz neler oldu kaçıncı gündesiniz acaba 22 ocakta kan ver dedi doktorum sizler kaçında yapacaksınız

Bende öyle diyorum hep ya warsa diye gene dayanamıyorum yaa çok zor Rabbım hepimize hayırlısını versin yaşayan bilir
ben artık kaç aydır alıp hayal kırıklığı yaşamaktan heyecan falan kalmadı bende birde oğlumda aynısı olmuştu benim 1 seneden fazla onun içinde uğraşmıştık onda da kaç gün gecikmem olmuştu ama yine de boştu oğlumu öğrendiğim ay 5 6 gün gecikmem vardı ona rağmen hiç test yapmak istememiştim sonuç pozitif çıkınca çok şaşırmıştım :olamaz:

ben artık kaç aydır alıp hayal kırıklığı yaşamaktan heyecan falan kalmadı bende birde oğlumda aynısı olmuştu benim 1 seneden fazla onun içinde uğraşmıştık onda da kaç gün gecikmem olmuştu ama yine de boştu oğlumu öğrendiğim ay 5 6 gün gecikmem vardı ona rağmen hiç test yapmak istememiştim sonuç pozitif çıkınca çok şaşırmıştım :olamaz:
Ben iki buçuk sene oldu ama yine dee sabır şükür dua ile bazen üzüntü hayal kırıklığı hepsi bizim için ben artk negatif olcanı bile bile yapıorm bi gün olcak inşallah yarın sabah yapcam yine bakalm

Canlar napıonnuz nasılsıniz benim 13.gün test yapmadım beklemedeym adet öncesi baş ağrılarım var adet ağrışarım var o yüzden pek umudum yok
iyim canım sen nasılsın benimde 13. gün biliyorsun bende baş ağrısı yok uykuyu var birde ağrılarım arttı acaba neden adet ağrısı gibi oluyor bazen ama bazen alttan sızı oluyor anlamadım iğneden mi başka birşeyden mi ben yarın test yapacağım sanırım umudum olmadığım halde

Merhaba, benim de iğnenin 12. günü. Midem ağrıyor, belim ağrıyor. Adet olacaksam olayım diyorum şu beklemek gerçekten çok zor. Rabbim tüm bekleyenlere en kısa zamanda nasip etsin 😢

X