çocuklarım için olsa bile eski eşinin yuvasını yıkıp geri dönmesini istermisiniz

Vicdan rahatlatiyorsun aslinda.
kocan da seni yedekte tutuyor.
cocuklari kimsenin dusundugu yok, yansitilmamasi gerekirken onlardan haber aliniyor falan.
burada kimseyi inandırmak zorunda değilim. bu akdar uzun yazdımkı buradaki kişilerin yorumu önemli.. ilk dönemler ölümü düşünürken su an çok farklı bir yerdeyim.. sonraları adam geri dönsün derken ben vazgeçtim..yine burdaki arkadaşalrın sayesinde.. herkes yuva yıkıyorsun dedi.. bende ne aradım ne sordum.. ama yalanmı söylüyeyim tabiki eski ailemizi ger isiyorduk. kızımın da babasını ger istemesi beni mutlu etti ama.. size uzun uzun yazdımkı adamın niyeti ne.. kadın kötümü.. adam haklımı.. saygı duyarım.. okumayadablirsiniz..ama emin olun kimseyi kullanmıyorum.vicdan rahatlatmıyorum. vicdan rahatlatacak birşey yapmadım.. kadın kendi elilyle yapıyor herşeyi..

Eski esinizle karisinin arasında geçen her ayrıntıya bu kadar nasıl hakim olabiliyorsunuz.esku Eşiniz anlatıyor demekki hiç hoş değil. Yok abdestmis yok bilmem ne.bunlarin anlatılması aralarında olan her mevzuyu sizin bilmeniz çok itici geldi bana.bunlari eski Eşiniz anlatıyorsa hiç karakter yokmuş. Diyelim ki döndü size.eee evliyken eski esiyle görüşüp onu bunu anlatan adam sizinle evliyken bu sefer eski es o kadın oluyor onunla görüşmeyip her olayı anlaymayacaginin garantisi ne?gerçi o kadin sizin gibi kabul edecekmi evli biriyle görüşmeyi onu bilmiyorum.cektiginiz acıları anlıyorum çok zor çok acı ama evlenerek el olmuş artık o.12 yaşında küçücük kız da yazık her olumsuzluğa içinde .

Bence bir uzman yardımı al.
Hiçbir şekilde ilerlemiyorsun düşünce olarak. Biz ne desek de boş geliyor sana.

Eski eşin seni çok güzel kekliyor.
hepsini okudunuz mu ?
eminmisiniz..
bir daha okuyun ilk yazdığım şeyler ve bugünkü yazdıkalrım.. evet konu aynı ama.. önce bu adam için ölüyordum.. gözüm karaydı.. şimdi adam kızıma söylüyor.. kadın terk etti size dönecem diyo.. sonra kızım seviniyo babam dönecek diyo.. bir gün sonra kadın geri geliyor.. kızım da hala babasının mecbur kaldığını eninde sonunda bırakacağını söylüyor.. bekliyor.. bende kızımla net konuşup konuşmama kararı almak istiyorum.. bunu sordum size..

hepsini okudunuz mu ?
eminmisiniz..
bir daha okuyun ilk yazdığım şeyler ve bugünkü yazdıkalrım.. evet konu aynı ama.. önce bu adam için ölüyordum.. gözüm karaydı.. şimdi adam kızıma söylüyor.. kadın terk etti size dönecem diyo.. sonra kızım seviniyo babam dönecek diyo.. bir gün sonra kadın geri geliyor.. kızım da hala babasının mecbur kaldığını eninde sonunda bırakacağını söylüyor.. bekliyor.. bende kızımla net konuşup konuşmama kararı almak istiyorum.. bunu sordum size..

dönecek miş ,kadın geri dönmüş
inan bunlar bahaneeee..
artık evlatlar harap oldu arada.
yazıktır.

Sen bu adamı tamamen hayatından çıkarmadığın için dönmesini beklediğin için adam bu kadar rahat çocuklarına umut veriyor. Alacaksın o adamı karşına boşansanda sana dönmeyeceğim çocuklara boş yere umut verme diyeceksin.
Sonra çocuklarınla konuşacaksın artık babalarından boşandığını diğer kadın olmasa bile evlenemeyeceğinizi anlatacaksın.

Ya dalga geciyor bu üye artik yemin ediyorum. Böyle konu aciyor, sonra bakiyorsun konu 30 sayfa oluyor ve konu sahibi sadece 2,3 defa yorum yazmis. Ve yazilan yorumlari hic tinlamiyor bile. Ondan dolayi her bir kac haftada böyle konu aciyor iste.

belkide !!!! 2-3 defa yorum yapmış olmasının herhalde tek sebebi okadar uzun yazım kökünden halledim mi diye düşünüyor okurken okuyamadım gerçekten sıra atladım atlamak zorunda kaldım çünkü nerede kaldığı şaşırdım sonuç bişey anlamadım gözlerim ağırdı .

Ya dalga geciyor bu üye artik yemin ediyorum. Böyle konu aciyor, sonra bakiyorsun konu 30 sayfa oluyor ve konu sahibi sadece 2,3 defa yorum yazmis. Ve yazilan yorumlari hic tinlamiyor bile. Ondan dolayi her bir kac haftada böyle konu aciyor iste.
nerden biliyorsunuz ... ben tüm mesajları tek tek defalarca okudum.. defalarca... suç sadece aynı konudayım aynı yerdeyim mi.. hayır aynı konu ama sorunlar farklı.. adam çocuguma ümit veriyor geri gelecem diyor. kızım mutlu oluyor. kadın gitti diyor. bir bakmışsın kadın geldi diyor. kızım hala babasına inanıyor. babam gelecek diyor. mecbur bıraktılar diyor. kadının yaptıklarına bakarsan bende 12 yıllık eşimi az çok tanıdıysam kadından kurtulmak için bşeyler yapıyor diye inanıyorum ama beklemiyorum. bişey yapmıyorum. evet yuvamı isterim ama bizimi kızımımız kandıroyor.. amacı ne bunu anlamak sitiyorum.. sizde hala meajları okumuyor diyosunuz.. ya ben manyakmıyım.. bir sürü şey yazdım.. burdaki herkişinin yorumu benim için çok önemli......ister inanın ister inanmayın.. ben burdaki insanlar sayesinde özelde de günlerce konuşarak ölümü düşünürken inancımı maneviyatımı yükselttim.. şu an daha farklıyım.. ya hereşy ne kadar da koaly.. hemen silinmiyor unutulmuyor işte.. lütfen anlayın.. daha 8 ay oldu.. yavaş yavaş... gececek.. ama adam da pişman olunca ... gerçek ise.. oğrenmek istedğim lşey biz artık göremiyoruz gerçekleri.. o kadar çok ayrıntılı yazıyorumki adamın niyeti ne ...siz söyleyin.. yardım edin diyorum.....

12 yasinda kiz cocugu 'Babam o kadina mecbur kaldi, eninde sonunda geri gelecek' nasil diyebiliyor? Birisinden bu cumleyi duymus demek ki. Arada olan kiziniza olmus. 12 yasindaki COCUK birakin cocuk olarak kalsin, yasindan buyuk cumleler kurmasina izin vermeyin, babasiyla iliskinize girmesine izin vermeyin. Yazik. Hayati boyunca atlatamayacagi bir travma hediye etmissiniz kiziniza. Birakin artik kocayi falan, ne degerliymis ben anlayamiyorum zaten, cocuklarinizi dusunun. Cocuklarinizin anneyi surekli aldatan bir babaya degil, kiz cocugu olarak ayaklari yere saglam basan, guclu olan, rol model alabilecekleri bir anneye ihtiyaclari var.

hepsini okudunuz mu ?
eminmisiniz..
Ablacım kendini kandırma
Senin eski kocan bırakıp gitmek isteseydi kadını, çaaaat diye çarpar kapıyı çıkar giderdi,seni aynen öyle terk etmedi mi ?
Sen gel dediğinde geldi mi ?
Kendi kendine hallen o çok önemli değil sen kendini ezdirmeye alışmışsın ama kızını kullanma bu işler için.Ne ayıp ya el kadar çocuğu aranızda sektiriyorsunuz haber getirsin götürsün diye.
O adam seni sevse,o kadınla ilgili pişman olsa kim duracak önünde Allah aşkına.

belkide !!!! 2-3 defa yorum yapmış olmasının herhalde tek sebebi okadar uzun yazım kökünden halledim mi diye düşünüyor okurken okuyamadım gerçekten sıra atladım atlamak zorunda kaldım çünkü nerede kaldığı şaşırdım sonuç bişey anlamadım gözlerim ağırdı .

Daha önceki konularini oku, en az 60 sayfaya kadar geldi. Coguda üyelerin konu sahibini kinamak icin yazdigi yorumlar. Bu sanirim ayni icerik ile 3üncü konusu. Artik bana fake gelemeye basladi.

bence okusaydınız.. kendi kızımla babası arasındaki mesele.. kızımı etkiliyor. işte biz gerçekleri göremiyoruz. belki sizin bir yarım saatinizi alacak. ama yorumlarınız çok önemli.. evet uzun yazdım.. detaylı.. ama bize doğru yolu gösterin.. işin içindeyiz neyin ne olduugunu neyin doğru yanlış olduğunu anlayamadık.. lütfen okuyup yorum yapın.çk sevinirim.
bir önceki konunda yol gösterdik ablacım her zaman her zaman olmuyor ki ...kızının etkilenmesinide istemiyorsan hakimin verdiği karara uyacaksın her gün her gün yok baba.

2 kez evlenip boşandığın adamla 3. kez evlenince mutlu olacağını mı zannediyorsun.kızına da söyle siz boşandınız,babası ile görüşebilir ama artık babasının arı evi olduğunu kabullensin.

Konu sahibi
Gel sen beni dinle
Sana çözümü söylüyorum
Dinle bak:

Tüm paranı birikimini kocana var
Dubleks bir ev yaptırsın
Alt katta kadın üst katta siz yaşayın
İmam nikahı vs. Kocaman mutlu bir aile olun
Ama diğet kadın kabul etmeyebilir
Onda sizde olmayan bir şey var çünkü
Adına gurur derler. Bildin mi ?
o yüzden mi eski eşim ben seni istemiyorum yapamıyorum dediği halde mutsuzum dedği halde bırakmamış.. geri gelmiş.. kendine o kadar kötü davranmış. yanınıa yanına gelip oturuyomuş. herkes yuvası için herşeyi yapar.. evet bence evlilikte gurur olmaz. ama artık benim evliliğim bittiği için ger dönmemde hata.

nerden biliyorsunuz ... ben tüm mesajları tek tek defalarca okudum.. defalarca... suç sadece aynı konudayım aynı yerdeyim mi.. hayır aynı konu ama sorunlar farklı.. adam çocuguma ümit veriyor geri gelecem diyor. kızım mutlu oluyor. kadın gitti diyor. bir bakmışsın kadın geldi diyor. kızım hala babasına inanıyor. babam gelecek diyor. mecbur bıraktılar diyor. kadının yaptıklarına bakarsan bende 12 yıllık eşimi az çok tanıdıysam kadından kurtulmak için bşeyler yapıyor diye inanıyorum ama beklemiyorum. bişey yapmıyorum. evet yuvamı isterim ama bizimi kızımımız kandıroyor.. amacı ne bunu anlamak sitiyorum.. sizde hala meajları okumuyor diyosunuz.. ya ben manyakmıyım.. bir sürü şey yazdım.. burdaki herkişinin yorumu benim için çok önemli......ister inanın ister inanmayın.. ben burdaki insanlar sayesinde özelde de günlerce konuşarak ölümü düşünürken inancımı maneviyatımı yükselttim.. şu an daha farklıyım.. ya hereşy ne kadar da koaly.. hemen silinmiyor unutulmuyor işte.. lütfen anlayın.. daha 8 ay oldu.. yavaş yavaş... gececek.. ama adam da pişman olunca ... gerçek ise.. oğrenmek istedğim lşey biz artık göremiyoruz gerçekleri.. o kadar çok ayrıntılı yazıyorumki adamın niyeti ne ...siz söyleyin.. yardım edin diyorum.....
ya geç hepsini seninle boşanır boşanmaz başka kadının koynuna giren adamı geri mi kabul edeceksin..sende ki de nasıl bir mesnet nasıl bir aşk yahu.sana kocalığı bıraktı adam çocuklarına babalığı değil..bırak kızına gerekli gereksiz yalan söyleyen adam ile ilgili hala konu açıyorsun.

o yüzden mi eski eşim ben seni istemiyorum yapamıyorum dediği halde mutsuzum dedği halde bırakmamış.. geri gelmiş.. kendine o kadar kötü davranmış. yanınıa yanına gelip oturuyomuş. herkes yuvası için herşeyi yapar.. evet bence evlilikte gurur olmaz. ama artık benim evliliğim bittiği için ger dönmemde hata.

Gurur evlilik için yapamıyorsanızda çocuğunuz için yapın
Keşke devlet elinizden alsa
Yurtta daha mutlu olurlar eminim

pardonda eşimle konuşmuyorum dyorsunuz vatsap olayından tutun her ince detayı biliyorsunuz maşallah eşiniz mi anlatıyor karısıyla olan tüm detayları size ?
sanki bu adamın tek problemi severek ayrıldınızda gidip inatla başkasıyla evlendi !
yahu bu adam sizi defalarca aldatmamış mıydı ?
dünyanın şeyini yaşatmamışmıydı ben mi yanlış hatırlıyorum
nasıl olur bu yaaaa adam kapınızda köpek olsa barışmamanız lazım . siz hala bekliyorsunuz . herkes bi dünya tepki gösterdi zaten ama yinede siz beklemeye devam edin ..
kızım fotoyu görmüş babasını aramış. babasıda tekrar kızının fotsunu koymuş. haberim yok kadın değiştirdi demiş..kızımda ağlayarak beni aradı.. buarada kimliğim belli değil bişey değil.neden yalan söylüyeyim size.. ben uzağım.. ayrıca başka bir nicklede anlatablirdim.. dürüst olmak suç mu ya...

X