Chia tohumu ile zayıflayan var mı?

Ben de hamilelik nedeniyle çok kilo aldım. Bünyem çok müsait kilo vermeye maalesef. :KK43: Yaklaşık bir ay sonra doğumum olucak. Sonrasında suyla karıştırarak başlasam sakıncası olmıcak sanırım. Genel olarak baktım ama tek tek hepsini okuyamadım. Zararını gören olmadı değil mi emzirirken?
Bende aynı durumdayım yorumların hepsini okuyamadım. Hamileyim bikaç ay sonra doğum yapıcam kilolarım var biraz, emzirirken kullanılıyor mu zararı olmadığını nerden öğrendiniz

Bende aynı durumdayım yorumların hepsini okuyamadım. Hamileyim bikaç ay sonra doğum yapıcam kilolarım var biraz, emzirirken kullanılıyor mu zararı olmadığını nerden öğrendiniz

Burda bi üye doktora danışarak kullandığını yazmıştı. Sütünün arttığını bile söyledi.
Geçenlerde tv de bir diyetisyen kullanılmaması gerektiğini söylüyordu.
Bence doktorunuza mutlaka danışın.. :KK66:

Burda bi üye doktora danışarak kullandığını yazmıştı. Sütünün arttığını bile söyledi.
Geçenlerde tv de bir diyetisyen kullanılmaması gerektiğini söylüyordu.
Bence doktorunuza mutlaka danışın.. :KK66:
Bebeklerimizin sağlığı daha önemli bu doğal bitkilrin zarar verenleri de var sindirim ve kalp raatsızlığı falan yaparmı ki acaba bebekte detaylı araştırılması lazım

Kızlar görümcem ve kızı kullandı aksine iştahlarını açtı aldıkları boşa gitti

Eb güzeli sabır edip boğazını tıtacaksın biraz spor birazda metabolizma hızlandırıcı yiyecekler tüketeceksin herşeyin doğalı en güzeli, bunu da pek çoğumuz yapamıyoruz maalesef :KK43:

herkese tekrar merhaba chia yı düzensiz kullanmaya devam ettim. yürüyüş diyet olmadan. çikolatamı aburcurumu da yedim. hafta sonları kullanmadım. sadece geceleri bişey yemiyorum. yaptığım tespitlere gelince susamam azaldı. ilk başta daha çok su içiyodum. birde sürekli her akşam yoğurttan sıkıldım. ama devam edeceğim. tekrar söylüyorum gofret çikolata ekmek vb herşeyi yiyorum. şuan 69.00 kilom. sadece abur cuburu kessem süper olacak. :))
sanırım kendimi toparlamam gerekkkkkk
] arkadaşlar düzensiz diyetsiz tüm abur cuburları tüketerek ve düzenli spor yapmayarak chia ile 3 kilo vermiştim. 72 den 69 a düşmüştüm . ve hala 69 kiloyum :)) geri almadım. chia yemekten sıkılmıştım. zaten yoğurdu pek severek yemem. bu nedenle bırakmıştım. eşimde düzensiz kullanarak 92 den 86 ya düştü. diyet yapmadığımız halde kiloları geri almadık. iki gündür yeniden başladık. bu sefer leslie ile yürüyüşde yapıyorum. dondurma vb abur cuburuda dikkat ediyorum.(gerçi bu gün pasta ve yarım kase dondurma yedim ama sayılmaz:))) bu süreç sonunda ki gelişmeleri de yazacağım.

bu arada eşimle aynı şeyleri yesekte chia onda daha çok şişkinlik yapıyor. bende onunki kadar şişlik yapmıyor. bende içine salatalık ekliyorum. cacık gibi tüketiyorum.

kızlar ben de pazartesi başladım kullanmaya 60.3 kg'yum daha az yemek yiyorum ve en az 2 lt su tüketiyorum bugun 2.günüm bakalım değişiklik ne zaman başlayacak?

Bugun 3.gunum ve 85.800den 83.200e dusmusum acikiyorum ama yemek istemiyorum eger boyle devam ederse mucize urunu buldum demektir

Tebrik ederim

Nasıl bir uygulama yapıyorsun?

Tesekkurler.. sabah kahvaltida 1yemek kasigi chiayi 4 yemek kasigi yogurtla yiyorum 1 yumurta beyazi (sariyi bebegim yiyor cunku) 2 tane kuru incir kahvalti bu oglene kadar acikmiyorum ara ogun yapamiyorum oglende 100gr tavuk hasliyorum 2 dilim ekmekle aksamda 1 elma 2kuru incir birde yesilcay soda kurunu yapiyorum gun boyu onu iciyorum aksamlari dogusun maydanozlu limonlu form cayini iciyorum.. zayiflamak icin neler neler yapilmazki

Son düzenleme:
Bende dün başladım ve dün akşam 8den bu saate kadar daha yeni acıktım desem yeridir hatta acıkmadım bile cok garip zorla bişeyler yicem yoksa canım istemiyor yemegi unutucam...

Arkadaşlar bugün net de gezinirken ünlü bir bayanın chia tohumu ile 3 ayda 25 kilo verdiğini gördüm ve çoook heyanlandımmm.. :) yemeklerden önce yoğurda bi 1kasik chia ekleyip tüketmiş...ve yediklerinden de kismadigini söylüyor... Benim de 20 kilo fazlam var zayiflamak istiyorummm acil... :KK73:Chia tohumunu deneyen ve cevresinde deneyenlerden haberdar olan arkadaslardan yorum bekliyorummm
Gerçekten bir kaşık chia tohumu ve bir kaşık ketrn tohumu yatmadan önce küçük bir kase yoğurdun içinr karıştırdım yrdim yattım çok hüsrl kilo verdiriyot

X