Çatlatma iğnesi olup yaşadığı tecrübeleri paylaşacak olan var mı?

Doktorum bugün kan tahlili vermemi önerdi. Az sonra gidip kan vereceğim, öğleden sonra belli olur yazarım buraya.. Kasık ağrım devam ediyor ama adet de olmadım. Bilemiyorum ama bu süreci sevmedim. Uykularıma kadar giriyor..
Hadi hayırlısı sonucunuz ne oldu çıktı mı?

Arkadaşlar iğnenin 11.gün 1. 58. 12.gün kan 0.91 kahroldum resmen doktor hala ihtimal var dedi 3 gün sonra tekrar baktır diyor piskolojim bitti artık. İdrar testım hala cok cok silik pembe kanda yoksa neden idrar öyle anlamadım önce kan sonra idrarda mi geçiyor acaba iğnenin etkisi. Sinirlerim bozuldu iğne etkisi 9 10 günde biterdi bende 13.gün hala çok çok silik çıkıyor.

Arkadaşlar iğnenin 11.gün 1. 58. 12.gün kan 0.91 kahroldum resmen doktor hala ihtimal var dedi 3 gün sonra tekrar baktır diyor piskolojim bitti artık. İdrar testım hala cok cok silik pembe kanda yoksa neden idrar öyle anlamadım önce kan sonra idrarda mi geçiyor acaba iğnenin etkisi. Sinirlerim bozuldu iğne etkisi 9 10 günde biterdi bende 13.gün hala çok çok silik çıkıyor.
15. Günde tekrar kanda baktırın bence.. Doktorunuz hala ümit var dediyse..

Meraba bende aynı sizin gibi bu durumu yaşıyorum çatlatma iğnemin 8.gunu 10.gunu test yaptım hep silik çizgi çıkıyordu bugün 12.gunu negatif çıktı ümidimi kaybetmek üzereyim 🥺

Meraba bende aynı sizin gibi bu durumu yaşıyorum çatlatma iğnemin 8.gunu 10.gunu test yaptım hep silik çizgi çıkıyordu bugün 12.gunu negatif çıktı ümidimi kaybetmek üzereyim 🥺
İdrar testinde belli olmaz demişti doktorum en iyisi 15. Günü kan tahlili. Ben bundan sonra asla erkenden idrar tahlili yapmam bu ay bana ders oldu

Yarın bi idrar daha yaparım koyulaşma olursa vericem artık yıprattı bu süreç. Aşılama olucak artık korkuyorum😔
İdrar yapıyorum 14.gün bugün negatif testimede güveniyorum olsa azda olda belirirdi pembelik sadece çizgi yeri gözüküyor oda zar zor negatif yani yarında yapıcam ateşimi olcuyorum kaç gündür 36.7 altına inmedi bazen 37 adet günüm pazar kasık agrım başladı buğün gelmek üzere bence😒

Tahlil yaptınız mı sonucu yazar mısınız buraya da.. Bu arada ben hala adet olmadım bunda Bi ayrı gerginlik..
Çok gerginim bende 2 gündür sürekli aglıyorum 2bucuk yıl olucak içime ata ata bu ay patladı artık kimse üzülmesin diye eşime anneme de içimi açamadım bırıktı bende. İçim kan ağlıyor sonra diyorum 5 10 yıl sonra olanlar nasıl dayanmış bu sürece allahım herkese yardım etsin.

İdrar testinde belli olmaz demişti doktorum en iyisi 15. Günü kan tahlili. Ben bundan sonra asla erkenden idrar tahlili yapmam bu ay bana ders oldu
Bugün de dayanamayıp yine yaptım kendimi tutamıyorum 13.gunum yine negatif 15.gun dediğiniz gibi kan vericem bana da dediğiniz gibi ders oldu bende 1.5 senedir bekliyorum henüz hiç gelebelik oluşmadı hep bir umidim vardı olmadı en sonunda doktora başvurduk Allah tan ümit kesilmez rabbim herkese nasip etsin

Benim ilk gebeliğimi öğrendiğim de de çatlatma iğnesi yapmıştım ama bebeğimin kalbi durduğu için aldormak zorunda kaldım 2 gün önce tekrar çatlatma iğnesi yaptırdım ben 17 gün geçince test yapıyorum öncekinde de öyle yaptım 17. Gün pozitifi görmüştüm.Rabbim herkesin gönlüne göre versin 🙏

Bende cuma günü regl oldum. Doktprum tekrar klomene başla 5 gün içmemi söyledi ama bilmiyorum henüz ilacı almadım .

X