çocuklarım için olsa bile eski eşinin yuvasını yıkıp geri dönmesini istermisiniz

Walla gülüm hepsinin okuyamadım ama artık doğru yolda olduğuna eminim eski eskide kaldı şöyle düşün bi gün karşına öyle biri çıkacak ki inan bu eski eş olaylar saçmalıklar falan bunlara ayırdığınn zamana çok yanacaksın ilgilenme konuşma eski kocanla gerekmedikçe muhatap olma
öncelikle tşk ederim bana inandığınız için.. şu anki derdim adam gerçetken bizimle oynuyormu.. kızımla da mı.. kızıma ne diyeyim kızım babam ger idönmek sitiyor diyo.. onada açıkca bitti mesajını vermek sitiyorum ama korkuyorum..

Kardeşim kız çocuğu yetiştirdiğinin farkındasın demi. Koca seni bırakmış yeni kadın almış istediğinde arıyo soruyo görüyo çocuklarını istemediğinde aramıyor. Sen ne diye sana yeni evliliğinin detaylarını anlatmasına müsaade ediyorsun ki? İleride kızın kendisini aldatan kocasını affeden bir kadın olacak farkında mısın? Senin yaşadıklarını yaşasın ister misin kızının? 12 yaşındaki çocuğu da entrikalı ilişkilere alet etmeyin lütfen. Sen artık bu eski kocana bir zahmet bir sınır koy. Ne konuş ne görüş sadece çocuklarla ilgili konuları görüşürsün. Ayrıca madem görme günü belli öyle her gün görmelerine de müsaade etme. Mahkemenin izin verdiğinden fazla görsün çocuklarını tamam ama ona da bir sınır çiz. Sende bırak yeni karısıyla ne yapmış ne yapmamış. Gusül mü almış oruçmu tutmuş sanane. Bırak belliki eski kocan seni yedekte tutuyor bir yandanda yeni karısıyla keyfi yerinde. Bırak bak artık önüne çıksın hayatından. Bir uzmandan yardım al. Bu şekilde açık kapı bırakarak kendini aciz duruma düşürüyorsun. Çocuklarınıda daha güçlü kadınlar olarak yetiştirmeye bak. İleride böyle şeyler yaşamasınlar ama yaşarlarsa tepkileri farklı olsun.

öncelikle tşk ederim bana inandığınız için.. şu anki derdim adam gerçetken bizimle oynuyormu.. kızımla da mı.. kızıma ne diyeyim kızım babam ger idönmek sitiyor diyo.. onada açıkca bitti mesajını vermek sitiyorum ama korkuyorum..

Neyden kimden niçin korkuyorsunuz ?
Gidip söyleyin neyi bekliyorsunuz ?
Sadece kızınıza değil kocanıza da açık mesaj verin

nerden biliyorsunuz ... ben tüm mesajları tek tek defalarca okudum.. defalarca... suç sadece aynı konudayım aynı yerdeyim mi.. hayır aynı konu ama sorunlar farklı.. adam çocuguma ümit veriyor geri gelecem diyor. kızım mutlu oluyor. kadın gitti diyor. bir bakmışsın kadın geldi diyor. kızım hala babasına inanıyor. babam gelecek diyor. mecbur bıraktılar diyor. kadının yaptıklarına bakarsan bende 12 yıllık eşimi az çok tanıdıysam kadından kurtulmak için bşeyler yapıyor diye inanıyorum ama beklemiyorum. bişey yapmıyorum. evet yuvamı isterim ama bizimi kızımımız kandıroyor.. amacı ne bunu anlamak sitiyorum.. sizde hala meajları okumuyor diyosunuz.. ya ben manyakmıyım.. bir sürü şey yazdım.. burdaki herkişinin yorumu benim için çok önemli......ister inanın ister inanmayın.. ben burdaki insanlar sayesinde özelde de günlerce konuşarak ölümü düşünürken inancımı maneviyatımı yükselttim.. şu an daha farklıyım.. ya hereşy ne kadar da koaly.. hemen silinmiyor unutulmuyor işte.. lütfen anlayın.. daha 8 ay oldu.. yavaş yavaş... gececek.. ama adam da pişman olunca ... gerçek ise.. oğrenmek istedğim lşey biz artık göremiyoruz gerçekleri.. o kadar çok ayrıntılı yazıyorumki adamın niyeti ne ...siz söyleyin.. yardım edin diyorum.....
sizi bırakmış bir adamımı geri istiyorsunuzz nasıl yanii..:KK57::KK57::KK57::KK57:

Zaten hersey baslikta yaziyor ki, o uuuuuuuuzunca, bosluksuz, enter'siz yazdigi seye okumaya gerek yok :KK70:

Film reklamlari gibi, o kadar uzun ki artik reklam, adeta filmi görmüs oluyorsun :KK70:
çok komik arkadaşlar.. ayıp okumuyorsanız saygı duyun.. orada 12 yaşımdaki kızımın o kadının çocuklarıma neler yaptığı benim neler yapmam gerektği kadın hakediyorsa ..neyswe ya... saygı duyun... cevap yazmayacaksanızda..
burada benim çocugum hüngür hüngür ağlıyor.. ben ne durumdayım.. siz ne yapıyorsunuz..

lütfen ne düşünürsen ne yaşarsan yaşa, çocuklarını kullanma artık. eski eşin yeni eşi arasında yaşadıklarını bilmemen gerekiyor. bunları nerden öğreniyorsun? babasına söyle çocuga bunları anlatıp sana haber yolluyosa yapmasın artık yapıyorsa da çocugu o eve gönderme. bu adamdan koca da olmaz. biraz doğru yola girmişsin ama aklın çelinmeye müsait. kızın seni değil senin kızını etkilemen lazım. o 12 yaşında daha, ona iyi bir anne ol lütfen. yaşadıklarınızı ona yansıtmayın.
çocuğun beyni yanmış gerçekten bir üyenin söylediği gibi . onu iyi bir psikologa götür, ve yaşananlardan soyutla artık. kadın kızını kucağına almıyorsa almasın. mecbur değil ya? babası onu seçmiş eş olarak. bu artık babasının sorunu ve hatası sizi ilgilendirmiyor. hala onu eleştiriyorsun kendinle karşılaştırıyorsun açık şekilde.evet onun yuvasını bozarsan gerçekten belki bu dünyada istediğini elde edersin ama vebal almış olursun.
ayrıca sana kaç kere söylendi babası ayran gönüllü biri sana gelirse öbür gün senden sıkılır. şimdiki karısını çekiştirdiği gibi senin de yatak odanı başkasına anlatır. bu adamda karakter yok ki. onu tersleyemiyor musun sen ne biçim adamsın banane sizin orucunuzdan diye? kızını hastanede görmek istiyorsa rest çekemiyor mu kadına, sen neden karışıp yorum yapıyorsun? hala çok hatalısın, lütfen onların işine karışma sana anlatmak istediği durum olursa da dinleme. whats ap tan da sakın konuşma sen onun kankası değilsin

12 yasinda kiz cocugu 'Babam o kadina mecbur kaldi, eninde sonunda geri gelecek' nasil diyebiliyor? Birisinden bu cumleyi duymus demek ki. Arada olan kiziniza olmus. 12 yasindaki COCUK birakin cocuk olarak kalsin, yasindan buyuk cumleler kurmasina izin vermeyin, babasiyla iliskinize girmesine izin vermeyin. Yazik. Hayati boyunca atlatamayacagi bir travma hediye etmissiniz kiziniza. Birakin artik kocayi falan, ne degerliymis ben anlayamiyorum zaten, cocuklarinizi dusunun. Cocuklarinizin anneyi surekli aldatan bir babaya degil, kiz cocugu olarak ayaklari yere saglam basan, guclu olan, rol model alabilecekleri bir anneye ihtiyaclari var.
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

çok komik arkadaşlar.. ayıp okumuyorsanız saygı duyun.. orada 12 yaşımdaki kızımın o kadının çocuklarıma neler yaptığı benim neler yapmam gerektği kadın hakediyorsa ..neyswe ya... saygı duyun... cevap yazmayacaksanızda..
burada benim çocugum hüngür hüngür ağlıyor.. ben ne durumdayım.. siz ne yapıyorsunuz..

Hala kızınız üzdrinden vicdan duygu sömürüsü yapıyorsunuz
Anne misin sen şimdi ?
Kızınız ağlıyorsa o kadın yüzünden değil sadece doğurduğu için anne sıfatı almış bir kadın yüzünden
Çocukları o kadına verin o sizddn daha iyi bakar

ağlatma çocugunu o zaman. oraya gşdince psikolojisi bozuluyorsa mahkeme kararı çıkart eve gönderme dışarda buluşsun? çocugu kendi düşüncelerinizle zehirlemeyin anne baba. yazık değil mi ya. ikiniz de hala kendi derdiniz peşindesiniz

Kusura bakmayın sizin derdiniz size yetiyor zaten bir de buradan sizi suçlamak bana düşmez tabiki.yasamayan bilmez. Kadıniz hepimiz...destek olacağız birbirimize.ama o kadın da bir kadın. Bakın o yakın arkadaş dediklerinizin yakininiz olduğunu hiç düşünmüyorum. İnsan arkadaşını üzecek hirslandiracak dedikoduları anlatmaz yaren arkadaşına. her türlü destek olur derdini dinler ama aaa biliyomusun söyle olmuş böyle olmuş onu demiş bunu yapmış demez diyemez.arkadasinin yüreğinin daglanacagini bilir.

Yaa arkadasim farkinda misin bu adam seni yedekte tutuyo resmen. Diger konularinda da yazdim simdi de yaziyorum sen hic ilerleme kaydedememissin, ilerleyemeyeceksin bu kafayla gidersen..

Kızınızi uzak tutun bu mevzulardan. O sizinle dertlesebilecek yaş da değil henüz.yavrum biz ayrıldık ama o senin sonsuza kadar baban ben sonsuza kadar anan.bazen olabiliyor böyle şeyler hayatta biz razıyız birbirimizden.senin icin her zaman bir araya gelecegiz mezuniyettir dugundur kutlamadir.aslolan sensin.seni sonsuza kadar seveceğiz.
Kızınız bu mesajı alsın yeter.her ayrıntıyı bilmesi hiç uygun değil. Yavrum ağlıyormus umudu var çünkü. Sizin Umudunuzu örnek almis 12 yaşında küçücük kız.

X