Çay saati.İlk defa

Kirpapatyam46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2015
999
391
Kizlar kizimin okuldan arkadaşlarini çok özlemiş aileleriyle konuştum tamam geliriz dediler.
Ama bir şeyler yapma isteğim yok .
Ders çalışıyorum ve bu aralar üstümde bir bikkinlik var mutfağa girmek istemiyorum hep pratik şeyler için giriyorum.

Evime ilk defa gelicekler hazır ikramda bulunsam ayıpmi olur.
Yada sizin önerileriniz varsa açığım
.

Madem kendine hayrın. Yok niye misafir çağırıyorsun demeyin lütfen kızım çok istedi.

ev yapımı pasta börek satanlar oluyor, onlardan da almayı düşünebilirsiniz. olmadı fırından taze börek, ekler, biraz kurabiye alırsınız, belki bir de salata yaparsanı oldu da bitti maşallah. ben böyle misafir ağırlamam ama birisi beni böyle ağırlasa da bir beyis görmem, maksat muhabbet sonuçta

ev yapımı pasta börek satanlar oluyor, onlardan da almayı düşünebilirsiniz. olmadı fırından taze börek, ekler, biraz kurabiye alırsınız, belki bir de salata yaparsanı oldu da bitti maşallah. ben böyle misafir ağırlamam ama birisi beni böyle ağırlasa da bir beyis görmem, maksat muhabbet sonuçta
Bende ilk defa ağırlamayı düşündüğüm için içime sinmiyor bir türlü.
Ama yaoasim da yok

Ev yapımı ürünler satan küçük dükkanlar oluyor.
Genellikle kadınlar işletiyorlar.
Hatta sarma vs de satıyorlar.
Öyle bir yerden de alabilirsiniz.
Bir keresinde ben de diğer ikramlıkların yanına kurabiye alıp ikram etmiştim.
Hatta tarif de sormuşlardı, dükkanın adresini vermiştim :KK48::KK70:
Hiç de garip olmamıştı yani

Hazır mantı alıp haşlayın, börek alın fırına atın, börek pişene kadar bir kek yaparsınız hemen peşinden onu da fırına verin. Onlar pişene kadar bir makarna salatası yapın dışarıdanda soğuk baklava tarzı bir tatlı tamam

X