İlk aşılamam

Merhaba. Hayır sabah ilk idrarla evde test yapacağım ama bugün karın ve bacak ağrısı yaşıyorum. Regli günüme 5-6 gün var ama sanki olacakmışım gibi hissediyorum. Siz bu arada hiç test yaptınız mı ya da ne zaman yapacaksınız?
benim de adetime 4 gun felan var dayanamadim 8.gunde yaptim negatif / 9 , 10 , 11 de yaptim gözle zor gözüken 2. silik çizgi çikti ,12 de yaptim yani dün akşam daha koyu 2.cizgi vardi carsamba persembe kan a gidicem , bu arada bende de hic belirti yok ama adet sancim cok var ozellikle alttan ha oldum ha olacam diyorum neyse ki olmuyorum 😂 rabbim sizin sonucunuzu olumlu sonuçlandirsin saglikli bi evlat nasip eylesin size🤲

benim de adetime 4 gun felan var dayanamadim 8.gunde yaptim negatif / 9 , 10 , 11 de yaptim gözle zor gözüken 2. silik çizgi çikti ,12 de yaptim yani dün akşam daha koyu 2.cizgi vardi carsamba persembe kan a gidicem , bu arada bende de hic belirti yok ama adet sancim cok var ozellikle alttan ha oldum ha olacam diyorum neyse ki olmuyorum 😂 rabbim sizin sonucunuzu olumlu sonuçlandirsin saglikli bi evlat nasip eylesin size🤲

Ben de bu sabah yaptım ama hayalet çizgi bile yoktu. Negatif yani😔 ama sizin 12. Günde hala var ve koyuysa pozitif muhtemelen. Sonucu bildirin lütfen 🙏 dilerim hamilesindir.

sizin bugun kaçinci gununuz acaba
Benim aşılama günü dahil 11. Günüm. Sabah yaptığım test öğlen silik çizgi olmuş ama sanırım kuruduğu için öyle. Baktım internetten bekleyince pozitif gösterebiliyormuş. Sizde nedir durum acaba. Güzel haberlerini bekliyorum 🍀

Benim aşılama günü dahil 11. Günüm. Sabah yaptığım test öğlen silik çizgi olmuş ama sanırım kuruduğu için öyle. Baktım internetten bekleyince pozitif gösterebiliyormuş. Sizde nedir durum acaba. Güzel haberlerini bekliyorum 🍀
Ben dün yaptım Hemen 5 dakika içinde silik çıktı Sonra hafif koyulaştı Bugün gidip kan vereceğim inşallah testi yanlış değildir çok umutlandım Rabbim size de hayırlı bir evlat nasip etsin🤲☺️

Ben dün yaptım Hemen 5 dakika içinde silik çıktı Sonra hafif koyulaştı Bugün gidip kan vereceğim inşallah testi yanlış değildir çok umutlandım Rabbim size de hayırlı bir evlat nasip etsin🤲☺️
Amin canım 🙏 hemen yaz bana sonuç çıkar çıkmaz . Bence sen hamilesin. Sağlıkla kucağına alacağın günlere duacıyım 🤲

Eklentiler

• IMG_7044.jpeg
    IMG_7044.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 29
Amin canım 🙏 hemen yaz bana sonuç çıkar çıkmaz . Bence sen hamilesin. Sağlıkla kucağına alacağın günlere duacıyım 🤲
Inşallah çok teşekkürler ya bazen kuruyunca pozitif gösteriyor diyor da testten Yani ben çok uzun süre beklettiğimi hatırlamıyorum o yüzden arada kaldım Dün aşılama günü ile birlikte 12 günümdü yaptım bu sefer çabuk çıktı çizgi umarım yanılmam🤲☺️

9. Gün yaptım negatif çıktı zaten daha da umut etmedim 😊benim bi oğlusum var 12 yaşında uzun yıllardır hapla korunuyordum sımdı ıstedık 4 ay denedık olmadı bende direk kendi isteğimle aşılama istedim eşimde hız sorunu çıkmıştı sıgarayı bırakınca oda üç ayda normale döndü olmazsa da normal yolla beklicem artık
Canim hız sorunu ileri hareketlilik oranimi? Yüzde kaç cikti acaba

Inşallah çok teşekkürler ya bazen kuruyunca pozitif gösteriyor diyor da testten Yani ben çok uzun süre beklettiğimi hatırlamıyorum o yüzden arada kaldım Dün aşılama günü ile birlikte 12 günümdü yaptım bu sefer çabuk çıktı çizgi umarım yanılmam🤲☺️
Yok yere ümit vermek istemem ama hamilesin sanki ya. 13 gün olmuş iğne etkisi vs kalmıyor artık yani. Hadi bakalım hayırlısı

teşekkürler bende igne felan yanlistir diyip umutlanmak istemedim allah isteyen herkese nasip etsin cok dua ettim oldu demek🤲☺️ tehecudde kalktim meryem suresi enbiya sure ibrahim suresinin son sayfasini felan okudum size de tavsiye ederim rabbim hayirli zamanda saglikli bi evlat versin🤲☺️

teşekkürler bende igne felan yanlistir diyip umutlanmak istemedim allah isteyen herkese nasip etsin cok dua ettim oldu demek🤲☺️ tehecudde kalktim meryem suresi enbiya sure ibrahim suresinin son sayfasini felan okudum size de tavsiye ederim rabbim hayirli zamanda saglikli bi evlat versin🤲☺️t
Ne yaptın canım test sonucunu aldın mı?

Kızlar merhaba neden aşılama yaptırdınız sorun neydi bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum. 1,5 yıldır cocuk sahibi olamadık doktorlar herşeyin normal oldugunu aşılama yapabilcegimizi söyledi. Herşey normal oldugu halde neden olmuyor cok sacma geliyor bana. Kaç defa aşılama yaptırdınız nasıl oluyor tuttu mu bunları yazar mısınız cok merak ediyorum rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın insallah

Kızlar merhaba neden aşılama yaptırdınız sorun neydi bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum. 1,5 yıldır cocuk sahibi olamadık doktorlar herşeyin normal oldugunu aşılama yapabilcegimizi söyledi. Herşey normal oldugu halde neden olmuyor cok sacma geliyor bana. Kaç defa aşılama yaptırdınız nasıl oluyor tuttu mu bunları yazar mısınız cok merak ediyorum rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın insallah
Merhabalar ben de çikolata kisti var Yumurtam biraz yavaştı Yumurtalıklarım da yumurta az demişti doktor geçen aylarda sadece yumurta büyütme hapı ile çatlatma iğnesi denemiştim tutmamıştı Doktorum dedi aşılama yapacağız aşılama yaptım çok şükür tuttu şimdilik öyle gözüküyor aşamadan korkmanıza gerek yok çok istiyorsanız ve maddi durumunuz varsa yapmanızı tavsiye ediyorum canınızı acıtacak bir durum yok deneyin belki tutar her şeyin bir nasibi ve kısmeti var üç tüp bebek yapıp tutmayan aşamayla tutan insan da çok her şeyi nasip ve kısmet önce bana iğne verdi iğneleri vurdum o 10 gun boyunca Ara ara kontrole gittim sonra aşılamadan bir buçuk gün önce Çatlatma iğnesini yaptım aşılama yapacağım gün eşim test verdi onun testini götürdük hemen 5 dakikalık bir işlemle yaptı acıtmıyor sadece hani alttan makas gibi bir şey koyuyorlar ya insana Hani altı büyütmek için nasıl anlatacağım O aletin ismini bilmiyorum ama biraz insanı rahatsız ediyor Onun dışında şırıngayla gönderdiğini bile hissetmiyorsun sizi 20 dakika boyunca orada yatırıyorlar kaldırıyorlar bu kadar ben sonra günlük hayatıma devam ettim ağırlık kaldırmadım başka aklınıza takılan bir şey varsa sorun

Merhabalar ben de çikolata kisti var Yumurtam biraz yavaştı Yumurtalıklarım da yumurta az demişti doktor geçen aylarda sadece yumurta büyütme hapı ile çatlatma iğnesi denemiştim tutmamıştı Doktorum dedi aşılama yapacağız aşılama yaptım çok şükür tuttu şimdilik öyle gözüküyor aşamadan korkmanıza gerek yok çok istiyorsanız ve maddi durumunuz varsa yapmanızı tavsiye ediyorum canınızı acıtacak bir durum yok deneyin belki tutar her şeyin bir nasibi ve kısmeti var üç tüp bebek yapıp tutmayan aşamayla tutan insan da çok her şeyi nasip ve kısmet önce bana iğne verdi iğneleri vurdum o gün boyunca Ara ara kontrole gittim sonra aşılamadan bir buçuk gün önce Çatlatma iğnesini yaptım aşılama yapacağım gün eşim test verdi onun testini götürdük hemen 5 dakikalık bir işlemle yaptı acıtmıyor sadece hani alttan makas gibi bir şey koyuyorlar ya insana Hani altı büyütmek için nasıl anlatacağım O aletin ismini bilmiyorum ama biraz insanı rahatsız ediyor Onun dışında şırıngayla gönderdiğini bile hissetmiyorsun sizi 20 dakika boyunca orada yatırıyorlar kaldırıyorlar bu kadar ben sonra günlük hayatıma devam ettim ağırlık kaldırmadım başka aklınıza takılan bir şey varsa sorun
Ben yaklaşık 2 yıldır olacak evliyim biz böyle 8 ay falan korunmuştuk işte önce beni takip etti rahim filmi çekildi falan önce Normal yolla denedim Yani bana çatlatma günümü söyledi dene dedi olmadı sonra işte çatlatma iğnesi verdi onunla denedik O da olmadı en son aşilamma işte

Çok teşekkür ederim rabbim sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin🥰 bende yaptıracağım suanda maddi acıdan sıkıntılı oldugumuz icin üniversite hastanesinden randevu aldım orada sıra gelmesi uzun sürüyormuş ama bekleyecegim belki sıra gelene kadar durumumuz el verir ozaman beklemeden özelde yaptırabilirim. Siz nerede yaptırdınız ortalama nekadar tutuyor fiyat

gittim bi saglik kabininde kan verdim pozitif dediler ama anlamadim onlar da Normal teste damlatti dogrudur heralde
Yaa🥰😍gözün aydın olsun ; sağlıkla kucağına al dilerim. Evet doğrudur tabi ki şimdi artık beslenmene ruh haline dikkat ederek güzel bir hamilelik geçirmeye bak.. tebrik ederim 🙌

X