citi piti kizlar yarelli yarella

mutemadiyenuzgun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2015
1.808
1.213
ya kizlar olculerim cok kotu degil ama hala istedigim incelikte degilim cok hafif gobek cikintim var bacaklarim biraz kalin 4 hafta sonra dugun var kıyafet belli ama su an giremiyorum tam callanetics leslie ile 4 haftada somyc alabilir miyim sizce 5 kg kadar vermem gerrk olculerim
gogus-89
bel-64
gobek-71
basen-90
ust bacak-51
alt bacak-32
olmak istedigim olculer
bel-58
gobek-65
basen-85
yst bacak-46
alt bacak-30

kaç kilosun ve boyun kaç? 4 haftada 5 kilo çokta zor birşey değil gibi duruyor . ideal kilona çok yakın değilsen ve sağlık sorunun yoksa

kilo verirsin de

öyle santimli incelme garantisi nerede

sporla olsa da süren daha uzun olsa da garanti olmaz ki

alt bacaktan iki santim incelmek vs kolay olmasa gerek

o uzun zaman iyi bir spor eğitmeni ile dirençli bir çalışma gerektirir gibi

bir de hadi beli baseni anladım da düğün için üst bacak ölçünün ne önemi var

yani düğünde bikini mi giyeceksin ki

ya kizlar olculerim cok kotu degil ama hala istedigim incelikte degilim cok hafif gobek cikintim var bacaklarim biraz kalin 4 hafta sonra dugun var kıyafet belli ama su an giremiyorum tam callanetics leslie ile 4 haftada somyc alabilir miyim sizce 5 kg kadar vermem gerrk olculerim
gogus-89
bel-64
gobek-71
basen-90
ust bacak-51
alt bacak-32
olmak istedigim olculer
bel-58
gobek-65
basen-85
yst bacak-46
alt bacak-30
Bana bi fotoğrafını atsana . Olmak istediğin fiziğin

gogus-89
bel-64
gobek-71
basen-90
ust bacak-51
alt bacak-32
olmak istedigim olculer
bel-58
gobek-65
basen-85
yst bacak-46
alt bacak-30

Icine giremediginiz bir elbiseyi alabilecek bir ozguvene sahip oldugunuza gore sordugunuz sorunun cevabini biliyor olmalisiniz. Degil mi?

Aman açtığın tüm konular bu zayıflık taş hatunluk bik bik.Madem bu kadar kafaya taktın bu konuyu az çeneni tut da spor yap buraya yüz tane birbirinin aynısı konu açacağına.Eminim bu yorumu okurken bir elinde telefon bir elinde yiyecek olacak ama hadi neyse.

X