çıkmazdayım!

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
direk konuya girmek istiyorum doğum yapalı 4 ay oldu ama ben 4 aydır çok mutsuzum şimdi eşim memleketinden çalışmaya istanbula gelmiş bizde burda tanıştık 2 sene içinde evlendik benim ailemde burda neyse hiç problemlerimiz bitmedi ama seviyordum ben onu bilmiyorum tabi neyse çocuğumuz da oldu çok ta güzel bir işi var eşim hiç ortada böyle birşey yokken ben daha 2 günlük lohusayken ben memlekete yerleşicem artık bu işi yapmak istemiyorum diye söylenmeye başladı ki bunda annesinin ne kadar etkisi var bilmiyorum çünkü daha hastanede oğlum biz artık bundan ayrılamayız ya siz oraya gelin ya biz buraya gelelim demesi ne kadar etkili ben hiç gitmek istemiyorum oda bunu biliyor ve bu yüzden benim sütüm kesildi ailesi orda ama biliyorki biz ailesiyle anlaşamıyoruz ve orası küçük bir kasaba ben yapamam orda gidersemde dönüceğimi adım gibi biliyorum kendimi biliyorum çünkü eşim anlayışlı bir insan değil hiç bir zamanda ben haklı olsamda beni savunmaz ailesi lohusayken odama gelip benle kavga ettiler ben bunu söyledğimde sen naptım ki onlarda böyle yaptı dedi ben birşey yapmadım sadece uykusuz ve haytımın en zor günlerini geçiriyordum anlayışlı olmaları lazımdı ama eşimde benimle hep tartırdı işe sinirnip benden çıkarıyoru acısını lohusayken herşey üstüste geliyoru ben insan değilmiyim moralim bozuk uykusuzluk biryandan (HEMDE BEBĞıM AKŞAM Bı KALKAR SABAHA KADAR 1 DK.UYUMAZDI)şimdi ise eşimden o kadar soğudum ki eve gelmesini istiyorum birtek oğlum beni mutlu ediyor gitsem orda sinir hastası olucam yapamam ben orda gitmesem oğlum babasız büyüyecek ne yapıcağımı şaşırmış durumdayım ama sanırım ben artık eşimi sevmiyorum ki onun gözünün içine bakarken bu hale elmek te çok üzüyor beni.çok uzun oldu ama çok doluyum.kusura bakmayın.:gitme::sinifsinif:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi meleğimsin
en buyuk hata esınızın neden sızı tutmuyokı!..
madem evlenıp hayatına bırını koyacaksın az onuda dınle yawhu..
kendınızı bu denlı uzmeyın oncelıkle..
sız hala lohusalısınız cunku..
ve emınım cokda duygusal bı donemdesınız..
pekı esınızın ailesı yerleşse sızın bulundugnuz sehre gelmezlermı yanlıs okumadıysam kaynananız bız gelelım demıs..

• Konu Sahibi meleğimsin
ailesiyle anlaşamıyorsan eşini bir şekilde ikna edeceksin ...erkekler evlenince aileleri daha bir kıymetli oluyor onlar için..

• Konu Sahibi meleğimsin
canım acaba sen lohusayken biraz alıngan olmş olabilir misin? yada şöyle sorayım doğumdan sonra mı başladı tüm bu sevgisizliğin??kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi meleğimsin
canım durumuna üzüldüm şimdi yeni dogum yaptıgın için duyguların yogun ,bence biraz sabret pes etme ayrılık düşünme ,herşey yoluna girer bebegin küçük zor bakımı yorar seni ama az daha büyüyünce kafan rahatlayınca daha saglıklı düşünürsün..

• Konu Sahibi meleğimsin
bi kadının en güzel günlerini niye zehir ederler el birliğiyle.kötükedihüso
gitmek istemiyorsan gitme,boşanacakmıymış bunun için.
nasıl annesinin bi lafıyla düzenini bozarki bi insan.:kızgın:

• Konu Sahibi meleğimsin
eşiniz iş nedeniyle memlekete yerleşmek istiyorsa buna bişey diyemem ama annesinin sözü üstüne istiyorsa siz olduğunuz şehirden ayrılmak istemediğiniz ve eşinizin memleketindeyapamayacağınızı söylediğiniz için onlar sizin olduğunuz şehre yerleşsin.biz gelelim demişler zaten.siz düzeninizi bozmayın. aynı şehirde olamayız diyorsanızda eşinizi iknaa etmekten başka çözüm kalmıyor.oğlum babasız büyüyecek diyorsunuz bunun için ayrılınırmıki:uhm:ayrıca hissettiğiniz şey eşinizi sevmemek değilde sizi anlamadığı ve ailesine karşı savunmadığı için kırgınlık bence:teselli:

• Konu Sahibi meleğimsin
sütünün kesilmesine sebep oluyorlar bu demektirki bebeğinin rızkına mani oluyorlar Allah reva görmez bunu....:Saruboceq:
Eşin canım iş onda bitiyor..
senin halini göre göre nasıl seni bu pozisyonda bırakır anlamıyorum ki..
bu tip erkekleride anlamış değilim bekarken ailelerinin yüzüne bakmazlar evlerini otel gibi kullanırlar..:kızgın:
evlenince aileleri pek bi mühim olur....
eşinle konuş canım içindeki herşeyi güzel bir dille anlat...
yoksa başka çıkarı yok:1no2:

• Konu Sahibi meleğimsin
..............................

bence eşinle biraz ayrı kalın.....

bırak eşin gitsin memlekete sizden ayrı bi zaman geçirsin...

sende bebeğinle orda kal tıpkı ayrılmış gibi.....

biraz deneyin o zaman eşni ne kadar sevdiğinide, özlediğinide ayrı durup duramayacağına hepsine daha iyi karar verirsiniz....

önünüzü daha iyi görürsünüz....

slm cnm öncelikle Allah yardımcın olsun .
ne diyeceğim şaşirdim allah ıslah eylesın onları
bilmemki ne isterler daha yeni doğum yapmiş birinden yazık .
cnm bence burda suçlu olan eşin eşin iki tarafıda idare etmiyo halbukı şu anda senın yanında olması gerek
ama işte bu erkekler böyle cnm bende buna benzer çok olay yaşadım ama hep sabır sabır dedim cnm bence evladın için çok iyi düşün tabı hayat senın ama kımsenınde karşmaya hakı yok
en doğru kararı sen ver tatlım çünkü hayat senın cnm Allah yardımcın olsun.

...........................

......................

Bence yuvanızı hemen yıkmak yerine, eşinizle memlekete gidip orada yapıp yapamayacağınızı deneseniz daha iyi olur. Siz yapamam diyorsunuz ama hiç belli olmaz belki de çok seversiniz orayı.
Unutmayın ki, bir çocuğunuz var. Onu şimdiden babasız bırakmayın en azından deneyin derim ben.

ben seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki.senin sütünün çekilmesi ne demek,sadece anası babası mutlu olsun yeter.ikinci sırada çocuklar gelir.keşke çocuk olmasaydı ama var.yapılacak bişey yok.çocuk olmasa gitsin ne hali varsa görsün diyecektim ama,bi çocuğu babasız büyütmeye kimsenin hakkı yok.oraya gidip dişini sıkacaksın.dayanıcaksın,çocuğun için.bi de daha yeni evli sayılırsın.yıllar geçtikçe erkekler analarının babalarının ne olduğunu anlıyolar.ha yine de seni savunacağını düşünme.anne ve baba asla incitilmez.böyle bi hayatı çocuğun için yaşamalısın.

..............................

bence oraya gitmeyin.. ailesi orada olmamanıza rağmen arkanızdan o kadar şey söyleyince, siz oraya taşındığınızda bunu çok daha fazla yapabilirler. Sonuçta ne de olsa oğlumuz burda artık diye düşüneceklerdir.

X