Çocuğunu bana bırakmak isteyen arkadaşım

Kendi işimi yapıp gerisine göz ucuyla dahi bakmıyorum artık, yardım isteyecek isteyemiyor konuşmadığım için. Nasıl yapıcam deyip duruyor duymazlıktan geliyorum kime işini gördürdüyse yardımı ondan istesin
İşlerin yüzde 20 sini aldı hala mıymıy mı ediyor?🤣İyi iyi. Az daha şikayetlensin. Basiretsiz birtakım yöneticiler böylelerini asla memnun edemeyeceklerini önceden öngöremiyor, yaşayarak öğrenecekler.

İşlerin yüzde 20 sini aldı hala mıymıy mı ediyor?🤣İyi iyi. Az daha şikayetlensin. Basiretsiz birtakım yöneticiler böylelerini asla memnun edemeyeceklerini önceden öngöremiyor, yaşayarak öğrenecekler.
Aynen öyle çünkü alışmıştı her işe başlayıp sonunu benim getirmeme, tek kalınca hiçbir şeyi yapamamaya başladı. Bugüne kadar eksiklerini ben tamamlıyordum çünkü. Bundan sonra zahmet olmazsa öğrenecek. Tam olarak ne istiyor biliyor musunuz yarım saat öğlene kadar çalışayım, bi saat kadar da öğleden sonra çalışayım. Kalan vakitte çay kahve kısır partisi yapayım güleyim eğleneyim günü geçirmiş olayım. Ama hata onda değil bugüne kadar ona tolerans gösteren bende. Gerçekten ona kızmıyorum kendime kızıyorum. Bu olaydaki tek suçlu benim. Kimseye gereğinden fazla iyilik yapmamak gerektiğini öğrendim sayesinde

X