Cocuk istiyorum bildiğiniz şeyler varsa paylaşayım lütfen

doktora gıttın ne zaman gıttın kan tahlıllerı de yapıldı mı yumurtlaman kontrol edıldı mı esınde test verdı mı yaslar kac

doktora gıttın ne zaman gıttın kan tahlıllerı de yapıldı mı yumurtlaman kontrol edıldı mı esınde test verdı mı yaslar kac
Bi ay önce gittim kan tahlili hepsi yapıldı basit bi kist olduğunu söyledi adet sökücü verdi bende eve geldim ertesi gün adet oldum gerek kalmadı ilaca sonra tekrar kontrol é gittim kist gecmisti eşimde daha çok erken olduğunu söylüyor

Eşinizin test yaptırması lazım sonrasında da sizin yumurtalık ölçümünüzün yapılması gerekiyor. Folik asit falan kullanmaya başladınız mı?
Eşim daha çok erken olduğunu acele etmememi söylüyor bi ay önce basit bi kist tim vardı geçen hafta gittim adetimle birlikde gitmişti şimdi ne yapmalıyım bütün kontrollerim yapıldı kan tahlıllerı Vs.

Hayir

Doktor hiç bir ilaç vermedi 19 yaşındayım 6 aya bi yıla kadar yapabilecegim bişey yok dedi

Daha gençsin zaten ama benim gittiğim doktorlar hep folik asit içiyor musun diye sordular. İçmiyorsan başla dediler. 4 aydır istiyorsun inşallah Rabbim sana da bize de hayırlı zamanda bebiş nasip eder.

Çevremde benimle birlikde evli olanlar şuanda 3 aylık hamileler bende onlara imreniyorum yengem eltim hepsi hamile cevremdekiler ben içlerinde tuhaf hissetmeye başladım
Canım bak ben 2 senedir çocuk istiyorum ve olmuyor. Benimle evlenen ve ben çocuk düşünürken düşünmeyen ve istediklerini anda çocukları olan arkadaşlarım var. Bende ilk başlarda tuhaf hissettim ağladım sızladım ama dua yapabileceğimiz tek şey. Evlat büyük bir mucize ...

Insl

İnslh Allah kimseyi evet hasretiyle imtihan etmesin
Bide bizim insanlarımız da böyle bi sıkıntı var hamile misin diye soruyorlar yok diyince niye olmuyor m
Canım bak ben 2 senedir çocuk istiyorum ve olmuyor. Benimle evlenen ve ben çocuk düşünürken düşünmeyen ve istediklerini anda çocukları olan arkadaşlarım var. Bende ilk başlarda tuhaf hissettim ağladım sızladım ama dua yapabileceğimiz tek şey. Evlat büyük bir mucize ...
Öyle tabi ama bizim insanlarimizin zihniyetindede var olan bişey bana sürekli soruyorlar hamile misin yok diyorum niye olmuyor mu diyorlar buda beni çok uzuyor çünkü ben yeni evliyken sordukları zaman korunmuyoruz istiyoruz demiştim şimdi ise diycektim bişey yok

Bi ay önce gittim kan tahlili hepsi yapıldı basit bi kist olduğunu söyledi adet sökücü verdi bende eve geldim ertesi gün adet oldum gerek kalmadı ilaca sonra tekrar kontrol é gittim kist gecmisti eşimde daha çok erken olduğunu söylüyor
tatlım bırde yumurtlama takıbı yaptır

X