Çocuk kaçırma ile ilgili acil yardım lütfen

Açıkçası çocukları kaçıracağını düşünmüyorum fakat eski eşiniz arada bu tür pislikler yaparak ilginizi kendi üstünde tutmak istediği çok belli.
Bu yorumunuzda çok mantıklı evet kesınlıkle Buda olabılır çünkü ne yapmaya çalıştığını gerçekten anlamlandıramıyordum. Çok haklısınız dedıgınız gibi dıkkat çekmeye çalışıyor sanırım böyle sacmalıklarla

Canım 6 deıl 8 ysında. Başka bır arkadaş yazmış sanırım 6 dıye ama 8 yaşında büyük çocuğum ve dedıgınız gibi herseyın farkında ben artık gitmek ıstemıyorum babama dedi. Sen nasıl ıstersen oğlum dedim. Sonra da ama anne hiç mı göremeyeceğim yoksa babamı dedi şimdi de babasını soruyor gitmiş mi eve arayayım mı anne die 😢 hıcbırsey olmamış gibi kurban olduğum evladım ona da hıc kıyamıyorum ki güzel yavrum benim kaderleri güzel olsun inşallah tüm yavrularımızın 🤲

Çocuk o daha. Babası ne yaparsa yapsın babası onun. 😔 üç gün babasına kızar yine babasını merak eder, ister.

Çocuğa akıllı saat alın, uygun fiyatlı. Böyle konum göstersin, arama yapabilsin. Birde çocukla konuşun babası bir daha aldığında babasına onları saat 5te bırakması gerektiğini, eğer geç bırakırsa uyku düzeninin bozulduğunu söylesin. Çocuğa da öyle diyin, geç gelirsen uyku düzenin bozulur, okul zamanı zorlanırsın dersiniz.

Pis eski kocanız, kendince size güç gösterisi yapıyor. Sesiniz çıkmasın, itiraz etmeyin istiyor.

Benimde korktum bana bırsey yaparsa yine dıyeydı ama aklım almıyor artık ne yapacağımı şaşırdım. Sessız sakin kalıyorum tepeme çıkıyor hakaretler ediyor ezıyor 😢 bu yöntemlere kalkışıyorum yada sesimi yükseltiyorum bukezde şiddet adam resmen son 2 senede tanınmaz hale geldi

Bazı arkadaşlar eski eşine karşı dişini göster gibi şeyler yazmış ben aynı şeyi tavsiye etmiyorum. Bazı insanlar tartışmak doğru değil ne yapacaklarını kestiremesiniz. Ne yazikki eski eşinizde bu türden biri ve özel durumunuza rağmen size zarar vermekten çekinmiyor. Bazen sinirinizi bozmaya çalışsada muhatap olmayın. Özel durumunuzda dolayı onunla baş edecek durumda değilsiniz.

Kadın engelli kalmış çalışamıyor ki engelli maaşı yetmiyor tekerlekli sandalyeyle hareket ediyor
Çok teşekkür ederim malesef evet yoksa ah benim durumum olsa ben minnet edermiyim😢 bir miktar babamdan kalan param var suan mecbur bu süreçte o parayı kullanacağım artık kendısıyle para bile olsa konu ıletişime gecmeyı asla düşünmüyorum. İleride inşallah belki durumum daha iyi olur bir çalışma durumum olur belli mi olur Allahtan umut kesilmez ama suan kendısıyle çocukların ihtiyaçları için para için bile konuşmayı asla düşünmüyorum bir müddet. Aklı başına gelir mı bılmıyorum ki insanlar gün geçtikçe akıllanır durulur Buda afedersiniz gün geçtikçe azdı çok şaşırıyorum

Çocuk o daha. Babası ne yaparsa yapsın babası onun. 😔 üç gün babasına kızar yine babasını merak eder, ister.

Çocuğa akıllı saat alın, uygun fiyatlı. Böyle konum göstersin, arama yapabilsin. Birde çocukla konuşun babası bir daha aldığında babasına onları saat 5te bırakması gerektiğini, eğer geç bırakırsa uyku düzeninin bozulduğunu söylesin. Çocuğa da öyle diyin, geç gelirsen uyku düzenin bozulur, okul zamanı zorlanırsın dersiniz.

Pis eski kocanız, kendince size güç gösterisi yapıyor. Sesiniz çıkmasın, itiraz etmeyin istiyor.
Begüm hanım sizi hiç tanımıyorum ama dıger konularımdan da hatırlıyorum çok iyisiniz çok güzel destekleyıcı yorumlarınız oldu bana. Hersey ıcın tekrar tekrar teşekkür etmek ıstıyorum. İnşallah gönlünüzde ne varsa Allah size versin hayırlıca. Dedıgınızı de yapacağım. Çocuğum yaşı küçük ama çok akıllı bir çocuk. Oğlumla konuşacağım 🤗 eksik olmayın inşallah binlerce teşekkür ederim çok moral oluyorsunuz

Çok teşekkür ederim malesef evet yoksa ah benim durumum olsa ben minnet edermiyim😢 bir miktar babamdan kalan param var suan mecbur bu süreçte o parayı kullanacağım artık kendısıyle para bile olsa konu ıletişime gecmeyı asla düşünmüyorum. İleride inşallah belki durumum daha iyi olur bir çalışma durumum olur belli mi olur Allahtan umut kesilmez ama suan kendısıyle çocukların ihtiyaçları için para için bile konuşmayı asla düşünmüyorum bir müddet. Aklı başına gelir mı bılmıyorum ki insanlar gün geçtikçe akıllanır durulur Buda afedersiniz gün geçtikçe azdı çok şaşırıyorum
Çocuklarınız geldimi acaba ??

Bazı arkadaşlar eski eşine karşı dişini göster gibi şeyler yazmış ben aynı şeyi tavsiye etmiyorum. Bazı insanlar tartışmak doğru değil ne yapacaklarını kestiremesiniz. Ne yazikki eski eşinizde bu türden biri ve özel durumunuza rağmen size zarar vermekten çekinmiyor. Bazen sinirinizi bozmaya çalışsada muhatap olmayın. Özel durumunuzda dolayı onunla baş edecek durumda değilsiniz.
Çok haklısınız evet malesef ki elim mahkum olduğu için elimden de hıcbırsey gelmedıgı için bas edemıyorum dediğiniz gibi 😢 kesınlıkle muhatap dahi olmak istemiyorum. Rabbim yardım etsin güç kuvvet versin inşallah bana ve benim durumumda olan herkese inşallah 🤲

Daha ilk mesajda sinir oldum. Siger konularini okumadim

Lutfen nerden destek, yardim alabiliyorsaniz alin. Muhattap olmayin. Cocuklarinizada sizede cok uzuldum
Çok teşekkür ederim inşallah çocuklarım için elimden geleni yapmaya çalışacağım dualarınızı eksik etmeyin inşallah🤗 bir arkadaşımda söyledi bugün çocuklar için maddi desteklere başvur mutlaka bırseyler çıkar toparlarsın kendini diye. İnsallah Allahım kimseyi kimseye muhtaç etmesin 🤲🤗🩷

Polisler geldi mi peki ben bunu merak ettim?
Malesef gelmediler çok şaşırdım kayıtta aldılar daha önce şiddet uyguladığını ve telefonda beni tehdit ettiğini söyledim aradığımda. Korkuyorum polis eşliğinde almak istiyorum dedim. Kayıt oluşturdular gelen giden olmadı çok hayret ettim gerçekten

Allah yardım etsin size yok büyüttügunuzu hiç düşünmüyorum . Ama işte goruyorsunuz bu adamla bir şekilde ilişki içindesiniz . O yüzden onun ailesinden aklı başında bir büyük varsa onunla iletişime girin o konuşsun eski eşinizle bundan sonra ben konuşacağım diye. Eski kayınvalide ya da kayinvabayla anneniz konuşsun . Bakin bu şekilde sizin oglunuzin sonu hapis çocuğunuza sahip çıkın torunlarinizi siz gelip alıp bırakın kızımla siz ilwtisimde olun diye
Amin inşallah cok teşekkür ediyorum destegınız için 🤗🩷 bırazda bu yöntemleri deneyecegım artık ınsallah kendısıyle bırdaha muhatap olmak zorumda kalmam birdaha bunları da yaşatmaz bana inşallah 🤲🤲

Sizin bu denli güçlü korkusuz olmanızı yediremiyordur kendine ama bu iş daha kötü sonuçlanabilir lütfen biraz daha sakin olup muhattap olmayın çocuklarını görsün istediği saatte getirsin ne yaparsa yapsın biraz rahat olun siz inat ettikce o daha beter olur

Malesef gelmediler çok şaşırdım kayıtta aldılar daha önce şiddet uyguladığını ve telefonda beni tehdit ettiğini söyledim aradığımda. Korkuyorum polis eşliğinde almak istiyorum dedim. Kayıt oluşturdular gelen giden olmadı çok hayret ettim gerçekten
yani bu durumda da ne yapabilir bilmiyorum inanın. hala gelmemeleri hatta aramamaları garip. bizim mahallede bildiğin sokakta şiddet uyguluyordu birisi gördük kadını kurtardık direk polisi aradım 3-4 dkya geldiler merkezi bi yerdeyiz zaten poliste yakın. neden gelmediler acaba? şikayet edilebiliyorsa edin bence

Konu sahibine allahtan güç kuvvet ve sabır diliyorum. Çok zor imtihan.
Ben burda el olarak saat 9 da getirdi mi olay oldu mu diye merak ettim, yaşayanın durumu çok çok kötü🙁
Umarım bir çözüme kavuşur aynı şeyler hem sizin için hem çocukların psikolojisi için tekrar etmez diyorum. Dualarım sizinle 🌺
Degerlı yorumunuz ıcın güzel dualarınız ıcın size de çok teşekkür ederim 🤲🤲🩷 inşallah bırdaha yaşamayız bu durumları çok sağolun 🤲🩷

yani bu durumda da ne yapabilir bilmiyorum inanın. hala gelmemeleri hatta aramamaları garip. bizim mahallede bildiğin sokakta şiddet uyguluyordu birisi gördük kadını kurtardık direk polisi aradım 3-4 dkya geldiler merkezi bi yerdeyiz zaten poliste yakın. neden gelmediler acaba? şikayet edilebiliyorsa edin bence
Bende hayret ettim gerçekten anlayamadım gelmeden öncesinde tehdıt ettikten sonra aradım hemen korktuğum için ama gerçekten anlamadım: aradığımda olay olmadığı için mi gelmediler bilemedim ama özellikle söyledim daha öncesinde şiddet uyguladı bana çocuklarımı getırıyor ve ayrıca telefon da da kavga ettik tehdıt etti beni ben çok korkuyorum polis eşliğinde almak istiyorum diye de özellikle belirttim gerçekten anlayamadım geç gelme durumu falanda yok direkt hiç gelmediler hayret

X