Cinsel Iliskiyi 30-40 Dakika bosalmadan sürdürebilen Erkek var mi

Arkadaslar bir Arkadasim Sevgilisinin 30-40 Dakika boyunca bosalmadan iliskiye girebildigini anlatti bana. Ve buna Önsevismeyi dahil etmiyoruz.

Olabilir mi böyle birsey, böyle bir Adama rastgelen varmi? Yani ben önceki Partnerlerimle saniyelerin hesabini yaptigim icin inanasim gelmedi.
Evet oluyor eşimle ön sevişme dahil 45 dk sürdüğü oluyor ama neden!Kocam antidepresan kullanıyor ve böylece erken boşalmayıda önlüyor ee tabi buda benim işime geliyor😂

Evet oluyor eşimle ön sevişme dahil 45 dk sürdüğü oluyor ama neden!Kocam antidepresan kullanıyor ve böylece erken boşalmayıda önlüyor ee tabi buda benim işime geliyor😂
Bu hapların bu özelliği gerçekten çok kötü hapın adının baş harflerini yazar mısınız ben de panik atak ilacı alıyorum bazen zorluyor nalet ilaç

Olması gereken bu değil mi ki zaten. Bizimde 1 saatin altına inince benim psikolojim bozuluyo. İkimiz aşırı sarhoşsak kısa sürüyor oda o kafayla kendini tutamıyor insan

Ya sanırım bu da geç boşalma problemiymiş garfi, yarım saat falan olmalıymış diye okumuştum sanki 😬

Arkadaslar bir Arkadasim Sevgilisinin 30-40 Dakika boyunca bosalmadan iliskiye girebildigini anlatti bana. Ve buna Önsevismeyi dahil etmiyoruz.

Olabilir mi böyle birsey, böyle bir Adama rastgelen varmi? Yani ben önceki Partnerlerimle saniyelerin hesabini yaptigim icin inanasim gelmedi.
Evet benim ex. Mahfediyodu beni. Kürttu ondan mıdır nedir bilmiyorum

X