Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Bende aynı oranda sipariş verdim kendi sitesinden verdim fiyatı dahamı ucuz sanki tam eminde olamadım
Ben 140 TL ye almıştım kargo bedava olsun diye yanına güneş kremi de eklemiştim. Siz sitesinden gayet uyguna almışsınız. Kendi sitesinde komisyon ödemediği için daha uyguna satıyor. Ben oradaki eski adresimi değiştirmeye üşendiğim için Trendyol dan almıştım. Bir ara adresimi güncelleyeyim :110:

Ben 140 TL ye almıştım kargo bedava olsun diye yanına güneş kremi de eklemiştim. Siz sitesinden gayet uyguna almışsınız. Kendi sitesinde komisyon ödemediği için daha uyguna satıyor. Ben oradaki eski adresimi değiştirmeye üşendiğim için Trendyol dan almıştım. Bir ara adresimi güncelleyeyim :110:

Hızlıda göndermişler komşu teslim almış eve gidince alırım. Siz başladınızmı?

Sonunda retinale başladım bu gece....Vatana millete en çokta bana hayırlı olsun :KK53:

Gazan mübarek olsun ☺️ darısı başıma
Sandviç metoduylamı başlayacaksın? Hangi nemlendiriciyi kullanacaksın?
Kasım indirimleride başlıyor tefeciye düşmeden atlatırız inşallah 😂

Gazan mübarek olsun ☺️ darısı başıma
Sandviç metoduylamı başlayacaksın? Hangi nemlendiriciyi kullanacaksın?
Kasım indirimleride başlıyor tefeciye düşmeden atlatırız inşallah 😂
Sağ ol bacım :) Ben direkt sürdüm. Çok az sürdüm bende Skinmaster ın bariyer onarıcı nemlendiricisi vardı onu kullanıyorum. Retinal sürdüğüm gün serum falan kullanmayı düşünmüyorum. Şimdilik sivilcelenme falan yapmadı bu hafta bir kere sürüp önümüzde ki hafta ikiye çıkarmayı düşünüyorum.

X