Aile Planlaması Cerazette

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Olur mu canm bütün doğum kontrol haplarnda 7 günlük bırakma süreci vardr adet olmak için
Hayır bütün dkh değil genellikle 28 günlük olanlara ara verilmiyo ve cerazette 28 günlük bende ilk başta yani ilk ayda kullandıktan sonra ara verdim yedi gün adet olmadım doktoruma sordum hiç ara vermeden icmemi istedi bu habi da çok araştırdım ve ara verilmeden içilmesi soyleniyo

Ulaşamadım 🙄 Meraktan kuduruyorum ya ulaşamam tabi 😂😂 emzirenlerde 1 yıl adet olmamak normalmiş ama 😔
Merak etme çünkü o da aynısını soylicek sana sen emzirmiyomusun benim piskolojim bozulmus şuan adet olamamak çok kötü bişey sürekli stres halindeyim ve ağrılarımda oluyo

Merak etme çünkü o da aynısını soylicek sana sen emzirmiyomusun benim piskolojim bozulmus şuan adet olamamak çok kötü bişey sürekli stres halindeyim ve ağrılarımda oluyo
Emziriyorum canım. Neyse bundan sonra öğrendim düzenli kullanaym 🤭

Dogum yapali 2 ay oldu ve 2 hafta once adetim bitti. Esimle iliskide geri cekilme yoluyla korundum. Yinede hamile kaldim suphesiyle korkuyorum. Cerazette kullanmaya baslasam ve hamile kaldiysam eger bunu onleyebilir mi . Ne yapmaliyim.
geri çekilme korunma yöntemi değil canım tehlikeli

X