Çatlatma iğnesi olup yaşadığı tecrübeleri paylaşacak olan var mı?

Bana da adetin 3. Günü başla klomene 5 gün iç 2 geçince kontrole gel dedi doktorum. İlacı almadım başlamadım henüz . Normalde bugün içmeye başlamam gerekiyordu.

Benim ilk gebeliğimi öğrendiğim de de çatlatma iğnesi yapmıştım ama bebeğimin kalbi durduğu için aldormak zorunda kaldım 2 gün önce tekrar çatlatma iğnesi yaptırdım ben 17 gün geçince test yapıyorum öncekinde de öyle yaptım 17. Gün pozitifi görmüştüm.Rabbim herkesin gönlüne göre

Benim ilk gebeliğimi öğrendiğim de de çatlatma iğnesi yapmıştım ama bebeğimin kalbi durduğu için aldormak zorunda kaldım 2 gün önce tekrar çatlatma iğnesi yaptırdım ben 17 gün geçince test yapıyorum öncekinde de öyle yaptım 17. Gün pozitifi görmüştüm.Rabbim herkesin gönlüne göre versin 🙏
Peki iğnenin etkisi ne zaman geçti yani kasık ve bel ağrıların benim şuan 8.günüm ara ara feci kasık ağrılarım oluyo çok nadir de bel ağrıların sence iğnenin etkisimifir hâlâ

Peki iğnenin etkisi ne zaman geçti yani kasık ve bel ağrıların benim şuan 8.günüm ara ara feci kasık ağrılarım oluyo çok nadir de bel ağrıların sence iğnenin etkisimifir hâlâ
12 güne kadar iğnenin etksi devam edebiliyor 15 günü tamamlamadan test yapma kesin sonucu o zaman alırsın hayırlısı olur inşaallah

Benimde bu gün iğneden sonra 11. Günüm 3 yıldır cocuk istiyoruz Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 1 haftadır deli gibi forumda yorum okuyorum beklemek cok zor 😞 ilk tedavim femera kullandım 4 tane yumurtam gelişti sonra catlatma iğnesi oldum inşallah hayırlı bi haber alırım 4 yumurta olduğu için biraz ümitliyim sanki 🤷🏼‍♀️

Benimde bu gün iğneden sonra 11. Günüm 3 yıldır cocuk istiyoruz Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 1 haftadır deli gibi forumda yorum okuyorum beklemek cok zor 😞 ilk tedavim femera kullandım 4 tane yumurtam gelişti sonra catlatma iğnesi oldum inşallah hayırlı bi haber alırım 4 yumurta olduğu için biraz ümitliyim sanki 🤷🏼‍♀️
15.güne kadar lütfen test yapmayın.. Tecrübeyle sabit :) umarım hayırlı haberi paylaşırsınız bizimle

7. Gün hastaneye gittiğim için beta hcg bakılmak zorunda kaldı 9 çıktı. Sizce iğne etkisi midir ? İğne hala bu kadar etki gösterir mi normalde 4-5 civarı çıkarıyosu

7. Gün hastaneye gittiğim için beta hcg bakılmak zorunda kaldı 9 çıktı. Sizce iğne etkisi midir ? İğne hala bu kadar etki gösterir mi normalde 4-5 civarı çıkarıyosu
Bence iğne etkisi olabilir iki gün sonra tekrar kan verin yükseldiyse gebeliktir

0CC2CDB3-9F13-4B9F-B56A-B7EDB0348ED4.jpeg
11. Gün sizce var mı

Eklentiler

• E7FFAE21-5FD9-4FB6-A24D-F897B1FFB6A1.jpeg
    E7FFAE21-5FD9-4FB6-A24D-F897B1FFB6A1.jpeg
    26,9 KB · Görüntüleme: 104
Ben ilk fotoğrafta göremedim alta eklediğiniz diğer fotoğrafta sanki cok silik bi çizgi var inşallah hamilesinizdir benim 14. Gün bu gün daha test yapmadım adeti beklemeye karar verdim

Kızlar merhaba iğnenin 12. Günü testim pozitif sizce iğne etkisimidir regle 2 gün var

Eklentiler

• 20220930_200052.jpg
    20220930_200052.jpg
    155,3 KB · Görüntüleme: 103
Ben eski usul yontemlerle gebelig olmanisa yardimci olabilirm 100 kisi belki daha fazla faydalandi
Kezin olur demyorum o allahin bildigi ama tup bebek yapmadan son care diyebilirim. Cocugu olup sonra dogum yapamiyan iliskide agri ceken
"100yilardir anneden anneye devredilen bir yontem"
Yer MARDİN

Ben eski usul yontemlerle gebelig olmanisa yardimci olabilirm 100 kisi belki daha fazla faydalandi
Kezin olur demyorum o allahin bildigi ama tup bebek yapmadan son care diyebilirim. Cocugu olup sonra dogum yapamiyan iliskide agri ceken
"100yilardir anneden anneye devredilen bir yontem"
Yer MARDİN
neymiş bu yöntem ? yer mardin yazıp insanların ne yazmasını bekliyorsunuz ?

Bir serüvene daha başladık. İğne yaptım perşembe günü.. Sıkıntı şu, rahim kalınlığı 4 mm çok ince.. Normalde gebelik için 5 mm üzerinde olması gerekiyor. Ve doktor bunun için ilaç vermedi.. Baştan ümitsiz başladım Allahtan hayırlısı 13 gün sonra belli olur

X