Çocuk doğdu, büyü bozuldu. Çıkmazdayım...

Çok üzüldüm ne kadar cahil bir aile hele esin nasıl bi kadar şuursuz gerçekten akıl alır gibi değil neden bu mama ısrarı her yerde bangor bangır bağırıyorlar hatta mama reklamlarında bile önce anne sütü yetmezse mama takviyesi diye ama haklısın senin kocanda iş yok kaynana gelince Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın inşallah bir bebeğin rizkini kestiği için pisliginde boğulur umarım gerçekten çok sinirlendim

Vallahi bunca mesajım içinde boşan dediklerim 2yi 3ü geçmez,ama bu adama kat be kat fazlasınız,sizi haketmiyor,kaybetme korkusu yok mu,seziyor mu niyetinizi,ya da açıkça söylediniz mi?
Hayır. Hiçbir şey sezdirmiyorum. Çok normal davranıyorum. Sadece cinsel beraberlik istemiyorum o da isteksizliğimi emzirmeden dolayı hormonlara bağlıyor.

Hiçbir şey fayda etmiyor arkadaşlar. Kaynanamın yakasından tutup savurdum kadını. Demediğimi bırakmadım ama işe yaramadı. Çok zor günler yaşadım. Oğlum 8 gün hastanede yattı. Olmuyor olmuyor. Yine kavgadan öncesine döndüm. Bende bu koca olduktan sonra aynılarını yaşamaya mahkumum. Ailemle konuştum. Annem yaza kadar sabret sonra çaresine bakarız dedi.
İnşallah çözüm olacak bir çare üretilir.
Çünkü şu zamana kadar sabret tarzı konuşmalar bana hep oyalamaca gibi gelir.
Şimdi niye değil yaza , neden öyle deniyor?
Siz niye bir şey yapmıyorsunuz, bebek ufak diye mi?
Yarım yamalak okumam bile yetti yaşadığınız sıkıntının boyutunu anlamama.

Öğretmenim ve okul bitene kadar kımıldayamıyorum. Arada bir atama dönemi olursa ancak gidebilirim. Ailemin yanına da gitmek istemiyorum çünkü oğlum o eve her gidişinde mikrop kaptı. Hiç hastalanmayan çocuk toplamda 4 kere ateşlendi. 3 kez ateşli ishal geçirdi. Birinde 8 gün hastanede yattı.

İnsan olayın içindeyken vehameti pek anlayamıyor bence,farkında evet ama,resimdeki olay daha büyük:KK43:
Artı öğretmen olduğu için tayin planları yapıyordur belki.
Allah kurtarsın ama sen de çabala kardeş,işin zor:KK43:

Öğretmenim ve okul bitene kadar kımıldayamıyorum. Arada bir atama dönemi olursa ancak gidebilirim. Ailemin yanına da gitmek istemiyorum çünkü oğlum o eve her gidişinde mikrop kaptı. Hiç hastalanmayan çocuk toplamda 4 kere ateşlendi. 3 kez ateşli ishal geçirdi. Birinde 8 gün hastanede yattı.
Ben izinlisinizdir diye düşünmüştüm.
İnşallah en güzel en hayırlı şekilde kimsenin canı daha fazla sıkılmadan çözülür bu iş.
O bebiş ne acılar çekiyor onların yüzünden. Neyse sizi de şişirmeyeyim ama vicdan, insaf be. Allah yardımcınız olsun.

Ben izinlisinizdir diye düşünmüştüm.
İnşallah en güzel en hayırlı şekilde kimsenin canı daha fazla sıkılmadan çözülür bu iş.
O bebiş ne acılar çekiyor onların yüzünden. Neyse sizi de şişirmeyeyim ama vicdan, insaf be. Allah yardımcınız olsun.

Onun keyfi yerinde. Bana çok düşkün değil zaten. Emmeye de düşkün değil. En azından geceleri emiyor diye düşünüyordum. Bugün neredeyse hiç emmedi gibi bir şey. Kaşık mamasını yedi uyudu 9da. İki kere uyandı. Memeyi almak istiyor ama öğürüyor. Su içti uyudu.

Yazık be çocuğun geleceğiyle oynayan baba mı olur? Uzmanlar bangır bangır anne sütü diyor başka şey mecbur kalmadıkça vermeyin diyor. Sabret, avukatlara da danış, delil toplarsın hem. Vakti gelince yallah çekersin onlar sana yalvarır

Büyü bozan bir adres payalasmak istiyorum.

Bu kisiye mesaj atiyorsunuz size mutlaka donus yapiyor . Size gönderiyor yapilacaklari. ben büyüden kurtuldum . Hayatim bir anda degisti. Kismetim acildi. Sizinle paylasmak istedim. Umarim basina gelen arkadaslara yardımım olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Esimle 3 yildir evliyiz. 2 yil cocugumuz olmadi. Tam tedaviye baslayacakken rahim filminden sonra hamile kaldim. Cocuk su an 4 aylik. Evliligimiz cok guzel gidiyordu. Her evlilikte olan ufak tefek problemlerimiz vardi. Her yil tatiller memlekete gitmeler evimizde mutlu mesut yasiyorduk ta ki hamile kalana kadar. Hamileligimin baslarinda esim isten cikartildi. Maasi cok iyiydi. Tazminat verip cikarttilar.

Benim asiri bulantilarim vardi ve tayinim istanbulun kotu bir yerine cikti hamileligimden dolayi mecbur tasindik. Esim surekli felaket senaryolari yazip moralimi bozmaya basladi. Ic savas kuresel isinma deprem sel ekonomik kriz gibi seyler. Yanima gelip gelip bunlari anlatiyordu artik ayni ortamda bulunmak istemiyordum. 5 aylik hamileyken falan is buldu ise girdi bir sure rahat ettim. Tabi onceki isinin yarisi kadar maasla. yaklasik 4 ay issiz gezdi. Sonra cocuk dogdu. Normal dogum yaptim hemen kalktim 2-3 gun iciinde ufak tefek ev isi yapmaya basladim.
Cocuk 1 hafta kuvezde kaldi. Her gun agladim. Lohusa kafasi cocugun ciddi bir durumu yoktu ama yanimda olmadigi icin cok uzuluyordum. Cocuk geldi ben de tecrubesiz anneyim. Kaynanam bendeydi. Cocugumu almayi tam beceremiyordum cocugumu kucagima vermediler benden sakindilar ben de dogrusu boyle saniyordum. Hamilelikle ilgili her seyi arastirmistim ama dogum sonrasini cok arastirmadim.
Cocugun agzina biberonu verdiler emzirmeme izin vermediler. Oglumu kucagima almak icin ondan nefret etmis sogumus numarasi yaptim kucagima vermek zorunda kaldilar. Telefonumu cesmede yikayinca emzirmek icin verdiler ve bunlara esim goz yumdu. Lohusa depresyonuna girdim. Halbuki bilmiyordum lohusanin bebegine, yeni doganin da en cok annesine ihtiyaci vardir. Kendimi yetersiz hissettirdiler. 40i dolana kadar oglumun hic altini degistirmeme izin vermediler. Annem kiyametleri kopartti. Kaynanam gitti annem geldi cocugu sadece bana baktirdi. Her seyini bana yaptirdi. Biberondan emzirmeye dondurdu.40indan sonra sadece emzirdim. Aylik kilo alimlari gayet iyi gitti. Annem Esimle bi posta kavga etti.
Hala cocuk zayif emmeyi bilmiyor diye takmis durumda esim. Oglum 4 aylik 6900 gram ve bence gayet normal. Cocuk doymuyor, emmeyi beceremiyor vitaminsiz kaldi sutunu biberonla ver olmazsa mama ver diye tutturdu sutum yetiyor diyorum beslemiyor diyor. Surekli hakaretler kufurler biktim artik.
Bi de gecen yil yegeni bizde kaldi universite icin. Bu sene kalmasini istemedigimi soyledim. Gicik oluyorum o kiza. Ne yapti ne etti kizi bizim eve yerlestirdi. Artik bosanmayi dusunmeye basladim. Dayanamiyorum. Oglumu cok seviyorum. cok uzuluyorum. Oglumu dusunmesem iki dk bile katlanmam ceker giderim. Ya da onu postalarim. Ne yapacagimi bilmiyorum.

Bu kisiye mesaj atiyorsunuz size mutlaka donus yapiyor . Size gönderiyor yapilacaklari. ben büyüden kurtuldum . Hayatim bir anda degisti. Kismetim acildi. Sizinle paylasmak istedim. Umarim basina gelen arkadaslara yardımım olur.
Mune Mune bak arkadasa bi

başlıkta büyü geçiyor diye hemen büyücü adresi mi verdin :KK70:

Burasi paylasim sitesi degilmi? Bu adres buyucu adresi degil ayrica. Uygun dualar veriyor. Belliki basina gelmemis.

Burasi paylasim sitesi degilmi? Bu adres buyucu adresi degil ayrica. Uygun dualar veriyor. Belliki basina gelmemis.
Kafayı mı yediniz siz nedir?Burada büyücü müyücü duacı kimsenin adresini falan veremezsiniz!
Milletin hayvandan da aşağı kocalarının aşağılık hareketlerini hep büyüyle açıklamaya çalışanlardan nefret ediyorum.
Adamlar sorumluluk almıyor,aileyi bırak kendine yetecek hayrı yok.Yok büyüymüş büyüymüş.
Allah kahretsin ya bu büyücüleri.
Dua ediyormuşta yok gidiyormuş.Şu ülkede her başına gelen belayı büyüyle açıklayanlar var ya yeter artık bıktık sizden.
O dediğiniz şeye inanıyoruz evet ama bçyle onun büyüsü kuvvetli bununki değil diyerek toplumu cehalete sürüklüyorsunuz.Bu millet hiçbirşeyden çekmedi cehaletten çektiği kadar.

Ah siz pazarlamacilar, her yerden cikiyorsunuz :KK70:

X