Aile Planlaması Cerazette

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Cerazette mi kullaniyosunuz sizde . Eger kullaniyorsaniz olmamanizi skntı yapmayin
Evet cerazette kullanıyorum ama çok ağrılarım var özellikle sırt ve bel ağrısı yedi aydır hiç adet olmadım acaba ağrılarım bu kullandığım haptan mi bilmiyorum sanki yerime başka biri gelmiş gibi psikolojim alt üst olmuş sizde bunu mu kullaniyosunuz

Evet cerazette kullanıyorum ama çok ağrılarım var özellikle sırt ve bel ağrısı yedi aydır hiç adet olmadım acaba ağrılarım bu kullandığım haptan mi bilmiyorum sanki yerime başka biri gelmiş gibi psikolojim alt üst olmuş sizde bunu mu kullaniyosunuz
Evet yeni basladim bugun 12.gun olacak . Etkisi var mi.gercekten . Ilac kullanmama ragmen fazlasiyla korunmya calisiyorum

Evet yeni basladim bugun 12.gun olacak . Etkisi var mi.gercekten . Ilac kullanmama ragmen fazlasiyla korunmya calisiyorum
Evet etkisi var ben uzun zamandır adet olmadığım için çok ağrılarım oluyo ve hiç aksatmadan hergun içmen gerekiyo hiç ara vermeden buda çok sıkıci bişey adet olsam tmda olmuyorum işte o çok zor

Evet dedim ya kask ağrısı yaşıyordum. Özellikle hapa ara verdiğim zamanlar.
O ağrılardan korkup hep test yapardım. Şimdi 2 kere adet oldum rahatladım ama 3. Yü bekliyorum hala olmadım 🤷‍♀️
Merhaba bende cerazette kullanmaya basladim fakat arkada yazan gunlere Gore almadim haplari istedigim gunun hapini cikarip aliyordum bir sorun olurmu sizce yoksa etkili olacakmi? 28 lidir haplar

X