çocukları için boşanamayan anneler

Cocuklari bahane etmeyin rica edicem ya
Ileride o cocuklar size diyecek ki anne neden cektin bu adami?
Dimdik durun evlatlarinizin yaninda. Cekmeyin hayirsiz ugursuz kocalari.
ve cocuklarima anlattigimda anne bunun icin mu ailemizi parcaladin demelerimdem.korkuyorum. yoksa ben mutsuzum bu adamla bana deger vermiyor eve iki ekmek alip market alisverisni eksoksiz yapmasi ya da sadec benisteyince disari cikmasi bana gore kocalik degil ki

yanlis anlamayim beni ama bi erkek ksrisiyla bara cafeye gitse anlarim veya ayda yilda bir arkadaslariyla gitse anlarim ama dart ne alaka ya hemde barda ??? evli barkli adama cocuklu karisi hamile adamin ne isi var oralarda
ben bunub kavgasini ilk yillarda o kadar cok ettim ki sonra cozum bulamazdim anneme gider kalirdim bi iki gun sonra yine kuzu kuzu giderdim belki duzelir diye ama 4 yila girdik ne dart oynamayi birakti ne bara gitmeyi. artik bana da normallesti mi bilmiyorum sanirim insan yanlislara zamanla alisiy ve siradanlastiriyor benim de oyle oldu. aslinda bunlar bosanma sebebidir adam eve sabahin 5 de geliyo katisi hamile kucuk bi cocugu var ve gurbetteler kimseleri yok.

Ne diyim allah yardimcin olsun ya barda napioki evli çocuklu adam gencmi esin ne bilim bişeyler yapsan aranizdaki sevgiyi heycani gerikazandiracak yokmu öyle bi sansin

Ne diyim allah yardimcin olsun ya barda napioki evli çocuklu adam gencmi esin ne bilim bişeyler yapsan aranizdaki sevgiyi heycani gerikazandiracak yokmu öyle bi sansin
42 yasinda dart oynuyor kendisi bardada bunun maclari dizenleniuor onu oynamaya gidiyor ne yazikki. ben de sofudum artik ondan zamaninda cok uğraştım jazanmak ici baktim olmuyo biraktim bende

Evli adamın sabahlara kadar barlarda ne işi var ya? İçmek istiyosa alsın evinde içsin? Onu bara çeken ne tüm gece? Bu adam seni aldatıyordur da. Ailen arkanda duracaksa boşan gitsin

burada herkesin evliligi dört dortluk mu sorunsuz mu yani insanlarin bu tarz sorunlari oluyorsa ne yapıyorlar susup oturuyorlar mi konusuyorlar mi nasi bi çözüm buluyorlar

Evli adamın sabahlara kadar barlarda ne işi var ya? İçmek istiyosa alsın evinde içsin? Onu bara çeken ne tüm gece? Bu adam seni aldatıyordur da. Ailen arkanda duracaksa boşan gitsin
dart maclari duzenleniyor belli gunler onlata gidiyor o maclarda aksam 8 - 9 da başlıyor tabi bana anlatigi bu. aldatacak bi adam degil aslinda yani agzi laf yapan biri degil cekingendir bile. ama ickili ortam tabi iciyorda bilemem allah bilir

Allah ıslah etsin millet neler yasiyo nelerle ugrasiyo koskoca adam evde çocuk büyüten kadınlık yapan karısını bırakıp gidip neyle ugrasiyo ne diyim dünya adaletsiz öğün konu açan parası için adamla evlenende kadın seviliyor değer görüyor böyle insanlarda böyle adamlar allah kötü şansı versin

Ailen arkandaysa pek zor olmaz bence

Bu adam ise gitmiyor mu? Yani sabah beslere kadar icip ,uykusuz kalip nasil ise gidiyor?
Bence biraz sessiz kalıp bekleyebilirsin.yani onu görmezden gelebilirsin.su an ilgiye çok ihtiyacın olan bir dönemdesin evet çok iyi anlıyorum ama şu dönemi sakın geçirip 1-2 yila yapıcağını netlestirebilirsin.cocuklarda biraz buyur kreş okul yaşı gelir ve sende rahatca calisirsin

haftasonlarini tercih ediyor genelde sabah 5 de geldiginse hafta ici gittigibde 12 1 gibi gekiyor eger hic gidemezse koca bi sise sarap alup evde bitiriyor sobrada siziyor sabahta ise gidiyor. ben su an ailemsen uzak bi sehirde yasiyorum tayin neseniyle burdayiz seneye de baska bi yere tayin neden bu kadar zorlugu cekeyim diye düşünüyorum zira kensisi ev tasinirken bile zorla yapiyor her isi. bilemiyorum 1 2 yil beklemek. bende en azindan ailem yanimdayken su an yaslilar ama cok sukur yine sagliklari yerinseyken duzenimi kurayim istuyorum. cunku bu adamla enim sonum ayrilik gibi. annemse hep soyluyor zor bu adamla da nereye kadar bakalim diyor hep.

Terapisi size iyi gelecektir. Zorlu süreçten geçen herkese tavsiye ederim fakat şu var hayata biraz gerçekçi bakmalı Eşinizin birden fazla sorunu varsa bu Terapist ile çözulmez mucize beklemeyin derim.

Esiniz duzelmez gibi insallah duzelir tabi de. Biri 16 aylik digeri anne karninda daha doguma kadar sabredin bari.Allah yardimciniz olsun bol bol dua baska care yok

Terapisi size iyi gelecektir. Zorlu süreçten geçen herkese tavsiye ederim fakat şu var hayata biraz gerçekçi bakmalı Eşinizin birden fazla sorunu varsa bu Terapist ile çözulmez mucize beklemeyin derim.
terapsit ayarlamistim bugun icin hem de ucretsiz belediyenin bulmuştum ama reddetti. akil sagligi yerindeymis ben gidecekmisin tek basima istiyorsam. bende boyle cozemeyecegimizi soyledim ve boyle devam edemeyecegimi belirtip dilekceyi vermesini soyledim. tabi ki onceligim terapiste gidip kendini duzeltmesi ama kabul etmeyeceksede tek carem bosanmak.

Bu adam bu yasa kadar bu sekilde gelmisse asla degismez kardes. Madem terapisti de istemiyo git ayril diyor. Topla iki parca esyani git ailenin yanina. Ne güzel bak ailen arkanda. Maddi destek de olacaklar nafakada alirsin cocular biraz büyüyünce ise de baslarsin. Mutlulukdan ruhun ölmeden kurtul. Ruhu ölü bi anne annelik yapamaz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…