Chia tohumu ile zayıflayan var mı?

ben aktardan bi karışım aldım adam kendi hazırlıyormuş içinde gingo bloba,chia falan varmış.yoğurdun içine bi kaşık katıp yiyorum acayip tok tutuyo ve susatıyo.chiadanmı bilmem ama.4 mü 5 günmü oldu ne 2 kilo vermişim .bakalım bir ayda ne kadar sonuç ne olacak

Arkadaslar ben bu sabah basladim 3 kasik yogurtla 1 tatli kasigi olarak. Oglen meyve yedim ve hala tokum. Cikolata dondurma olmadan yapamazdim ama cnm istemiyor cunku tokum. Simdi aksam yemegi yerine yicem. Sonuclari yazarim

peki bunun tadi neye benziyor kizlar? birde emzirirken yenir mi bu dediginiz sey?

tqdı mavi haşhaşı andırıyor, omega 3 içerdiği için zararı var mı bilmem

tqdı mavi haşhaşı andırıyor, omega 3 içerdiği için zararı var mı bilmem
sagolasin..belki dogumdan sonra dusunurum bebegin emmesine bagli olarak...ben aslinda normal seyler yiyerek zayiflama taraftariyim ama bilemedim cok ovuyorlar bunuda.

sagolasin..belki dogumdan sonra dusunurum bebegin emmesine bagli olarak...ben aslinda normal seyler yiyerek zayiflama taraftariyim ama bilemedim cok ovuyorlar bunuda.

deneyen biri olarak tavsiye etmiyorum canım. tok falan tuttuğu yok :KK43: benimki duruyor daha. sen Fitoform çayı kullan. tansiyon, kalp hastası falan değilsen rahatlıkla kullan. ben kullanıyorum kilo almıyorum. sindirime kabızlığa bire bir.

Kizlar sizi gorunce gaza geldimm. İNsallah bnde zayiflarimm:)
Faydasini goren arkdaslar nerden aldnZ chia lari. Nerden almaliyimm?

Tebrikler canim.2 hafta icin süper sonuc.diyete yeni mi basladin.vermen gereken ne kadar.nasil kullandin.insallah istedigin kiloya ulasirsin.
Merhaba sanırım 1 ay oldu 8 kilo verdim 4 kilo kaldı onuda vereyim 5 ayda nasıl 35 kilo verdim ayrıntılarını yazacam

Ben 2015 yılında diyetisyene gitmiştim.Chia tohumu tavsiye etmişti kefirin içine katıp kullandım bir ara ama diyette yapıyordum.10-14 bardak su içiyordum 10 kilo vermiştim 3-4 ay gibi bir sürede.Su an gram gitmiyor diyet yapmıyorum su içmeyi de aksatıyorum.Chia'yı denemeyi düşünüyorum aktardan almıştım.Umarım faydasını görürüm.

Merhaba beren naz benimde vermem gereken 10 kilo var biraz bağırsak tembelligide var bende. Ben chia seti aldim yaklasik 1.5 ay oluyor ama güvenip kullanamadim geri gondermek istedim kabul etmediler simdi baslasam mi diye dusunuyorum ama yan etki flan korkum var eger kullandiysaniz basladiysaniz bi bilgi verebilir misiniz. Ben ilk aktardan aldim 100 gram 5 liraya denemek icin sabah ve gece yatmadan yogurda karistirarak bi tatli kasigi chiayi oyle yiyordum ama ne tok tuttu ne bagirsaklari calistirdi tam tersi daha cok kabiz yapti ve siskinlik yapti faydasini goremedigim icin acaba sahte mi diye aztec chiadan internetten siparis verdim orjinal olsun diye ama halaa 1.5 aydir guvenip kullanmaya baslayamadim. Eger varsa onerebileceginiz mutlaka dönüs bekliyorum.

Merhaba beren naz benimde vermem gereken 10 kilo var biraz bağırsak tembelligide var bende. Ben chia seti aldim yaklasik 1.5 ay oluyor ama güvenip kullanamadim geri gondermek istedim kabul etmediler simdi baslasam mi diye dusunuyorum ama yan etki flan korkum var eger kullandiysaniz basladiysaniz bi bilgi verebilir misiniz. Ben ilk aktardan aldim 100 gram 5 liraya denemek icin sabah ve gece yatmadan yogurda karistirarak bi tatli kasigi chiayi oyle yiyordum ama ne tok tuttu ne bagirsaklari calistirdi tam tersi daha cok kabiz yapti ve siskinlik yapti faydasini goremedigim icin acaba sahte mi diye aztec chiadan internetten siparis verdim orjinal olsun diye ama halaa 1.5 aydir guvenip kullanmaya baslayamadim. Eger varsa onerebileceginiz mutlaka dönüs bekliyorum.

Merhaba 1 gün kullandım o gün işte acayip mide ağrısı çektim.Şişiyor ya midede izin aldım eve geldim belki üşüttüm onunla alakası da olmayabilir ama korktum daha da kullanmadım.Yalnız diyetisyene gittiğim zaman kullanmıştım bişey olmamıştı.Siz bilirsiniz

bence kullanılmaya gerek bile yok çünkü işe yaramıyor her bünyede değişebilir belki ben bol su ile 1 ayda sağlıklı bir şekilde 6 kilo verdim çarpıntı yaptı bende chia almayın bence

Ben de hamilelik nedeniyle çok kilo aldım. Bünyem çok müsait kilo vermeye maalesef. :KK43: Yaklaşık bir ay sonra doğumum olucak. Sonrasında suyla karıştırarak başlasam sakıncası olmıcak sanırım. Genel olarak baktım ama tek tek hepsini okuyamadım. Zararını gören olmadı değil mi emzirirken?

Merhaba. Daha önceki yorumlarda deneyenleri okudum. Sütün artmasını bile sağlamış. O üye doktoruna da danışmış.
Siz de doktora danışıp bi bakarsınız :KK66:
tesekkur ederim canim, bakalim hele bi hayirlisiyla dogsunda..zayiflama isi 2. planda simdilik tabii :-)

birde ben tadini kotu olan seyleri kolay yiyemiyorum :S eger hosuma gitmezse etkisi olsa bile zor

X