Çocukken yaptığınız en çılgınca şey :))

Chocolita

Nirvana
Pro Üye
30 Ocak 2017
11.472
189.694
Durduk yere kafamda yanan ampulle gelen bir acayip konuma daha hoş geldiniz :KK70:

Konu açık, net :KK70: çocukluğunuzda yaptığınız en çılgınca şey nedir :) Ya da belki çook çılgınlıklarınız vardır hepsini paylaşabilirsiniz :KK70:

Annelerimizin anlattığı hatırlayamadığımız çocukluk dönemlerine ait komik anılarınızı da anlatabilirsiniz. Bence asıl ilginçlikler orada :KK70:

Hemen açılışı yapmak istiyorum :KK70: Bu hatırlayamadığım çocukluk dönemimden :KK70: utannnnnnç vericiiiiiii :KK70:

Kardeşim bebekken onu hep oyuncak bebek zannediyormuşum ben. Gerçek olduğunu bir türlü aklım almıyormuş. Onun için annemin bana aldığı bebeklerin hiçbirini beğenmiyormuşum :KK70: bu kaka yapmıyor yemek yemiyor diyormuşm :KK70: neyse bir gün kardeşim derin derin uyurken ben bunun pili bitti sanmışım :KK70: ahahhahahahsha :KK70: ayyy gerisini tahmin ediyorsunuz herhalde :KK70: bunun bezini açmışım elime pili almışım Allahtan tam o sırada annem gelmiş. Bende "Anne bunun pilisi nerden takılıyoo" demişim :KK70: :KK70:

Annemin bana onun gerçek insan olduğunu anlatması çok zor olmuş :KK70: :KK70: daha çok değişik anım var sizlerle birlikte bende aralarda anlatırım

O zaman sagopa kajmerden, ben hüsrana komşuyum gelsinn :işsiz: yok anam yok yazmıyorlar :KK14: ne yedin ne içtine yazıyorlar :eğlence:onu da denedim hayrına iki üç arkadaş su yazdı kahve yazdı :KK14: olmadı tutmadıı :KK14: ben yapınca tutmadı :KK14:ne giydine mi girsem acaba.. O zaman da sapuk derler :KK14:Amaan aman :deli:

O zaman ben anlatim bi tane
Cocuklugum.kucuk bi kasabada gecti dagin eteginde kurulu eski tas evlerdi evlerimiz.
Ee tabi cocuklara heryer oyun bahcesi:KK70:
Biz o tas evlerin duvarlari arasina yuva yapan arılari cok severdik.Yani onlarla oynamayi.Çubuk sokardik yuvaya cocuk akli ya.Delikten cikan arilar en arkada kalani yakalar ard arda sokardi.Tabi arilardan kacmak eglenceydi bizim icin biraz hunharca hayvanseverler saldiriya gecmesin lutfen daha 5-6 yaslarindaydik.Bunu bi oyun saniyo hic ariya yakalanmayana pamuk seker ismarliyoduk:)

O zaman ben anlatim bi tane
Cocuklugum.kucuk bi kasabada gecti dagin eteginde kurulu eski tas evlerdi evlerimiz.
Ee tabi cocuklara heryer oyun bahcesi:KK70:
Biz o tas evlerin duvarlari arasina yuva yapan arılari cok severdik.Yani onlarla oynamayi.Çubuk sokardik yuvaya cocuk akli ya.Delikten cikan arilar en arkada kalani yakalar ard arda sokardi.Tabi arilardan kacmak eglenceydi bizim icin biraz hunharca hayvanseverler saldiriya gecmesin lutfen daha 5-6 yaslarindaydik.Bunu bi oyun saniyo hic ariya yakalanmayana pamuk seker ismarliyoduk:)
Canım siz ateşle oynamışsınız ya :KK70: arı sokması fena olur :KK70: eğlenceliymiş ama. Bizde karınca yuvasına çomak sokar kaçardık :KK70: sonra bir tane hamam böceği vardı, ince bir dalın ucuna salam takıp onu yuvasına sokup yemesini bekliyorduk :KK70:

Bende anlatıyım bir tane. Dedem bayramda para verirdi bize bölüşün derdi. abimde hep üstüne yatarmış. Bende bir gün ver ben bölüceğim diye diretmişim. O zaman için baya. Abimde mızmılığıma dayanamayıp vermiş. Bende ortadan ikiye çartt diye yırtıp yarısını abimr vermişim, al böldüm diye :KK76:
hatta birtane daha anlatıyım. Bizim komşu anlattı ben hatırlamıyorum. O deyince tadı ağzıma geldi ve hatırladım. Annem çamaşır yıkar. O çamaşırlar sulu kalırdı ben o çamaşırın akan suyunu içermişim. Ne manyakmışım ya :KK45::olamaz:

Bende anlatıyım bir tane. Dedem bayramda para verirdi bize bölüşün derdi. abimde hep üstüne yatarmış. Bende bir gün ver ben bölüceğim diye diretmişim. O zaman için baya. Abimde mızmılığıma dayanamayıp vermiş. Bende ortadan ikiye çartt diye yırtıp yarısını abimr vermişim, al böldüm diye :KK76:
hatta birtane daha anlatıyım. Bizim komşu anlattı ben hatırlamıyorum. O deyince tadı ağzıma geldi ve hatırladım. Annem çamaşır yıkar. O çamaşırlar sulu kalırdı ben o çamaşırın akan suyunu içermişim. Ne manyakmışım ya :KK45::olamaz:
Değişik bir damak zevkin varmış :KK70: benimde bir oyuncak bebeğim vardı. Elinde biberonu vardı içinde de beyaz bir sıvı. Çok merak ediyordum onun tadını. Küçücük oyuncak bir biberondu onun ucunu kırdım içindeki sıvıyı içip zehirlendim :KK70:

Değişik bir damak zevkin varmış :KK70: benimde bir oyuncak bebeğim vardı. Elinde biberonu vardı içinde de beyaz bir sıvı. Çok merak ediyordum onun tadını. Küçücük oyuncak bir biberondu onun ucunu kırdım içindeki sıvıyı içip zehirlendim :KK70:
Çocukluk işte. Hala tadı ağzımda sanki anlatınca. İyi ben zehirlenmemişim.:KK48:
Çocuğuma o oyuncaktan almam heralde. Allah koruumuş. :KK70:

Babam sakalını yanağıma sürer sonra sakalın çıkacak derdi bende oturup ağlardım bigün bi arkadaşımın yanağına yanağımı sürtüp babam bana bulaştırdı bende sana bulaştırdım demiştim

Hahah guzel konu olmus :KK49:
Bende anlatayim bi tane.
12 yasindayim annem,annemin arkadasi , kizi ve ben tatil plani yapildi cok guzel bi otel ben kiza ayarim ama .bir turlu elektrigimiz tutmadi bi havalar falan neyse gittik otele ertesi gun oldu bana dedi dart oynayalim ben daha once cok oynadim sen bilmezsin falan heh dedim tamam gelll oynayalim sen misin bana bilmezsin diyen ilk o atti benim onumde tam o atarken elimde tuttugum o civili gibi oku attim kafasina dart tablosu gibi onun kafaya girdi :halay::halay: kiz pert aglamaktan tatilin geri kalani zehir ama ben mutlu bi daha bana bulasmak ? yedi mi ?yemedi :rapci:

Hangisini anlatsam bilemedim birtaneyle başlayayım :KK49: küçükken evden kaçar misim Annem beni ağlaya ağlaya ararmış o zamanlar organ mafyası çokmus annemin aramadığı her kalmamış babannemi aramış babannemde bir çocuğa sahip çıkamadın demis kadın nasıl sahip çıksın ecit mecittim mübarek :KK76:Annem yaşlı bir kadına sormuş böyle böyle bir kiz çocuğu gordunmu diye kadında yokuştan aşağı o çocuk gidiyordu demiş annem ağlayarak beni aramaya devam etmiş. Beni nerde bulmuş dersiniz :eek: otogarin içinde Atatürk büstünün kenarında zincirler cevriliymis ve ben o zincirin üstüne oturup sallaniyormusum :halay: beşik gibi.

Alin benden bir tane daha ama bu kötü bir anı Annem sprail takiliyken hamile kalmış ve kardeşim ölü doğmuştu ben bunu değişik bir sekilde öğrendim sen gavur aletini niye taktirdin katilsin sen kardesimin katili diye kadına etmediğimi bırakmadım şimdi tabiki pişmanım kadının günahını almışım

Alin bir tane daha
Teyzemgulin esinin köyüne gitmiştik benim afedersiniz çok fena kakam geldi tuvalet nerde diyorum burda her yer tuvalet dediler gitmek istemedim neyse tutacagim kendimi dedim dayanamadım ne tarafa gideyim dedim şöyle aşağı doğru git yap dediler ama bildiğin uçurum gibi sarampol de denebilir tutamıyorum artik kendimi. Yokuştan aşağı ağaçların içinde dikkatlice yürürken agac yapraklarindan sabun gibi bir kaydım kaç metre kaydiysam artık kendi kendime düşünüyorum tuvaletim de çok geldi gaz cikarayim belki rahatlarim diye düşündüm sonra en son ağaca çarpıp durdum kızlar midesi bulananlar burdan sonrasını okumasin. Üstü m başım hep şey olmuş anlayın siz onu. Ayyyyyy bu neya benden önce biri buraya yapmış ve bende kayip düşünce buna denk gelmişim diye iyy miy diyorum o an lavabo ihtiyacimin gectigini farkettim bu kadar düşmeye ne gerek vardı gaz mis bunu yukardada yapardım dedim yavas yavaş yukarıya geri çıkarken bacaklarimdan tut vücuduma kadar sanırım o köyde ishal olmuşum herşey batmış eve yaklasinca farketmisim yaprakta ayağım kayinca gaz sandığım şey lavabo ihtiyacımmis zaten tutamıyordum kaydikca altıma doldurmusum hortumla yukandim bir daha da o köyde gitmedim :eek::işsiz:

Hahah guzel konu olmus :KK49:
Bende anlatayim bi tane.
12 yasindayim annem,annemin arkadasi , kizi ve ben tatil plani yapildi cok guzel bi otel ben kiza ayarim ama .bir turlu elektrigimiz tutmadi bi havalar falan neyse gittik otele ertesi gun oldu bana dedi dart oynayalim ben daha once cok oynadim sen bilmezsin falan heh dedim tamam gelll oynayalim sen misin bana bilmezsin diyen ilk o atti benim onumde tam o atarken elimde tuttugum o civili gibi oku attim kafasina dart tablosu gibi onun kafaya girdi :halay::halay: kiz pert aglamaktan tatilin geri kalani zehir ama ben mutlu bi daha bana bulasmak ? yedi mi ?yemedi :rapci:
Ahahahahh :KK70: uyanık seniiiii :KK70: kalan sahalar senin olsun tüm arızaları şutlayalım

Hangisini anlatsam bilemedim birtaneyle başlayayım :KK49: küçükken evden kaçar misim Annem beni ağlaya ağlaya ararmış o zamanlar organ mafyası çokmus annemin aramadığı her kalmamış babannemi aramış babannemde bir çocuğa sahip çıkamadın demis kadın nasıl sahip çıksın ecit mecittim mübarek :KK76:Annem yaşlı bir kadına sormuş böyle böyle bir kiz çocuğu gordunmu diye kadında yokuştan aşağı o çocuk gidiyordu demiş annem ağlayarak beni aramaya devam etmiş. Beni nerde bulmuş dersiniz :eek: otogarin içinde Atatürk büstünün kenarında zincirler cevriliymis ve ben o zincirin üstüne oturup sallaniyormusum :halay: beşik gibi.
Atatürk büstü demişken, :KK70: ilkokulda habire atatürk büstünün önünde fatiha okur üflerdim biliyor musun her gün ama :KK70: ellerimi açıp bildiiğin dua okurdum :KK70: atatürkün mezarı sanardım orayı :KK70: :KK70: ama o büstlerin etrafnı da hep mezar gibi yaparlardı topraktan bir alan olurdu. :KK70: nasıl bir mantıksaa her okulda bir büst var ve ben mezarı sanıyorm :KK70:

X