Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Merhaba hanımlar,
Bu gün purest in renkli güneş kremini aldım sonra eve gelip yorumlarına bakınca sivilce problemi yaşayan çok olmuş acaba aranızda kullanan oldu mu?

Kızlar retinol ve ya retinal kremlerine başladınız mı?
Uzun zamandır cilt bakımı yapmadım arada egzama atakları geçiriyorum, cildime hiçbir şey süremiyorum. Yeni yeni toparlanıyor cildim yakında başlarım tekrar cilt bakımına diye düşünüyorum :110: Retinol ve türevleri hep aklımda en düşük yüzdeliden başlamam lazım

Uzun zamandır cilt bakımı yapmadım arada egzama atakları geçiriyorum, cildime hiçbir şey süremiyorum. Yeni yeni toparlanıyor cildim yakında başlarım tekrar cilt bakımına diye düşünüyorum :110: Retinol ve türevleri hep aklımda en düşük yüzdeliden başlamam lazım
Geçmiş olsun kuzum başla bence en düşüğü 0.025 bundan al

Teşekkür ederim :KK68:Selen bacım ne gibi etkilerini gördün sıkılaştırma etkisi var mı ?
Etkileri çok güzel sıkılaşma da var tabiki cildim hani bi krem sürersin de o anlık deli gibi cam cilt olur ya heh işte bişey sürmediğinde bile cildin cam cilt görüntüsünde oluyor..sonra sıkılaşma sonra lekeler üzerinde etkisi..ben çok memnunum..hiç retinol ve ya retinal krem kullanmadıysan en düşük oranda kullanmalısın çok çok az sürmelisin

X