Cehennemi yaşıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yamukluk olduğunu ilk paragrafta anladim.annesi kızına diyorki seni çekerse bu adam çeker diyor..Demekki konu sahipsiniz hal ve hareketlerin de bir sıkıntı var ki annesi kızına böyle bir cümle kurabiliyor..cok ilginc

Benim zaten canım yanıyor ne biçim bi rezilsin sen Allah belanı versin.
Öfke sorununuz için bence terapiye başlayın. Bu şekilde hayatınızda hiçbir şey yolunda gitmez.
Bela size döner ayrıca ayıp ediyorsunuz

Sanırım iyice peşinizde koşsun istemissiniz ve bunu görmemek sizi sarsmis. Davranışlarınız ve kafanızdakiler arasında uçurum olduğu çok belli. Bence boşanmanız ikiniz icinde çok hayırlı olmuş. Evlilik anlayış gerektirir. İstediğimi söyliyim sonra özür dilerim,nasılsa hatalı oldugumu kabullenmek herşeyi çözer kafası çok tehlikeli ve kabul edilemez bi kafa bana göre

O zaman niye hala pişmanlık duyuyorsunuz? Hala umut vermek istiyorsunuz?

Konunuzu düzenleyip bütün önemli olayları silmişsiniz. Bu haliyle okuyunca insan neden boşandığınızı anlamıyor. Biri alıntılamış neyse ki. Şunu yazmadan uçmayayım dediğiniz bir şey varsa hemen yazın bari.

Sendeki takıntı olmuş canım zamanla geçer gider kendine uğraşlar bul yeni bir hayat kur

evet boşanma çok çabuk olmuş en azından bikaç ay ayrı yaşandaydı normalde davalar en az 3 ay sonrasına falan gün veriliyor sizin özel bi istekte bulunmamışsanız çok çabuk olmuş ama hayırlısı olsun çocukda yokken doğru olan budur şimdiden yıpranmışsınız hakkınızda hayırlısı

Fazla naz aşık usandırırmış adam defalarca bir daha deneyelim demiş belli ki siz de denemek istiyorsunuz ayrılmak istemiyorsunuz o zaman niye adama bu kadar uğraştırdınız anlamadım bir umut bekliyorsanız hala

"bir huyum var sinirlenince tartışma esnasında ağzımı tutamıyorum hakaret ediyorum bu da karşı tarafı çıldırtıyor. Fakat çabuk pişman olan hatasının da çabuk farkına varan ve telafi etmesini bilen biriyimdir "

Anlattiklarina gore, esin desen ayri bir mevzu.

Neyse ki cocuk olmamis.

Sizin de hatalarınız olmuş ,eşinizin de.Kim ne kadar hatalı önemli değil.Geçinememişsiniz.Ben de kendimi sorgularım gerek sosyal hayatta gerekse geçmiş ilişkilerim de..Hatalı olduğum zamanlar da oldu..Keşke demedim..Yanlış kişiye yanlış davranılıyormuş demek ki...

Üslubunuz ve yazdıklarınızı sonradan düzeltmeniz bence hiç olmamış. Anlıyorum sizi destek görmek isterken insanlar gerçekleri söyleyince ağır gelip sizi üzmüş olabilir. Daha önce 2 kere civarında zaten bu aşamaya gelip dinleyip bitirmemişsiniz evliliği 3. Sefer dinleseniz ne olacak ki. Eşinizde de mutlaka hatalar vardır ama sizinde yenilir yutulur yanınız pek yok çok saldırgan ve agresif bir tipsiniz. Böylesi size zarar herşeyden önce. Şahsi fikrim kendinize odaklanın, hayatınıza. Kendinizin en iyi formunu/halini bulmak için enerjinizi harcayın olmamış ve olmayacak ilişkinizi düzeltmek için değil.

Ben de çok ağır bir boşanma süreci geçirdim. Size destek olmak için sürecimi anlatacaktım ama bir üyeye beddua ettiğinizi gördüm vazgeçtim. Burda herkes size yardımcı olmak istemiş ama siz sizi kışkırttiklarını düşünmüşsünüz. Ben korktum sizden valla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…