Çıldırmaya 5 kala sorun yine babam

Allah yardımcınız olsun. Kanama sol ön lobda mı oldu? Bu tür beyin hasarları kişilikte iyi veya kötü yönde değişimlere neden olabiliyor ne yazık ki. Adam da tabi içinde ne fırtınalar yaşıyordur, onu da bilmiyoruz.

Siz bu duruma çok üzüldüğünüzü belli etseniz gene mi birşey değişmez? Gerçi adam çocukluğunuzda sİzi pek önemsememiş, şimdi mi duygularınıza değer verecek bilemedim. Belki de böyle bir adamı tehdit etmek veya kendi haline mi bırakmak gerekiyor ki, hiç bilemedim.

Sol tarafta oldu ama bölgesini hatırlayamıyorum. Ya babam daha öncesinde de böyleydi, birkaç iyi huyu dışında çok çektirdi. Ben de bilemiyorum geçmişimi sürekli düşünür haldeyim benim de sinirlerim dayanmıyor artık :KK43:

Bu tip hastalık yaşayan insanların sinirleri daha çok yükseliyor. Daha kötü bir karaktere burunuyorlar.

Yengemin kocası felç geçirdi. 20 yıl baktı kocasına. Yanından 5 dk ayrılsa kufrederdi kadına.

Altından alırdı, yemeğini yedirdi, yikardi, giydirirdi. Yine de küfür yerdi kadincagaz. Bakkala bile göndermezdi, evde çocukları bile olsa.

Kadın mum gibi dururdu evde. Çok hakaretler çok beddualar yedi. Hani başkası olsa canın cehenneme derdi. Çok çekti kadın.

20 yılın sonunda kocası vefat etti. Ve bir gün anneme artık rahat nefes alabiliyorum dedi.

Yani demem o ki, bu tür durumlar da hastaya değil de hastanın eşine Rabbim kolaylık versin diyorum. Çok çekilmez oluyorlar. Bir şükretmek yok, hakaret çok.

Evet bizde de böyle. Sağlam tarafıyla annemi itekliyor bile konuşabilse kimbilir neler söyler...

Babam eskiden de böyleydi hoş. Anlatsam o kadar uzun olur ki o yüzden yazamıyorum desem yeridir.

Babam babam diyorsun ama bu sıfatın altı dolu değil, babalık yapmayan sözde bir baba için niye bu kadar gayret ediyorsunuz üzülüyorsunuz, bırakın ne hali varsa görsün, insanlar alt soylarından sorumludur yanı ilgi alaka bakım büyükten küçüge evlada akar, siz çocuklarınızdan sorumlusunuz , anne babalar da yaşlanıp ihtiyaç sahibi olunca vaktinde evlatlarına verdikleri sevgi ilgi ölçüsünde destek bekleme durumundadırlar bence, hiç kendinizi üzmeyin

Babam babam diyorsun ama bu sıfatın altı dolu değil, babalık yapmayan sözde bir baba için niye bu kadar gayret ediyorsunuz üzülüyorsunuz, bırakın ne hali varsa görsün, insanlar alt soylarından sorumludur yanı ilgi alaka bakım büyükten küçüge evlada akar, siz çocuklarınızdan sorumlusunuz , anne babalar da yaşlanıp ihtiyaç sahibi olunca vaktinde evlatlarına verdikleri sevgi ilgi ölçüsünde destek bekleme durumundadırlar bence, hiç kendinizi üzmeyin

Evet gerçekten çok ama çok doğru bir yorum teşekkür ederim fikrinizi paylaştığımız için. Bunu kendime hatırlatıcam her darlandığımda. Önüme bakmak istiyorum artık evladıma sevgi ilgi verememekten korkuyorum...

X