çok abartiyormusum...

Hangi sehirdesin bilmiyorum ama mutlaka buyuk bir hastaneye iyi bir dra gotur, gittignz drlar farklilik oldugunu anlayip mudahale edebilecek duzeyde olmadiklari icin yonlendirmislerdir...Allah esini de bildigi gibo yapsin

Aynen oyle insallah duzelmistir bebeginiz pazartrsini bekliyorum insallah birsey cikmaz

Eğer istanbuldaysanız vakıf gureba eğitim araştırmayı tavsiye ederim. Bana 2 sene önce para döktüğüm özel hastanelerin uzman doktorları psikolojik deyip kas gevşetici verip eve gönderiyorlardi. Vakıf gurebanın acil servisindeki asistan öğrenci teşhisimi koydu 1 ay hastanede yattım.
Daha fazla vakaya baktıkları için her durumda daha tecrübeliler.

Hangi sehirdesin bilmiyorum ama mutlaka buyuk bir hastaneye iyi bir dra gotur, gittignz drlar farklilik oldugunu anlayip mudahale edebilecek duzeyde olmadiklari icin yonlendirmislerdir...Allah esini de bildigi gibo yapsin
Ben tek yapamam malesef yanimda biri olmasi lazim

Sivastayim imkanim olursa ya kayseri yada ankaraya goturmeyi dusunuyorum

Bebegimi emziriyorum 've tomografi aldiklarinda baska birinin olmasi lazimmis yanimda

Yaparsin canim ben oglumu ankaraya götürdüm tek başıma .çok zorlandım otobüslerde hastanede helak oldum afedersin bebegimi birakacak kimsem olmadigindan otobüs garajinda altima bile kaçırdım. Eger bir anne isterse herşeyi yapar. Zaten çok küçüklere ilaç veriyorlar tomografi emar yada kalple ilgili cihazlarda .

Ordaki sokmadi ama beni yanina emziriyorum diye baska bir yakinda olsun yaninda dedi

Kendi annen baban yok mu ? Ya da kardesin falan..eger yoksa bile yaparsin hic korkma, sen cocugn icin yola koyul gerisi gelir merak etme ama sakin vazgecme
Ordaki sokmadi ama beni yanina emziriyorum diye baska bir yakinda olsun yaninda dedi
Canim tomografide falan bulunut bir yolu sen bebegini ihmal etme

Ne diyim canım Allah yar ve yardımcın olsun. Ya kendi ailenden yada eşinin ailesinden birini yanina alırsin. insan arkadaşınin bile yanında olur böyle zamanda.Bu günlerde geçer . Belki eşinin aklı başına gelir

Kayseri değil de Ankara'ya götürün bence. Üniversite hastaneleri çok iyi. En ağır vakalar üniversite hastanelerinde bakılıyor. Allah bebeğinize şifa versin. Eşinize de vicdan ve merhamet.

Kendi annen baban yok mu ? Ya da kardesin falan..eger yoksa bile yaparsin hic korkma, sen cocugn icin yola koyul gerisi gelir merak etme ama sakin vazgecme

Canim tomografide falan bulunut bir yolu sen bebegini ihmal etme
Yok gibi birseyler gelmezler kimse hemde esimle biraz once konustum telefonda anasinin tarladini surecekmis kimse yokmus buyuk hastaneye gidelum dedim ankaraya afedersiniz kendimi bilmem napip oylemi para bulayim diyir bende ne halin varsa gor dedim yuzune kapatttim

Kayseri değil de Ankara'ya götürün bence. Üniversite hastaneleri çok iyi. En ağır vakalar üniversite hastanelerinde bakılıyor. Allah bebeğinize şifa versin. Eşinize de vicdan ve merhamet.
Oyle dusunuyorum bende ama imkanim yok ilk once imkanim olsun bu doktora gotureyim

Offf bu adamla cok zor gercekten, yarin git bakalim bir dr a o yonlendirir bir yere

Eşinizin psikolojisi normal mi? insan düşmanına söylemez bunları.. İstanbuldaysanız eğer cerrahpaşa çok iyi bi hastaneye oraya götürün

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle hiç kolay değil şu yaşadıklarınız. Babayı şimdilik düşünmemeye çalışın önemli olan bebeğiniz. Hem evliliğinizin hem bebeğinizin üstesinden gelmek daha da zordur eminim ki.

hangi şehirdesiniz? Bana yazabilir misiniz?
Doktor hemşire tanıdıklarım var belki olduğunuz şehirde veya çevre illerde iyi güvenilir bir çocuk cerrahı bulabiliriz.

Okurken ben panik oldum, o baba nasıl dayanıyor? Bu kadar doktor filmlerde birieyler görüyorsa var işte yanlış giden birşey, siz de iyi gözlemlemişsiniz bence. Babayı boşverin, aileden size destek olacak, sizinle gelecek kimse yok mu? Ya da tanıdık bir doktor vs?

Eşini ıgrenc.Iyı bır doktor arastırmalısınız.Buradakı arkadaşlar harıkalar.Sıze yardımcı olabılırler doktor ısımleri ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…