Çatlatma iğnesi olup yaşadığı tecrübeleri paylaşacak olan var mı?

Adet günüm yaklaşırken ümitlenmem gereken yerde, benim ümidim bitiyor sanırım. Okumadığım forum kalmadı.. Bugün 14. Gün ben de test yaptım negatif.. Bu yaşadığım hassasiyetler de iğnenin ilacın etkisi belkide, sonuçta hormon girdi vücuda.. Kafaya takma stres yapma insanların tek tavsiyesi bu. Gel de takma stres yapma 😒 istediğim an bebek sahibi olabilen biri olsam ben de takmazdım kafaya.. Bu durumu yaşamayan anlamıyor... Doktor 15 gün sonra test yap gel demişti. Acaba kan testi mi vermek gerek 🤷🏻‍♀️

Biz mi bir yerde hata yapıyoruz anlamadım bende, kan mı yapmak gerek ne yapmak gerek . Doktorum bana adetin 2 gün geçince test yaptır, pozitif haberlerini bekliyorum demişti .

Biz mi bir yerde hata yapıyoruz anlamadım bende, kan mı yapmak gerek ne yapmak gerek . Doktorum bana adetin 2 gün geçince test yaptır, pozitif haberlerini bekliyorum demişti .
Bugün normal adet sancılarım başladı, bacağım ağrırdı o da ağrımaya başladı.. Artık test yapmayı da kan vermeyi de düşünmüyorum. Hiç umudum yok

Bende öyle şuan için sadece adetimi bekleyeceğim.
Ayın 18 inde adet olmam gerekiyor normalde. Ama iğne vurulduktan sonra 14.-16.günde adet olmak gerekiyormuş. Doktorumu aradım. İdrar tahlilinin negatif olduğunu söyledim. İdrarda çıkmaz sabah kan ver dedi.. Bi ümit daha bakalım.. Bugün 14. Gün ve adet olmadım

10 ğün negatip canım idrarda, ama bel kasık ve gögüs ağrım var cuma günü yapacagım kan testi canım

Kızlar merhaba çatlatma ignesi 11.gün kan 1.58 cıktı testi tekrarlıyacagım tabi ki sizce olabilir mi gebelik daha öncede 2 kez hamile kaldım iğneyle ilki 10. Gün 1.6 cıktı ve yükseldi 12.gün 3 ve 14gün. 15 di sonraki gebeliğim 14.gün 4.5 ögrendim tabi bunlar düştü yaşadım aslında 14.gün yükselenden ama gene de yazıp fikir almak istedim çok istiyorum artık olmasını isteyen herkese versin rabbim..

Arkadaşlar merhaba, çatlatma iğnesi ile hamile kalan annelerden yardım istiyorum. 18 ağustosta adet olmuştum. 23 ağustosta klomen kullanmaya başladım ve 30 ağustosta çatlatma iğnemi vurdum. Daha sonra doktorun önerdiği saatlerde ilişki oldu. Bugün 11. Gün. Dün belimde ve kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrılar vardı. Son birkaç gündür de midemde hafif bulantı vardı. Bugün de göğüsleri de hassasiyet başladı. Ümitlenmek hem istiyorum hem istemiyorum. Bu şekilde hamile kalanlar tecrübelerini paylaşabilir mi lütfen?
Sonucunuz ne oldu acaba eğer yazdıysanız da görmedim kusura bakmayın ben de 31 ağustosda çatlatma iğnemi oldum bat bekliyorum

Sonucunuz ne oldu acaba eğer yazdıysanız da görmedim kusura bakmayın ben de 31 ağustosda çatlatma iğnemi oldum bat bekliyorum
Doktorum bugün kan tahlili vermemi önerdi. Az sonra gidip kan vereceğim, öğleden sonra belli olur yazarım buraya.. Kasık ağrım devam ediyor ama adet de olmadım. Bilemiyorum ama bu süreci sevmedim. Uykularıma kadar giriyor..

Ben 2 kez gebelik testi yaptım negatif , olsa heralde pozitif olurdu, bilemiyorum. Yarın adet günüm. Benim doktorum da adetin 2 gün geçerse test yaptır demişti .

X