Chia tohumu ile zayıflayan var mı?

ben de başlıyalı 1 hafta olmadı

hamileliklerimde çok kilo almadım ama bebek eş su kiloları vücutta yer yaptığı için kilom şimdi çok fazla normalde de az değildi

eğer verebilirsem ben de burda paylaşacağım inşallah

Bende birkaç gündür aktarımın tavsiyesiyle sabah akşam 1 kaşık Chia, 1 kaşık öğütülmüş keten tohumu, 1su bardağı su, 1 elma( kabukları soyulmadan küçük küçük doğranmış) karıştırıp yiyorum. Tartılmadım ama bi şişlik durumum var sürekli.bu akşamdan itibaren yoğurtla deneyecegım. Herkese bol - ler :KK200:

Ayrıca öğlen öğününde ne yemek varsa içine 1 kaşık suda bekleyip şişmiş karabuğday atıp tüketiyorum

bende yarin basliyorum istersen motive oluruz.birlikte yola cikalim.. ve bakalim 15 gun sonra kac kilo vercez..ne dersin..

Çok sevinrim canım
Iki gün önce aldım fakat İşimin yoğunluğundan dolayı daha kullanmak nasip olmadı. Yarın başlayayım bende
Buarada anneme aldırmıştm 100 gr 5 tl vermiş kilosu 50 tl yapıyor biraz pahalı geldi bana siz ne kadara alıyorsunuz acaba

tekrar merhaba arkadaşlar 17 marttan bu yana diyet yok(çikolata pilav vb yedim) marketten aldığım chia ile sadece akşam yemeği yerine yoğurtla tükettim.

17.03 72 (başlangıç)
23.03 69.8
30.03 69.8
06.04 69.5

bu deneme süreci sonucunda 1)çokkk su içmelisin 2) boğazı biraz tutmalı benim gibi abartmamalısın (akşam yemeğine kadar her şey yedim) 3) miden küçülüyor zaman geçtikçe akşam yememek sorun olmuyor. 4)yürümelisin (sıkılaşıyorsun ve miskinliğin kalkıyor) bunlar yapıldığı takdirde harika veriliyor. chia tok tutuyor. sadece 5 gün yürüdüm. 2 akşam yemeğinde chia yemedim.

herkese tekrar merhaba chia yı düzensiz kullanmaya devam ettim. yürüyüş diyet olmadan. çikolatamı aburcurumu da yedim. hafta sonları kullanmadım. sadece geceleri bişey yemiyorum. yaptığım tespitlere gelince susamam azaldı. ilk başta daha çok su içiyodum. birde sürekli her akşam yoğurttan sıkıldım. ama devam edeceğim. tekrar söylüyorum gofret çikolata ekmek vb herşeyi yiyorum. şuan 69.00 kilom. sadece abur cuburu kessem süper olacak. :))
sanırım kendimi toparlamam gerekkkkkk

herkese tekrar merhaba chia yı düzensiz kullanmaya devam ettim. yürüyüş diyet olmadan. çikolatamı aburcurumu da yedim. hafta sonları kullanmadım. sadece geceleri bişey yemiyorum. yaptığım tespitlere gelince susamam azaldı. ilk başta daha çok su içiyodum. birde sürekli her akşam yoğurttan sıkıldım. ama devam edeceğim. tekrar söylüyorum gofret çikolata ekmek vb herşeyi yiyorum. şuan 69.00 kilom. sadece abur cuburu kessem süper olacak. :))
sanırım kendimi toparlamam gerekkkkkk
Bu süreçte kilo kaybınız oldu mu ?

Selam; ben de dün aktardan 200 gr kadar chia aldım. Akşam ve sabah yoğurda 1 tatlı kaşığı katıp yedim. Sabah evdeyken çok tok hissediyordum kendimi. Çok az da kahvaltı yapabildim evde. 2 saat geçti üzerinden acıkmaya başladım gibi. İyi kahvaltı yapmadığımdan acıkmış olabilir miyim acaba? İnşallah faydasını görürüm de iştahımı biraz olsun keser...

Kızlar bir haftadır neredeyse mesajlarınızı takip edip okudum bu gün gidin aldım chıa tohumu. Ama ben yurtdışında olduğum için dediğiniz markalardan alamadım buradaki iyi bir marketin ürününü aldım. kilom ne kadar bilmiyorum tartı bulamadım almak için 70 den sayıp başlıyorum bu gün. En erken zamanda zayıflamam gerek Yeni evliyim ve doğum kontrol hapı nedeniyle baya kilo aldım eski ideal kiloma dönmem için 53 kilo almam lazım baya uzun bir süreç olacak sanırım. Bir hafta sonra tartılacam. Gelişmeler olursa buraya yazmaya çalışacağım. Sizin sayenizde gaza geldim başladım. Teşekkürler.

Kizlar ben de düzensiz kullaniyorum.sabah yürüyüsüne basladim.yürüyüse cikmadan yiyeyim dedim yogurtla.2-3kasik zor yedim.

chia sürekli olmasa da iştahı kestiği ve azalttığı bir gerçek

bundan faydalanarak bir de kendi irademizle akşamdan sonra bir şey yemezsek gündüz de ekmek abur cubura dikkat edersek kilolar gider inşallah

akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemeyince zaten kilo verilir ama kendi irademize hakim olarak bu iş olur

Bende birkaç gündür aktarımın tavsiyesiyle sabah akşam 1 kaşık Chia, 1 kaşık öğütülmüş keten tohumu, 1su bardağı su, 1 elma( kabukları soyulmadan küçük küçük doğranmış) karıştırıp yiyorum. Tartılmadım ama bi şişlik durumum var sürekli.bu akşamdan itibaren yoğurtla deneyecegım. Herkese bol - ler :KK200:

Ayrıca öğlen öğününde ne yemek varsa içine 1 kaşık suda bekleyip şişmiş karabuğday atıp tüketiyorum

Günaydın hanımlar. Ben 1 haftadır kullanıyorum. Pazar hariç. Yediklerime de dikkat ettim. Ama bir değişiklik yok. Buna rağmen kendımi daha iyi hissediyorum ama. Bu nedenle devam edeceğim. Adetime bahane buluyorum. Gercı adet donemlerınde bır kılı degısımı tespıt etmezdim ama yıne de onu kullanıyorum psikolojik olarak. Bakalım bir hafta daha devam edip yine yazmak istiyorum

X