Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

75395.jpg

bende bunu alcam cnm saklama kaplarıyla bırlıkte hem kalıtelı hemde cok ucuz suankı fıyatı 165ytl

Canım bu dediğinin watt ına bak öyle al. Bir 600 watt var bide 450 watt. Kesinlikle 600 Watt al derim.Pişman olmazsın!

Bu da blenderım:) Evde annem kullanıyor aynısını. Bayılıyorum buna, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Nette de çok ucuza buldum. Anneme 20 yıl önce 250 YTL ye almıştık. Şimdi mağazalarda 290 YTL. Ben 210 a aldım:)

20 yıl önce mı 250ytl mı :1shok: bı yanlışın olmasın yada bende bı yanlış benım ablam 7 yıl once evlendığınde bıle bu model yoktu ben bunu gorelı belkı 2 belkıde 3 yıl oluyo yenı çıkan bı ürün deıl mı yoksa ben mı karıstırıyom :1shok:

dsc02350ml8.jpg

w640.png

kızlar bu da benim aldığım cips ya da kızartma tabaği:) küçük olan kalplere sosları ya da ketçap-mayonez büyük olana da cips ya da kızartma konuluyor. 5ytl ye aldım.kalitesi çok iyi.aynısından birde müstakbel eşime aldım karşılıklı yeriz inşallah :asigim: :Saruboceq:

nevresimimjs8.jpg

İşte kızlar nevresim takımım,güzel mi?
Bu sefer yüklemeyi başardım galiba...
Uğuröcüğü teşekkürler dünkü yardımın için,dün cevaplayamadım,days in coloursdan aldım canım.

bulaşık makinenm bu kızlar 3 aylık evliyim çok memnumun yardımcı olcam bişiy varsa sorabilirsiniz şekerler[/B]

canım kodunu falan yazarmısın bı arastıralım ıntden
bulasık fırın ve ütü arastırması yapıyorum yardımcı olursanız sevınırım burda bı utu tavsıyesı yapılmıstı ama neydı hatırlamıyorum

canım kodunu falan yazarmısın bı arastıralım ıntden
bulasık fırın ve ütü arastırması yapıyorum yardımcı olursanız sevınırım burda bı utu tavsıyesı yapılmıstı ama neydı hatırlamıyorum

canım kodu 6251 ES bu arçelik marka..

en kısa proğramı 20 dk ve çok güsel yıkıyo araştırabilirsin..

ütüde tefal almıştım ütümde güsel memunum ütüyüde indirimli 200 ytl almıştım geçen yıl 8 proğramlı
]

14854.m128x0.jpg

Son düzenleme:
87375_51294.jpg

nastasia cım bu fritozu dusunmez misin?biz bundan aldık.küçük olması avantaj.

örgü battaniyem..tüm sitede var neredeyse ama fiyat belki isteyenlere yardımcı olur diye ekliyorum.
evkurda kampanyada 140 ytl ye aldım..

b_eaksev05dicbattct.jpg

tek tek nekadr gelıyoo alırsan hangılerını alcaksın
3tencere alsan boy boy bıde tavasını kaca gelıyoo aceppCADIARZU duıduklude cok harıka

canım ben bunları almayı düşünüyorum

derin tencere 20 cm fiyatı 88.4 ytl
derintencere20cm884zn9.jpg

kısa tencere 24 cm fiyatı 91.7 ytl
136038140ib2.jpg

kısa tencere 26 cm fiyatı 99.5 ytl
aaaaaaaaaaqj3.jpg

grill tava 26 cm fiyatı 65.6 ytl
grilltava26cm50sz3.jpg

wok tava 28 cm fiyatı 64.5 ytl
tefalwoktava64nv3.jpg

tava 30 cm fiyatı 57.3 ytl
tttttrf4.jpg

toplam 467 ytl

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bugun bunlari aldimm hepsi toplam 600ytl tuttu

tefal 8 parca tenceri seti

1 Adet 22 cm.tava
1 Adet 26 cm. tava
1 Adet 26 cm. kısa tencere
1 Adet 22 cm. derin tencere
1 Adet 24 cm. derin tencere
3 Adet cam kapak

20001106.jpg

TEFAL CLIPSO CONTROL PLUS 6 LT. DÜDÜKLÜ TENCERE

mttefclipconpl.jpg

TEFAL PREFERENCE WOK TAVA
mttefprewok.jpg

ve bu
benimkinde kepçe fln başka aparatlarda var

intensivemainld1.jpg

isteeee buldum burda

uğur böcüğü bak canım bugün tuzluk aldım:sm_cool:
coll

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın Canlarım size birşey soracagım biz dün beyaz eşyacıya gittik
BEKO hepsi içine(Buzdolabı- çamaşır-bulaşık-fırın) Gri renkte 4.500 Beyaz renk 3900 YTL....
SİEMENS Hepsi içine GRİ 4.650 YTL BEYAZ 3.500 YTL ...

şimdi ben kararsız kaldım Belkomu iyi siemensmi bugünde arçeliğe bakacagız üçünden birini alacagım sizce arkadaşlar ??
birde beyazmı grimi.. Gri kullanışlı değil diyorlar doğrumu.??
fikirlerini paylaşırsanız çook memnun olurum .. Şeniz

aslında ben beyaz eşyayı nişandan sonra almak istiyorum ama erkek arkdaşım ısrar ediyo alalım şimdi çıksın aradan diye...

selam kzlar çatal kaşık bıçak takımınız ne marka?ben şuan araştırıyorum hemde para biriktiriyorum :) geçen gün jumboya baktım çok pahalı 1 milyarın üzerinde.ben hisar almayı düşünüyorum.bir de erkek arkadaşım nehir diye bir arka duymuş.nehir hakkında bilgisi olan varmı?ve hangi markayı önerirsiniz hem fiyatı uygun olsun hemde kaliteli olsun :) ayyyyyyyy bende ne çok şey istedim dimi kızlarrrrrrr

selam kzlar çatal kaşık bıçak takımınız ne marka?ben şuan araştırıyorum hemde para biriktiriyorum :) geçen gün jumboya baktım çok pahalı 1 milyarın üzerinde.ben hisar almayı düşünüyorum.bir de erkek arkadaşım nehir diye bir arka duymuş.nehir hakkında bilgisi olan varmı?ve hangi markayı önerirsiniz hem fiyatı uygun olsun hemde kaliteli olsun :) ayyyyyyyy bende ne çok şey istedim dimi kızlarrrrrrr

ben karaca onerırım cnm benım bak sana modellerıde koyum bakk benım var ama bıdenede bundan alcam
153.02.02.0045.jpg

153.02.02.0049.jpg

345ytl

X