Cinsel Iliskiyi 30-40 Dakika bosalmadan sürdürebilen Erkek var mi

Bana uymaz sanki o, herkesin metabolizma hızı da farklı, benimki üst üste 3 desen hayatta yapamaz ama isterse süre olarak rekora koşar.
Aynen nişanlımla 8 senedir birliktelik yaşıyoruz, 2. olduğu günler sayılıdır 3. olduğu günler numuneliktir 😂. Erken boşalmayı çok nadiren yaşar, birkaç hafta ara vermek zorunda kaldığımızda ilk ilişki kısa sürer sonraki ilişkiler uzun sürer (aynı gün ya da sonraki günlerde, uzun ara girmediği sürece). Burada bahsettiğim klinik erken boşalma durumu değil, yani 1 dk altı gibi bir süre değil 5-10 dk.

Nasıl ya? Bende uzun sürmesjnden şikayetçiyim, 30-40 dk yi hep geçer ve bu da beni yorar tek bir erkekten bahsetmiyorum🫣 bana hiç denk gelmedi erkeni 🤣 yaş ile alakalı bence 40+ erkekler geç bosaliyor.
Benim eski partnerlerim ön sevişmede, giyinikken yani, boşalıyorlardı. Şimdikiyle ilk görüştüğümüzde sabahlamıştık öpüşüp sohbet ederek, boşalmadı diye şaşırmıştım :KK70:. O kadar normal görmüştüm öncekileri, uzun sürdürebileni görünce bırakamadım 😂😂.

Aynen nişanlımla 8 senedir birliktelik yaşıyoruz, 2. olduğu günler sayılıdır 3. olduğu günler numuneliktir 😂. Erken boşalmayı çok nadiren yaşar, birkaç hafta ara vermek zorunda kaldığımızda ilk ilişki kısa sürer sonraki ilişkiler uzun sürer (aynı gün ya da sonraki günlerde, uzun ara girmediği sürece). Burada bahsettiğim klinik erken boşalma durumu değil, yani 1 dk altı gibi bir süre değil 5-10 dk.
24 saatin içinde 3e çıkabilir ama arka arkaya 3 dersem muhtemelen düşüp ölür 🤣 aynı seninki gibi ara uzarsa süre 10 15 dakikaya düşüyor ama daha aza değil

24 saatin içinde 3e çıkabilir ama arka arkaya 3 dersem muhtemelen düşüp ölür 🤣 aynı seninki gibi ara uzarsa süre 10 15 dakikaya düşüyor ama daha aza değil
Biz 2 senedir yakın mesafedeyiz, aramızda 2 saat var 😅. Hafta sonları görüşüyoruz, 3 günde 5 kez birlikte olduğumuz oldu bir iki kez. En yakın tarihli rekorumuz bu 😂.

Biz 2 senedir yakın mesafedeyiz, aramızda 2 saat var 😅. Hafta sonları görüşüyoruz, 3 günde 5 kez birlikte olduğumuz oldu bir iki kez. En yakın tarihli rekorumuz bu 😂.
Bizde çocuklar olduğundan o kadar odaklanıp 3e falan çıkma şansımız olmuyor. Çocukları bir yere şutlayıp başbaşa dertsiz tasasız kalabilsek olurdu belki. Pandemi sırasında oluyordu öyle zamanlar.

Sıkıcı bence kısa sürsün ama standart yani daha iyi. Ama ön sevisme uzun olması gerek bana göre. Ne öyle geç boşalma belirtisi gibi. Tüm enerjiyi tek ilişkide harcamak iyi değil gün içersinde tekrar birliktelikler yaşanabilir daha iyi.

15 dk surebiliyor.Fakat arka arkaya 2 olur ama 24 saat içinde 3 bizimde rekorumuz.ama bazen duyuyorum 5 diyen 6 diyen inanılır gibi rakamlar değil.Bizimkine 5 desem daha yapmadan küt diye bayılır 😀
Doyuma ulaşan insanın 5 6 isteyeceğini sanmıyorum. Benimkinin de bünyesi kaldırmaz 😅

sanırım bu değişken diyebiliriz. lâkin ben erken veya geç boşalmanın gerçekten psikolojik etkenlere bağlı olduğunu düşünüyorum.

Arkadaslar bir Arkadasim Sevgilisinin 30-40 Dakika boyunca bosalmadan iliskiye girebildigini anlatti bana. Ve buna Önsevismeyi dahil etmiyoruz.

Olabilir mi böyle birsey, böyle bir Adama rastgelen varmi? Yani ben önceki Partnerlerimle saniyelerin hesabini yaptigim icin inanasim gelmedi.
Var tabi ki. Öyle çok zor, çok ender bişey de değil. (benim hiç erken boşalan sevgilim olmadı, demek ki bizim erkeklerden de epey çıkıyor geç boşalabilen)
Erken boşalma bizim gibi anne takıntılı toplumlarda çok var (genelde bununla bağlantılı oluyor, terapide ortaya çıkıyor) Latin ülkelerinde de böyle mesela, anneci oluyor adamlar 😬

Bi de erken boşalmayla ilgili ciddi sıkıntı yaşıyorsanız tantra araştırın ve adama çalıştırın.
Teşekkürler için burda olacağım 😂

sanırım bu değişken diyebiliriz. lâkin ben erken veya geç boşalmanın gerçekten psikolojik etkenlere bağlı olduğunu düşünüyorum.
Sadece psikolojik değil, ergenlikten gelen masturbasyon şeklinin bile etkisi varmış bu işte, hatta yanlış sünnete bağlayan bile var, ne alaka henüz çözemedim. Dıştaki derinin alınma şekli bunu nasıl etkiler bilmiyorum. Erkek çocuklarının bu konuda doğru eğitilmesi lazım. Sonuçtan değil süreçten zevk almayı öğrenmeliler. Kontrol etmeyi, her kalktığında boşalarak inmek zorunda olmadığını. İyi bir cinsel eğitim şart.

Var tabi ki. Öyle çok zor, çok ender bişey de değil. (benim hiç erken boşalan sevgilim olmadı, demek ki bizim erkeklerden de epey çıkıyor geç boşalabilen)
Erken boşalma bizim gibi anne takıntılı toplumlarda çok var (genelde bununla bağlantılı oluyor, terapide ortaya çıkıyor) Latin ülkelerinde de böyle mesela, anneci oluyor adamlar 😬

Bi de erken boşalmayla ilgili ciddi sıkıntı yaşıyorsanız tantra araştırın ve adama çalıştırın.
Teşekkürler için burda olacağım 😂
Tantra neydi kız, şuraya bir link atıverseydin, aratacaksın şimdi bize

evet bu sünnet meselesini ben de bir yerde okumuştum kesilen o deride milyonlarca canlı hücrenin olduğu ve alınan zevki etkilediği vs vs gibi, ve dediğinize katılıyorum ama cinsellik bizim toplumumuzda tabu olduğu için erkek çocuklarının bu konuda eğitileceğini hiç düşünmüyorum, çok üzücü

15 dk surebiliyor.Fakat arka arkaya 2 olur ama 24 saat içinde 3 bizimde rekorumuz.ama bazen duyuyorum 5 diyen 6 diyen inanılır gibi rakamlar değil.Bizimkine 5 desem daha yapmadan küt diye bayılır 😀
5-6’yla övünenlerin her seferindeki süresi 5 dk sürmüyor 😂😂 hiç şaşmaz. 6 sederde 30 dk sürdüreceğine 2 seferde 15’er dakikayı tercih ederim şahsen 😂.

Bekar arkadaşlarıma derim hep, cinsellik konusu açıldığında süreyle değil de kaç kez yapabildiğiyle övünen bir erkek varsa o erken boşalıyordur kaç diye.

5-6’yla övünenlerin her seferindeki süresi 5 dk sürmüyor 😂😂 hiç şaşmaz. 6 sederde 30 dk sürdüreceğine 2 seferde 15’er dakikayı tercih ederim şahsen 😂.

Bekar arkadaşlarıma derim hep, cinsellik konusu açıldığında süreyle değil de kaç kez yapabildiğiyle övünen bir erkek varsa o erken boşalıyordur kaç diye.
Devamlı boşalmaktan kan gelecek nerdeyse deli mi ne dkfkfk

Arkadaslar bir Arkadasim Sevgilisinin 30-40 Dakika boyunca bosalmadan iliskiye girebildigini anlatti bana. Ve buna Önsevismeyi dahil etmiyoruz.

Olabilir mi böyle birsey, böyle bir Adama rastgelen varmi? Yani ben önceki Partnerlerimle saniyelerin hesabini yaptigim icin inanasim gelmedi.
Bu siteye cinsellikle ilgili baska bir konuya bakmak için gelmiştim bunu gördüm yazayım dedim. Okey in rötarı var. eşiniz onu takarsa 20 dk yı buluyor))

X