Çene Estetiği çene impilant için ist dr önerisi lütfen

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

osgee35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
38
5
Merhaba arkadaşlar çene estetiği olmak istiyorum ve İst da yeniyim önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim . Naci çelik hariç çünkü fiyat bilgisi aldım ve uçmuş Bu arada Çapa hast Mehmet Grncer i bilen var mı?

Canım maille resim gönderdim ve 4 bin euro dedi. Ben impilanttan vaz geçtim 3 yıl kalan dolgu yaptırıcam tanit estetik merkezine

Canım maille resim gönderdim ve 4 bin euro dedi. Ben impilanttan vaz geçtim 3 yıl kalan dolgu yaptırıcam tanit estetik merkezine

benimde çeneye işlem yapılması gerekiyor. implantlar genelde sorun çıkarıyor diye dolgu düşünüyorum. ben dolguların daha geçici oldugunu sanıyordum 3 yıl kalıcıysa bende bi bakayım o merkeze :)

bende de alt cene gerıde amalıyatı cok zor acaba dolgu yada yag mı yaptırsam dıye ınternetten arastırdım ıstanbulda 200 tl muayene 3500 euro usret dyor bende turkıyedeyım ajda pekkan ıle hulya avsra verdıgın fıyatı vermıssın dedım resmen soygun ama acıl alt ceneye dolgu yaptırmam lazım ıstanbuldayım

benimde çeneye işlem yapılması gerekiyor. implantlar genelde sorun çıkarıyor diye dolgu düşünüyorum. ben dolguların daha geçici oldugunu sanıyordum 3 yıl kalıcıysa bende bi bakayım o merkeze :)
Bana şimdiye kadar 3 dr implantı önermedi senin için implanta gerek yok dolgu yaptır dedi en son görültüğüm bahsettiğim dr 2-3 kalıcı 1 cc 1600 tl fiyat verdi

benimkisi aşırı gerideymiş medipol de amalyata karar verdik bağcılarda ramazandan sonra kısmetse bol bol foto çektiler bilgisayarda gösterdiler çok fark ediyor profil görünümü

benimkisi aşırı gerideymiş medipol de amalyata karar verdik bağcılarda ramazandan sonra kısmetse bol bol foto çektiler bilgisayarda gösterdiler çok fark ediyor profil görünümü
şimdiden hayırlısı olsun canım iyileştikten sonra bol bol resimlerini bekliyorum :)

Ben çok merak ediyorum bu ameliyattan sonraki süreci ameliyatı olanlarda doğrudürüst bilgi paylaşımı yapmıyorlar lütfen bizleri bilgilendirin

Dudak dolgumu tamamlattım geçen hafta ve çene dolgusu içinde konuştuk uzun süre kalıcı dolguların doldurma etkisi kısa süreli olanlara göre daha az olduğu için 2 cc yapmamız gerek dedi bir ay sonra yaptırıcam
Peki yapacağı dolgu kaç sene gidecek ve hangi marka olacak. Bende bi kere yaptırdım 3 sene gider dedi ama 8 ayda eridi

X